Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Polsko-niemieckie patrole rowerowe nikogo już nie dziwią [WIDEO, ZDJĘCIA]

KWP Gorzów Wlkp.
Polscy i niemieccy policjanci od lat współpracują na rzecz bezpieczeństwa w przygranicznych miejscowościach. Wspólne patrole na ulicach, rzekach czy miejskich parkach nikogo już nie dziwią. Mundurowi z obu krajów czuwają nad bezpieczeństwem wykorzystując również policyjne rowery.Od lat wzorowa współpraca polskich i niemieckich policjantów przynosi pozytywne skutki dla bezpieczeństwa nie tylko w strefie przygranicznej. Wypracowane modele kooperacji pomiędzy służbami w obu krajów sprawdzają się i potwierdzają wysoką skuteczność policyjnej pracy. Wspólne patrole mundurowych z napisem POLICJA i POLIZEI nikogo już nie dziwią. Policjanci z Polski i Niemiec od lat patrolują drogi i miejscowości po obu stronach Odry. Jedną z form współpracy jest również służba policjantów z obu krajów z wykorzystaniem rowerów. Dzięki tym środkom transportu dojazd na miejsce interwencji, zwłaszcza w terenie trudno dostępnym dla radiowozu jest bardziej skuteczny. Także znacznie szybszy niż w przypadku patrolu pieszego.Patrole rowerowe znakomicie sprawdzają się przy zabezpieczaniu koncertów, festynów czy zgromadzeń publicznych. Świetnym przykładem wykorzystania rowerów w służbie policyjnej może być zakończony niedawno Przystanek Woodstock, który już od 12 lat odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Sami policjanci podkreślali zalety rowerowych jednośladów w zabezpieczeniu tej wielkiej imprezy. Dzięki nim mundurowi mogli sprawnie służyć wszelką pomocą Woodstock’owiczom. W znalezieniu miejsca parkingowego, dotarciu na dworzec czy Pole Woodstockowe okazywały się bezcenne.Wspólne, polsko-niemieckie patrole rowerowe można znaleźć również w Słubicach, gdzie policjanci patrolując miasto czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców Słubic oraz obywateli Niemiec, licznie odwiedzających te przygraniczne miasto.
Polscy i niemieccy policjanci od lat współpracują na rzecz bezpieczeństwa w przygranicznych miejscowościach. Wspólne patrole na ulicach, rzekach czy miejskich parkach nikogo już nie dziwią. Mundurowi z obu krajów czuwają nad bezpieczeństwem wykorzystując również policyjne rowery.Od lat wzorowa współpraca polskich i niemieckich policjantów przynosi pozytywne skutki dla bezpieczeństwa nie tylko w strefie przygranicznej. Wypracowane modele kooperacji pomiędzy służbami w obu krajów sprawdzają się i potwierdzają wysoką skuteczność policyjnej pracy. Wspólne patrole mundurowych z napisem POLICJA i POLIZEI nikogo już nie dziwią. Policjanci z Polski i Niemiec od lat patrolują drogi i miejscowości po obu stronach Odry. Jedną z form współpracy jest również służba policjantów z obu krajów z wykorzystaniem rowerów. Dzięki tym środkom transportu dojazd na miejsce interwencji, zwłaszcza w terenie trudno dostępnym dla radiowozu jest bardziej skuteczny. Także znacznie szybszy niż w przypadku patrolu pieszego.Patrole rowerowe znakomicie sprawdzają się przy zabezpieczaniu koncertów, festynów czy zgromadzeń publicznych. Świetnym przykładem wykorzystania rowerów w służbie policyjnej może być zakończony niedawno Przystanek Woodstock, który już od 12 lat odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Sami policjanci podkreślali zalety rowerowych jednośladów w zabezpieczeniu tej wielkiej imprezy. Dzięki nim mundurowi mogli sprawnie służyć wszelką pomocą Woodstock’owiczom. W znalezieniu miejsca parkingowego, dotarciu na dworzec czy Pole Woodstockowe okazywały się bezcenne.Wspólne, polsko-niemieckie patrole rowerowe można znaleźć również w Słubicach, gdzie policjanci patrolując miasto czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców Słubic oraz obywateli Niemiec, licznie odwiedzających te przygraniczne miasto. KWP Gorzów Wlkp.
Polscy i niemieccy policjanci od lat współpracują na rzecz bezpieczeństwa w przygranicznych miejscowościach. Wspólne patrole na ulicach, rzekach czy miejskich parkach nikogo już nie dziwią. Mundurowi z obu krajów czuwają nad bezpieczeństwem wykorzystując również policyjne rowery. Od lat wzorowa współpraca polskich i niemieckich policjantów przynosi pozytywne skutki dla bezpieczeństwa nie tylko w strefie przygranicznej. Wypracowane modele kooperacji pomiędzy służbami w obu krajów sprawdzają się i potwierdzają wysoką skuteczność policyjnej pracy. Wspólne patrole mundurowych z napisem POLICJA i POLIZEI nikogo już nie dziwią. Policjanci z Polski i Niemiec od lat patrolują drogi i miejscowości po obu stronach Odry. Jedną z form współpracy jest również służba policjantów z obu krajów z wykorzystaniem rowerów. Dzięki tym środkom transportu dojazd na miejsce interwencji, zwłaszcza w terenie trudno dostępnym dla radiowozu jest bardziej skuteczny. Także znacznie szybszy niż w przypadku patrolu pieszego. Patrole rowerowe znakomicie sprawdzają się przy zabezpieczaniu koncertów, festynów czy zgromadzeń publicznych. Świetnym przykładem wykorzystania rowerów w służbie policyjnej może być zakończony niedawno [b][a]http://www.gazetalubuska.pl/przystanek-woodstock/a/blaski-i-cienie-przystanku-woodstock-2016-wideo,10418928/;Przystanek Woodstock[/a][/b], który już od 12 lat odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Sami policjanci podkreślali zalety rowerowych jednośladów w zabezpieczeniu tej wielkiej imprezy. Dzięki nim mundurowi mogli sprawnie służyć wszelką pomocą Woodstock’owiczom. W znalezieniu miejsca parkingowego, dotarciu na dworzec czy Pole Woodstockowe okazywały się bezcenne. Wspólne, polsko-niemieckie patrole rowerowe można znaleźć również w Słubicach, gdzie policjanci patrolując miasto czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców Słubic oraz obywateli Niemiec, licznie odwiedzających te przygraniczne miasto. Zobacz też: [b][a]http://www.gazetalubuska.pl/motofakty/nadrogach/a/lubuskie-czarne-punkty-ktore-miejsca-omijac-szerokim-lukiem,10104136/;Lubuskie czarne punkty. Te miejsca lepiej omijać [MAPA][/a][/b]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska