Spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami [ZDJĘCIA]
W środę (15 listopada) o godz. 12.00 w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski i innych mistrzowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych imprez sportowych, którzy w roku akademickim 2016/17 reprezentowali na nich Uniwersytet Zielonogórski. Podczas spotkania wręczono sportowcom pamiątkowe dyplomy. Poniżej prezentujemy pełną listę medalistów.
Futsal
Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski:
Piotr Andrzejczak, Maciej Dudek, Piotr Kocioruba, Piotr Piwowarski, Karol Pudzianowski, Wojciech Zawistowski, Łukasz Łuszczewski
IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
Adam Klementowski, Kacper Konopacki, Patryk Walicht,
Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski, IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
Mateusz Biereśniewicz, Sebastian Górski, Michał Greszczyk, Sebastian Hausler, Michał Hoc, Kacper Kopenhagen, Kamil Kruszyński, Wojciech Kubik, Kacper Ryś, Maciej Górecki
Piłka ręczna
Awans do I ligi:
Artur Radny, Marcin Nowicki, Cyprian Kociszewski, Kacper Kolendowicz, Kewin Polito, Marek Wieczorek, Alan Raczkowiak, Michał Wysocki, Tyberiusz Chałupka, Kacper Machalica, Marcel Marciniak
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Tomasz Gintowt, Kacper Pawłowski, Piotr Gadaj, Daniel Mieszkian, Rafał Biegaj, Mateusz Rydz, Michał Kapela, Przemysław Mrozowicz, Tomasz Pietruszko
Awans do I ligi, Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Adam Szarłowicz, Jędrzej Zieniewicz, Marcin Jaśkowski, Łukasz Książkiewicz, Kamil Gessner, Marek Kwiatkowski, Grzegorz Mielczarek, Adrian Skibiński, Mariusz Rogoziński, Hubert Kuliński
Tenis stołowy
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Oskar Sroczyński, Jakub Leśniewski, Tomasz Sidelnik, Kamil Schauer, Dawid Kozłowski
Kolarstwo
2 złote medale w Akademickich Mistrzostwach Polski:
Piotr Konwa
Lekkoatletyka
Złoty i srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Karolina Sygutowska – pchnięcie kulą – złoto, rzut dyskiem - srebro
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Kinga Juszczak – skok wzwyż
Krzysztof Bartczak – pchnięcie kulą
Sebastian Jach – rzut oszczepem
Brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Kamila Drozdalska – rzut oszczepem
Mateusz Kwaśniewski – rzut oszczepem
Sport osób z niepełnosprawnościami
Złoty medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
Marcin Skrzynecki – tenis stołowy
Filip Buda – pływanie
Srebrny medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
Marlena Pogorzelczyk – pływanie
Aleksandra Włodarczyk – boccia
Kamila Zawadzka – boccia
Marlena Przezdzięk – boccia
Ju-jitsu
Złote medale w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski:
Karolina Tomiak, Radosław Tomiak, Szymon Habura, Maciej Sikora
Złoty medal Mistrzostw Europy;
Alex Koch
Zobacz też: ZŁAP KONDYCJĘ odc. 11: Zdrowe plecy
Paweł Wańczko
68 324 88 16
[email protected]
Spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami [ZDJĘCIA]
W środę (15 listopada) o godz. 12.00 w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski i innych mistrzowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych imprez sportowych, którzy w roku akademickim 2016/17 reprezentowali na nich Uniwersytet Zielonogórski. Podczas spotkania wręczono sportowcom pamiątkowe dyplomy. Poniżej prezentujemy pełną listę medalistów.
Futsal
Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski:
Piotr Andrzejczak, Maciej Dudek, Piotr Kocioruba, Piotr Piwowarski, Karol Pudzianowski, Wojciech Zawistowski, Łukasz Łuszczewski
IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
Adam Klementowski, Kacper Konopacki, Patryk Walicht,
Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski, IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
Mateusz Biereśniewicz, Sebastian Górski, Michał Greszczyk, Sebastian Hausler, Michał Hoc, Kacper Kopenhagen, Kamil Kruszyński, Wojciech Kubik, Kacper Ryś, Maciej Górecki
Piłka ręczna
Awans do I ligi:
Artur Radny, Marcin Nowicki, Cyprian Kociszewski, Kacper Kolendowicz, Kewin Polito, Marek Wieczorek, Alan Raczkowiak, Michał Wysocki, Tyberiusz Chałupka, Kacper Machalica, Marcel Marciniak
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Tomasz Gintowt, Kacper Pawłowski, Piotr Gadaj, Daniel Mieszkian, Rafał Biegaj, Mateusz Rydz, Michał Kapela, Przemysław Mrozowicz, Tomasz Pietruszko
Awans do I ligi, Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Adam Szarłowicz, Jędrzej Zieniewicz, Marcin Jaśkowski, Łukasz Książkiewicz, Kamil Gessner, Marek Kwiatkowski, Grzegorz Mielczarek, Adrian Skibiński, Mariusz Rogoziński, Hubert Kuliński
Tenis stołowy
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Oskar Sroczyński, Jakub Leśniewski, Tomasz Sidelnik, Kamil Schauer, Dawid Kozłowski
Kolarstwo
2 złote medale w Akademickich Mistrzostwach Polski:
Piotr Konwa
Lekkoatletyka
Złoty i srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Karolina Sygutowska – pchnięcie kulą – złoto, rzut dyskiem - srebro
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Kinga Juszczak – skok wzwyż
Krzysztof Bartczak – pchnięcie kulą
Sebastian Jach – rzut oszczepem
Brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Kamila Drozdalska – rzut oszczepem
Mateusz Kwaśniewski – rzut oszczepem
Sport osób z niepełnosprawnościami
Złoty medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
Marcin Skrzynecki – tenis stołowy
Filip Buda – pływanie
Srebrny medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
Marlena Pogorzelczyk – pływanie
Aleksandra Włodarczyk – boccia
Kamila Zawadzka – boccia
Marlena Przezdzięk – boccia
Ju-jitsu
Złote medale w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski:
Karolina Tomiak, Radosław Tomiak, Szymon Habura, Maciej Sikora
Złoty medal Mistrzostw Europy;
Alex Koch
Zobacz też: ZŁAP KONDYCJĘ odc. 11: Zdrowe plecy
Paweł Wańczko
68 324 88 16
[email protected]
Spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami [ZDJĘCIA]
W środę (15 listopada) o godz. 12.00 w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski i innych mistrzowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych imprez sportowych, którzy w roku akademickim 2016/17 reprezentowali na nich Uniwersytet Zielonogórski. Podczas spotkania wręczono sportowcom pamiątkowe dyplomy. Poniżej prezentujemy pełną listę medalistów.
Futsal
Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski:
Piotr Andrzejczak, Maciej Dudek, Piotr Kocioruba, Piotr Piwowarski, Karol Pudzianowski, Wojciech Zawistowski, Łukasz Łuszczewski
IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
Adam Klementowski, Kacper Konopacki, Patryk Walicht,
Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski, IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
Mateusz Biereśniewicz, Sebastian Górski, Michał Greszczyk, Sebastian Hausler, Michał Hoc, Kacper Kopenhagen, Kamil Kruszyński, Wojciech Kubik, Kacper Ryś, Maciej Górecki
Piłka ręczna
Awans do I ligi:
Artur Radny, Marcin Nowicki, Cyprian Kociszewski, Kacper Kolendowicz, Kewin Polito, Marek Wieczorek, Alan Raczkowiak, Michał Wysocki, Tyberiusz Chałupka, Kacper Machalica, Marcel Marciniak
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Tomasz Gintowt, Kacper Pawłowski, Piotr Gadaj, Daniel Mieszkian, Rafał Biegaj, Mateusz Rydz, Michał Kapela, Przemysław Mrozowicz, Tomasz Pietruszko
Awans do I ligi, Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Adam Szarłowicz, Jędrzej Zieniewicz, Marcin Jaśkowski, Łukasz Książkiewicz, Kamil Gessner, Marek Kwiatkowski, Grzegorz Mielczarek, Adrian Skibiński, Mariusz Rogoziński, Hubert Kuliński
Tenis stołowy
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Oskar Sroczyński, Jakub Leśniewski, Tomasz Sidelnik, Kamil Schauer, Dawid Kozłowski
Kolarstwo
2 złote medale w Akademickich Mistrzostwach Polski:
Piotr Konwa
Lekkoatletyka
Złoty i srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Karolina Sygutowska – pchnięcie kulą – złoto, rzut dyskiem - srebro
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Kinga Juszczak – skok wzwyż
Krzysztof Bartczak – pchnięcie kulą
Sebastian Jach – rzut oszczepem
Brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Kamila Drozdalska – rzut oszczepem
Mateusz Kwaśniewski – rzut oszczepem
Sport osób z niepełnosprawnościami
Złoty medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
Marcin Skrzynecki – tenis stołowy
Filip Buda – pływanie
Srebrny medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
Marlena Pogorzelczyk – pływanie
Aleksandra Włodarczyk – boccia
Kamila Zawadzka – boccia
Marlena Przezdzięk – boccia
Ju-jitsu
Złote medale w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski:
Karolina Tomiak, Radosław Tomiak, Szymon Habura, Maciej Sikora
Złoty medal Mistrzostw Europy;
Alex Koch
Zobacz też: ZŁAP KONDYCJĘ odc. 11: Zdrowe plecy
Paweł Wańczko
68 324 88 16
[email protected]
Spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami [ZDJĘCIA]
W środę (15 listopada) o godz. 12.00 w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego odbyło się spotkanie władz Uniwersytetu Zielonogórskiego z medalistami Akademickich Mistrzostw Polski i innych mistrzowskich, ogólnopolskich i międzynarodowych imprez sportowych, którzy w roku akademickim 2016/17 reprezentowali na nich Uniwersytet Zielonogórski. Podczas spotkania wręczono sportowcom pamiątkowe dyplomy. Poniżej prezentujemy pełną listę medalistów.
Futsal
Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski:
Piotr Andrzejczak, Maciej Dudek, Piotr Kocioruba, Piotr Piwowarski, Karol Pudzianowski, Wojciech Zawistowski, Łukasz Łuszczewski
IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
Adam Klementowski, Kacper Konopacki, Patryk Walicht,
Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski, IV miejsce Akademickich Mistrzostw Europy:
Mateusz Biereśniewicz, Sebastian Górski, Michał Greszczyk, Sebastian Hausler, Michał Hoc, Kacper Kopenhagen, Kamil Kruszyński, Wojciech Kubik, Kacper Ryś, Maciej Górecki
Piłka ręczna
Awans do I ligi:
Artur Radny, Marcin Nowicki, Cyprian Kociszewski, Kacper Kolendowicz, Kewin Polito, Marek Wieczorek, Alan Raczkowiak, Michał Wysocki, Tyberiusz Chałupka, Kacper Machalica, Marcel Marciniak
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Tomasz Gintowt, Kacper Pawłowski, Piotr Gadaj, Daniel Mieszkian, Rafał Biegaj, Mateusz Rydz, Michał Kapela, Przemysław Mrozowicz, Tomasz Pietruszko
Awans do I ligi, Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Adam Szarłowicz, Jędrzej Zieniewicz, Marcin Jaśkowski, Łukasz Książkiewicz, Kamil Gessner, Marek Kwiatkowski, Grzegorz Mielczarek, Adrian Skibiński, Mariusz Rogoziński, Hubert Kuliński
Tenis stołowy
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Oskar Sroczyński, Jakub Leśniewski, Tomasz Sidelnik, Kamil Schauer, Dawid Kozłowski
Kolarstwo
2 złote medale w Akademickich Mistrzostwach Polski:
Piotr Konwa
Lekkoatletyka
Złoty i srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Karolina Sygutowska – pchnięcie kulą – złoto, rzut dyskiem - srebro
Srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Kinga Juszczak – skok wzwyż
Krzysztof Bartczak – pchnięcie kulą
Sebastian Jach – rzut oszczepem
Brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w klasyfikacji Uniwersytetów:
Kamila Drozdalska – rzut oszczepem
Mateusz Kwaśniewski – rzut oszczepem
Sport osób z niepełnosprawnościami
Złoty medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
Marcin Skrzynecki – tenis stołowy
Filip Buda – pływanie
Srebrny medal w Integracyjnych Mistrzostwach Polski:
Marlena Pogorzelczyk – pływanie
Aleksandra Włodarczyk – boccia
Kamila Zawadzka – boccia
Marlena Przezdzięk – boccia
Ju-jitsu
Złote medale w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski:
Karolina Tomiak, Radosław Tomiak, Szymon Habura, Maciej Sikora
Złoty medal Mistrzostw Europy;
Alex Koch
Zobacz też: ZŁAP KONDYCJĘ odc. 11: Zdrowe plecy
Paweł Wańczko
68 324 88 16
[email protected]