Regulamin plebiscytu Wpływowy 2010 "Gazety Lubuskiej"

Redakcja
fot. sxc.hu
Tutaj zapoznasz się z regulaminem plebiscytu Wpływowy 210 "Gazety Lubuskiej"

REGULAMIN PEBISCYTU
Wpływowy 2010 "Gazety Lubuskiej"

I. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem Plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o. wydawca dziennika "Gazeta Lubuska" i wydania internetowego www.gazetalubuska.pl z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prostej 51, oddział w Zielonej Górze przy al. Niepodległości 25
2. Czas trwania Plebiscytu ustala się na okres od godz. 0.01 dnia 22 stycznia do godz. 23.59 w dniu 26 lutego 2011 roku.
3. Plebiscyt ma charakter otwarty. Oprócz kandydatów nominowanych przez redakcję "GL" Czytelnicy i Internauci mogą zgłaszać swoje propozycje kandydatur do 19 lutego 2011 r. i głosować na nie do 26 lutego 2011 r. do godz. 23.59. W celu zgłoszenia kandydata do Plebiscytu należy do 19 lutego 2011 r. wysłać mail na adres wplywowy@gazetalubuska.pl według następującego wzoru:
- imię, nazwisko oraz stanowisko/funkcja kandydata
- krótkie uzasadnienie
- imię, nazwisko, telefon i adres osoby zgłaszającej.

II. Zasady Plebiscytu
Plebiscyt polega na wyłonieniu spośród kandydatur nominowanych i zgłoszonych przez Czytelników "GL" zwycięzców w dwóch kategoriach:
* Wpływowy 2010 Czytelników "Gazety Lubuskiej"
* Wpływowy 2010
1. Udział
W Plebiscycie biorą udział kandydaci nominowani przez redakcję "Gazety Lubuskiej" oraz zgłoszeni przez Czytelników i Internautów do 19 lutego 2011 r.

2. Wybór zwycięzców w kategorii Wpływowy 2010 Czytelników"Gazety Lubuskiej".
3. Głosowanie w Plebiscycie odbywa się za pośrednictwem SMS-ów. SMS-y należy przesyłać na numer 72466 w treści wpisując prefiks WPLYWOWY.przypisany numer porządkowy kandydata np. Wplywowy.1. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT. Serwis SMS-owy będzie czynny od godz. 0.01 dnia 22 stycznia do godz. 23.59 w dniu 26 lutego 2011 roku.
4. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym kandydatom zostaną przydzielone numery porządkowe.
5. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
6. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 3 niniejszego regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
7. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w rozdziale II punkcie 9 wzoru SMS (nie dotyczy numeru kandydata) nie zostaje on uwzględniany.
8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.
10. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu SMS-a (koszt 2,46 zł z VAT) zawierającego słowo "STOP" zamiast opcji głosowania.

11. Wybór zwycięzców przez kapitułę w kategorii Wpływowy 2010
Wyboru dokonuje kapituła plebiscytu złożona z przedstawicieli redakcji "Gazety Lubuskiej" oraz niezależnych ekspertów. Skład kapituły:
- Piotr Klatta, socjolog z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie
- Anna Czekirda, doktor ekonomii z Wyższej Szkoły Biznesu w Gorzowie Wlkp.
- Krzysztof Lisowski, doktor socjologii z Uniwersytetu Zielonogórskiego
- Agnieszka Stawiarska - redakcja "Gazety Lubuskiej"
- Henryka Bednarska - redakcja "Gazety Lubuskiej"
- Zbigniew Borek - redakcja "Gazety Lubuskiej"

III. Nagradzanie
1. W kategorii Wpływowy 2010 Czytelników "Gazety Lubuskiej" nagrodzimy jedną osobę, która otrzyma największą ilość SMS-ów. Osoba ta otrzyma statuetkę oraz dyplom przyznający jej tytuł Wpływowego 2010 Czytelników "Gazety Lubuskiej". Dyplomami honorowymi nagrodzimy kolejne dziewięć osób w rankingu Czytelników "Gazety Lubuskiej".
1. W kategorii Wpływowy 2010 nagrodzimy jedną osobę, która otrzyma największą ilość punktów przyznanych przez Kapitułę. Każdy z członków Kapituły przyzna miejsca od 1 (najbardziej wpływowy kandydat) do 1 (najmniej wpływowy), które zostaną przeliczone na punkty według zasady:
Za zajęcie 1 miejsca - 10 pkt.
Za zajęcie 2 miejsca - 9 pkt.
Za zajęcie 3 miejsca - 8 pkt.
Za zajęcie 4 miejsca - 7 pkt
Za zajęcie 5 miejsca - 6 pkt.
Za zajęcie 6 miejsca - 5 pkt
Za zajęcie 7 miejsca - 4 pkt.
Za zajęcie 8 miejsca - 3 pkt
Za zajęcie 9 miejsca - 2 pkt.
Za zajęcie 10 miejsca - 1 pkt
Suma punktów przyznanych przez wszystkich członków kapituły pozwoli wybrać osobę zwycięzcy, która otrzyma statuetkę oraz dyplom przyznający jej tytuł Wpływowego. Dyplomami honorowymi nagrodzimy kolejne dziewięć osób w rankingu Kapituły.
2. Wyniki Plebiscytu opublikujemy w wydaniu "Gazety Lubuskiej" z 7 marca 2011 roku.
3. Spośród Czytelników głosujących w Plebiscycie wyłonimy dziesięciu, których nagrodzimy książkami. Nagrody będą do odbioru w siedzibie Redakcji w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze przez 14 dni od daty publikacji nazwisk nagrodzonych w "Gazecie Lubuskiej". Nagrody nie podlegają zmianie na inne rzeczowe ani na ich równowartość pieniężną.

IV. Warunki uczestnictwa
1. Uczestnicy Plebiscytu mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prostej 51 Oddział w Zielonej Górze
przy al. Niepodległości 25.
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pt. 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi Plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w Plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w punkcie IV pkt.1 Regulaminu.

V. Postanowienia końcowe
1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Plebiscytu.
2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. Ewentualne reklamacje uczestników Plebiscytu są przyjmowane do dnia 12 marca 2011 r. wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Spółka z o.o., al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra z dopiskiem "Wpływowy 2010".
4. Spory odnoszące się i wynikające z Plebiscytu będą rozwiązywane przez organizatora Plebiscytu. Wszelkie decyzje organizatora będą wiążące i ostateczne.
5. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych.
6. Organizator ustanawia adres korespondencyjny związany z zapytaniami dotyczącymi Plebiscytu: Media Regionalne Sp. z o.o. Oddział w Zielonej Górze , al. Niepodległości 25,
65-042 Zielona Góra, , tel. 0 68 324 88 16, 0 68 324 88 61.

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3