W Gorzowie ruszyła procesja fatimska

roch
fot. Renata Ochwat
Wierni oraz radni miejscy idą w procesji fatimskiej, która zakończy się w katedrze. Niosą ze sobą figurę Matki Boskiej Fatimskiej.

Dziś mija 14. rocznica zawierzenia miasta Gorzowa w opiece Matce Boskiej Fatimskiej. 14 lat temu uczynili to prawicowi radni. Od tego czasu, co roku w mieście uroczyście obchodzona jest ta rocznica. W tym roku uroczystości celebruje ks. biskup Paweł Socha.

Replika figury została przewieziona do Gorzowa także przez radnych i wygląda jak jej fatimski pierwowzór.

Wideo

Komentarze 18

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Komarnicki idzie?

s
szarlej
W dniu 14.05.2010 o 22:13, clasic napisał:

Dziękujemy za przekazany znak pokoju


Pokoju nie zawiera się z gnidami. Gnidy się rozgniata.
G
Gość

Chciałbyś w młodzieżówce PO, aleś duchem już za stary, a i po prostu nie spełniasz standardów zw. z otwartością na innych, na biednych, bogatych (tacy też muszą być), cierpiących i cwaniaków. Masz ,,beret" na nosie i grasz, jak ci inni zagrają.

c
clasic
W dniu 14.05.2010 o 22:07, szarlej napisał:

Tempy ale "do fcipny", oj, joj, joj. No ma styl ta "młodzierzufka" PełO. Palikocium-kretynium-niesioło-kucum.



Dziękujemy za przekazany znak pokoju
s
szarlej
W dniu 14.05.2010 o 20:49, ~Marko~ napisał:

Droga Mario, jakżesz mi przykro, że popełniłem błąd ortograficzny pisząc "młodzież" przez (RZ). Niezmiernie mi przykro i obiecuję poprawę. Z hrystusowym pozdrowieniem Marko


Tempy ale "do fcipny", oj, joj, joj. No ma styl ta "młodzierzufka" PełO.
Palikocium-kretynium-niesioło-kucum.
~Marko~
W dniu 14.05.2010 o 11:41, ~maria~ napisał:

Witam, szkoda, że szacunek dla samego siebie Panie Marko został też na samym końcu. Widzę, że również stosunek do podstaw ortografii jest też na końcu. Cyba, że jeszcze ktoś nie dorósł i zatrzymał się na etapie młodzie RZ(?) owym. Pozdrawiam - dojrzała młodzież.



Droga Mario, jakżesz mi przykro, że popełniłem błąd ortograficzny pisząc "młodzież" przez (RZ). Niezmiernie mi przykro i obiecuję poprawę.
Z hrystusowym pozdrowieniem Marko
G
Gość

Dwudziesty pierwszy wiek ludzie byli na księżycu ,a co ta ogłupiona banda zacofańców wyprawia.To ma być nowoczesna Polska.RATUNKU?

~maria~
W dniu 14.05.2010 o 11:41, ~maria~ napisał:

Witam, szkoda, że szacunek dla samego siebie Panie Marko został też na samym końcu. Widzę, że również stosunek do podstaw ortografii jest też na końcu. Chyba, że jeszcze ktoś nie dorósł i zatrzymał się na etapie młodzie RZ(?) owym. Pozdrawiam - dojrzała młodzież.

~maria~
W dniu 14.05.2010 o 08:58, ~Marko~ napisał:

No proszę. Sama młodzierz, nawet bez beretów idzie większość. O i wielką tacę niosą cztery harcerki z okresu "niewidzialnej ręki" Fajowa imprezka, szkoda tylko, że polewają na końcu.


Witam,
szkoda, że szacunek dla samego siebie Panie Marko został też na samym końcu. Widzę, że również stosunek do podstaw ortografii jest też na końcu. Cyba, że jeszcze ktoś nie dorósł i zatrzymał się na etapie młodzie RZ(?) owym. Pozdrawiam - dojrzała młodzież.
~Marko~

No proszę. Sama młodzierz, nawet bez beretów idzie większość. O i wielką tacę niosą cztery harcerki z okresu "niewidzialnej ręki" Fajowa imprezka, szkoda tylko, że polewają na końcu.

G
Gość

Komarnicki winien 1-szy ruszyć w procesji za to, że niszczy żużel swoimi wojenkami.

s
solo

Gazeta ok, ale ludzie na forum jacyś tacy poranieni?

k
kutwa
W dniu 14.05.2010 o 06:04, - pielgrzym- napisał:

Przeszkadzają Wam przykazania Boże i przyzwoitość wiernych. Grzechy, wyrzuty sumienia i uczciwość nie dają Wam spokoju.HULAJ DUSZA PIEKŁA NIE MA !! Jedynie w tym Wasza nadzieja ? Jesteście w błędzie. Na skruchę i pokorę czas jest w każdym momencie.Dołącz do nas. Pozbądż się balastu grzechów. Życie przestanie być koszmarem. Poczujesz ulgę, spokój. WARTO. Pozdrawiam.



A PORTFELA NIE ZECHCĄ MI USZCZUPLIĆ?
- pielgrzym-
W dniu 13.05.2010 o 21:01, clasic napisał:

Bacznośc !!!!!!!!! Czołem berety !!!!!!!!!!


Moherowe berety zaczynają krucjatę

W dniu 14.05.2010 o 01:59, werty napisał:

A sracze poustawiali czy po krzakach szczali? A moze aniolki odnosiły?


Przeszkadzają Wam przykazania Boże i przyzwoitość wiernych. Grzechy, wyrzuty sumienia i uczciwość nie dają Wam spokoju.
HULAJ DUSZA PIEKŁA NIE MA !! Jedynie w tym Wasza nadzieja ? Jesteście w błędzie. Na skruchę i pokorę czas jest w każdym momencie.
Dołącz do nas. Pozbądż się balastu grzechów. Życie przestanie być koszmarem. Poczujesz ulgę, spokój. WARTO. Pozdrawiam.
w
werty

A sracze poustawiali czy po krzakach szczali? A moze aniolki odnosiły?

Dodaj ogłoszenie