Stelmet Zielona Góra - Buducnosti Podgorica w EuroCup. Quinton Hosley zdyskwalifikowany za bójkę (zdjęcia, wideo)

W środę, 29 października Stelmet Zielona Góra przegrał w hali CRS z Buducnosti Podgorica 76:90 w trzecim meczu EuroCup. W trzeciej kwarcie sędziowie wyrzucili z parkietu Quintona Hosley'a. W połowie trzeciej kwarty doszło do ostrego spięcia między Quintonem Hosley'em a Vladimirem Dasiciem. Koszykarz Stelmetu Zielona Góra został wyrzucony z parkietu za uderzenie rywala. Z kolei zawodnik Buducnosti - ukarany przewinieniem technicznym. Ale chwilę później też musiał opuścić boisko, bo po tym, jak zaczął prowokować publiczność dostał kolejne przewinienie. Zobacz relację live online z meczu Stelmet Zielona Góra - Buducnosti Podgorica