REGULAMIN PLEBISCYTU ,,KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2012”

RedakcjaZaktualizowano 
REGULAMIN PLEBISCYTU ,,KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA 2012” I. Informacje o Plebiscycie

§ 1. Organizatorem plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze, al. Niepodległości 25, wydawca dziennika "Gazeta Lubuska”.

§ 2. Plebiscyt ma charakter otwarty. Przedmiotem plebiscytu jest wybór Kobiet Przedsiębiorczych spośród zgłoszonych do plebiscytu kandydatek.

§ 3. Osobą nadzorującą plebiscyt ze strony Organizatora jest:

Magdalena Weidner, mweidner@gazetalubuska.pl tel. 68 3248 843

§ 4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższą osobą wyłącznie w formie korespondencji pisemnej pod adresem al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, bądź e-mail: mweidner@gazetalubuska.pl.

II. Zasady Plebiscytu

Plebiscyt polega na wyborze Kobiet Przedsiębiorczych 2012 roku spośród zgłoszonych do plebiscytu pań. Do tytułu zgłosić można kandydatki z terenu ukazywania się ,,Gazety Lubuskiej". które spełniają następujące warunki: to kobiety sukcesu, wpływowe, prowadzące biznes, działające społecznie, lub charytatywnie, zajmujące stanowiska kierownicze w firmach, instytucjach, urzędach, wykonujące z pasją swój zawód, kobiety matki realizujące się w życiu.

Plebiscyt przebiegał będzie w pięciu etapach:

• I etap: ogłoszenie plebiscytu i zbieranie zgłoszeń.

Czytelnicy w okresie od 13 lutego do 3 marca 2012 roku mogą zgłaszać do udziału w plebiscycie kandydatki do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza 2012 za pośrednictwem kuponów zgłoszeniowych zamieszczanych na łamach „Gazety Lubuskiej” lub mailem na adres mweidner@gazetalubuska.pl. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo zaproszenia do plebiscytu znanych sobie pań. Lista kandydatek do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza 2012 podlega weryfikacji przez Kapitułę.

Kapitułę konkursową tworzą:

- redaktor naczelna „Gazety Lubuskiej” Iwona Zielińska

- marszałek województwa lubuskiego Elżbieta Polak

- szefowe kół gospodyń wiejskich: Antonina Kowalska-Korban i Krystyna Stachów.

• II etap: prezentacja kandydatek i głosowanie.

Głosowanie w Plebiscycie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów. Głosowanie trwa od dnia 19 marca 2012 r. do 16 kwietnia 2012 r. do godz. 12.00. SMS-y należy przesyłać na nr 72069 w treści wpisując prefiks KOBIETA. oraz przypisany kandydatce numer porządkowy (np. KOBIETA.1). Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

• III etap: ogłoszenie wyników.

Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2012 r.

• IV etap: wręczenie nagród.

Wręczenie nagród laureatkom nastąpi do dnia 30 kwietnia 2012 roku.

III. Nagrody

§ 1. W plebiscycie „Kobieta Przedsiębiorcza 2012”, nagrodzonych zostanie 6 laureatek:

- 3 laureatki, które uzyskają największą liczbę głosów, otrzymają tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Czytelników „Gazety Lubuskiej”; wybierane są przez czytelników w głosowaniu SMS,

- 3 laureatki wybierze kapituła i przyzna tytuł Kobieta Przedsiębiorcza 2012. Wszystkie kobiety biorące udział w plebiscycie otrzymają pamiątkowe dyplomy.

§ 2. Nagrody należy odbierać legitymując się dokumentem tożsamości. Nagrody w imieniu zdobywcy może odebrać również jego pełnomocnik, jednak tylko w przypadku

legitymowania się dokumentem tożsamości oraz pełnomocnictwem z podpisem

zwycięzcy.

§3. Od nagród, których wartość przekracza 760 zł laureat zobowiązany jest zapłacić podatek dochodowy w wysokości 10% wartości nagrody na rzecz Organizatora.

Nagrody zostaną przekazane zwycięzcom przez Organizatora plebiscytu po przekazaniu przez nich na rzecz Organizatora podatku dochodowego w wysokości 10% wartości nagród. Organizator zobowiązany jest do pobrania i odprowadzenia podatku dochodowego od nagród zgodnie z ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zmianami).

IV. Warunki uczestnictwa

§ 1. Uczestniczki Plebiscytu wyrażają telefoniczną zgodę na udział w plebiscycie. Zgoda ta jest równoznaczna ze zgodą na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25.

§ 2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi Plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania.

§ 3. Osoby biorące udział w plebiscycie zgadzają się na opublikowanie swoich zdjęć, imion i nazwisk na stronach redakcyjnych i stronie internetowej „Gazety Lubuskiej” i w portalu internetowym Strefa Biznesu.

§ 4. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych bezpośrednio z realizacją Plebiscytu przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25.

V. Postanowienia końcowe

§ 1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Plebiscytu. Udział w Plebiscycie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

§ 2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.

§ 3. Jedna osoba może wysłać dowolną ilość SMS-ów.

§ 4. Wysłanie SMS-a zgodnego z podanym w rozdziale II wzorem jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.

§ 5. W przypadku odstępstw od podanego wzoru (nie dotyczy numeru kandydatki), SMS nie zostanie uwzględniony.

§ 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do Organizatora z przyczyn niezależnych od niego.

§ 8. Ewentualne reklamacje uczestników Plebiscytu są przyjmowane do dnia 22 kwietnia 2012 r. wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25.

§ 9. Spory odnoszące się i wynikające z udziału w Plebiscycie będą rozwiązywane przez organizatora Plebiscytu. Wszelkie decyzje organizatora będą wiążące i ostateczne.

§ 10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz specyfikacji nagród.

§ 11. Organizator ustanawia adres korespondencyjny związany z zapytaniami dotyczącymi Plebiscytu: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział w Zielonej Górze, al. Niepodległości 25.

§ 12. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o. oraz ich rodziny.

§ 13. Organizator nie jest odpowiedzialny za wadliwość lub usterki nagrody otrzymanej w Plebiscycie.

§ 14. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi plebiscytu: Media Regionalne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Oddział w Zielonej Górze al. Niepodległości 25 (z dopiskiem na kopercie „Kobieta Przedsiębiorcza”), adres e-mail: mweidner@gazetalubuska.pl.

§ 15.Uczestnik wysyłający SMS w Plebiscycie zamawia SMS-y promocyjne i reklamowe wysyłane przez Organizatora dotyczące Plebiscytu "Kobieta Przedsiębiorcza”.

§ 16. Uczestnik Plebiscytu może zrezygnować z otrzymywania SMS-ów promocyjnych i reklamowych wysyłając na adres mailowy jsokolowska@gazetalubuska.pl wiadomość pod tytułem: "SMS-y PROMOCYJNE”, w treści podając nazwę plebiscytu i numer telefonu. Numer ten w ciągu 48 godzin zostanie usunięty z listy numerów, na które wysyłane są wiadomości promocyjne i reklamowe.

 

polecane: FLESZ: Smartfon zamiast kas fiskalnych.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3