MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sprawdź swoją datę urodzenia! Masz w niej takie cyfry? Koniecznie to przeczytaj!

aza
Do wszelkich wyzwań podchodzisz ze spokojem i trudno wyprowadzi cię z równowagi. Twoi wrogowie lepiej zrobią, gdy zejdą ci z drogi. Potrafisz zapomnieć, że czasami trzeba dobrze wypocząć.Twoimi szczęśliwymi liczbami są liczby określające dzień i miesiąc urodzenia oraz: 5, 14, 23 i 32.
Do wszelkich wyzwań podchodzisz ze spokojem i trudno wyprowadzi cię z równowagi. Twoi wrogowie lepiej zrobią, gdy zejdą ci z drogi. Potrafisz zapomnieć, że czasami trzeba dobrze wypocząć.Twoimi szczęśliwymi liczbami są liczby określające dzień i miesiąc urodzenia oraz: 5, 14, 23 i 32. unsplash.com
Uwaga! Największe znaczenie ma liczba przewodnia, która powiązana jest z datą urodzenia. To z nią powiązane są liczby, które mogą okazać się szczęśliwe.

Ludzie od zmierzłych czasów wierzyli w magię liczb. Specjalne znaczenie nadawali im Babilończycy, Hindusi, Egipcjanie, Inkowie, Fenicjanie, Majowie, Aztekowie, Sumerowie, a nawet Chińczycy. Większość ludzi nadal przywiązuje wagę do liczb. Trzynastka jest uznawana za liczbę przynosząca pecha, powodzenie ma przynosić siódemka. Jedne liczby są bardziej lubiane, czy wręcz uznawane za szczęśliwe, innych staramy się unikać.

Nawet osoby, które sceptycznie odnoszą się do tego typu teorii, chętnie wybrałyby sobie tablice rejestracyjne czy numer telefonu.

Liczby rządzą światem

Numerologia zakłada, że we wszechświecie wszystko działa według ściśle określonych reguł, a na bieg wydarzeń wpływają liczby. Każda z nich ma określoną energię i wibrację. Każdy człowiek poprzez swoją datę narodzin jest związany z konkretną liczbą. Znaczenie ma także imię nazwisko, nr mieszkania, karty płatniczej itp.

Szczęśliwe liczby a data urodzenia

Numerolodzy uważają, że każdy człowiek ma przypisaną liczbę przewodnią. Determinuje ją data narodzin. Znając liczbę przewodnią, można np. określić charakter danej osoby czy powodzenie w związkach, a także opracować horoskop numerologiczny. Dla każdej osoby można określić liczby, które jej sprzyjają. Aby poznać swoje szczęśliwe liczby, najpierw trzeba obliczyć swoją indywidualną liczbę, związaną z datą urodzenia.

Jak obliczyć swoją liczbę

Zapisz swoją datę urodzenia w formacie dzień/miesiąc/rok. Np. jeżeli urodziłeś się 23 października 1996 roku, zapisz tę datę w następujący sposób 23 10 1996.

Teraz zsumuj cyfry zawarte w dacie urodzenia: 2+3+1+0+1+9+9+6 = 31. Jeżeli wynik jest większy od 10, kontynuuj dodawanie składowych, aż uzyskasz liczbę jednocyfrową. W naszym przypadku będzie to 3+1= 4.

A teraz odszukaj obliczoną liczbę w galerii i sprawdź jej znaczenie oraz szczęśliwe liczby:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Shownews - Tatiana Okupnik

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska