Trwa Narodowy Spis Powszechnych Ludności i Mieszkań! Pokaż nam, jaki jest Twój dom i zdobądź supernagrody!

Materiał powstał we współpracy z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze
Masz od 6 do 12 lat? Lubisz malować, rysować? Jesteś uzdolniony artystycznie i drzemią w tobie ogromne pokłady kreatywności? Jeśli tak, to z pewnością będziesz zainteresowany udziałem w naszym konkursie „Liczysz się Ty! – Taki jest mój dom”.
KLIKNIJ PONIŻEJ
i zgłoś pracę
Zgłaszam
pracę dziecka

Tym razem, w związku z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań mamy propozycję dla najmłodszych mieszkańców Lubuskiego. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat, do udziału w naszym konkursie. Chcemy, abyście poprzez kredki, pędzle, czy też flamastry pokazali nam, jak wygląda Wasz dom. Jaki ten dom jest? My jesteśmy tego ciekawi! A jeszcze bardziej ciekawi jesteśmy Waszych zdolności, kreatywności i nieograniczonej niczym wyobraźni.

Jakie są zasady
KONKURSU?

Konkurs polega na samodzielnym, indywidualnym i kreatywnym wykonaniu pracy plastycznej, która ma przedstawiać dom lub mieszkanie. Zgłoszenia przyjmujemy od 8 czerwca od godz. 12.00 do 30 czerwca do godz. 23.59.

Jak już wspomnieliśmy, konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa lubuskiego, którzy mają od 6 do 12 lat.

Kandydatów konkursu mogą zgłaszać ich opiekunowie. Pierwszym krokiem jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ. Drugim, przesłanie zdjęcia lub skanu (format JPG, PDF lub PNG o wadze do 5 MB) pracy plastycznej zgodnej z tematem konkursu. Oczywiście przy zgłoszeniu należy podać dane autora pracy (imię, nazwisko, datę urodzenia i miejsce zamieszkania) oraz imię i nazwisko wraz z numerem kontaktowym do opiekuna uczestnika konkursu. Proste, prawda?

O te nagrody
warto zawalczyć!

Dla laureatów konkursu mamy bardzo atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma przenośną konsolę do gier, plecak oraz pendrive. Zdobywca drugiego miejsca dostanie smartwatch, plecak oraz pendrive, a osoba, która zamknie podium, głośnik JBL, plecak oraz pendrive.

Są to nagrody, które ucieszą z pewnością każdego uczestnika konkursu „Liczysz się Ty! - Taki jest mój dom”. Liczymy na duże zainteresowanie i ogrom zgłoszeń z Waszej strony. O tym, kto wygra, zdecyduje powołana przez naszą redakcję komisja konkursowa. Możemy od razu zapewnić, że liczyć się będzie oryginalne i nietuzinkowe podejście do tematu. Powodzenia!

O swoim domu
opowiedz też
GUS-owi

Partnerem tego konkursu jest Urząd Statystyczny w Zielonej Górze. Temat naszej akcji nie jest więc przypadkowy. Najmłodszych prosimy o pokazanie zamieszkanego domu czy mieszkania, a pełnoletnich mieszkańców województwa zachęcamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 i przekazanie informacji o warunkach życia.

Trwa Narodowy Spis Powszechnych Ludności i Mieszkań! Pokaż nam, jaki jest Twój dom i zdobądź supernagrody!

Przypominamy, że udział w spisie jest obowiązkowy, a niewywiązanie się z tego obowiązku podlega karze! Spisu można dokonać przez Internet (spis.gov.pl), telefonicznie (infolinia: 22 279 99 99), w punkcie spisowym w gminie lub urzędzie statystycznym lub odbierając połączenie od rachmistrza spisowego (z numeru 22 282 88 88 lub numeru infolinii spisowej 22 279 99 99). Spis trwa do 30 września! Nie czekaj do ostatniej chwili, spisz się jeszcze dziś!

Dodaj ogłoszenie