Bramki: Żyro 28, Jović 90 (sam.) - Burliga 16, Paweł Brożek...

Legia - Wisła 2:2 (15.03.15)

Bramki: Żyro 28, Jović 90 (sam.) - Burliga 16, Paweł Brożek 48 (k)
Widzów: 26 527

Kolejny remis i znów emocje do ostatnich sekund. Wisła była o krok od sprawienia dużej niespodzianki. Zwycięstwo przy Łazienkowskiej odebrał jednak kolegom Boban Jović, który naciskany przez Orlando Sa kopnął piłkę do własnej bramki.

6/11
Bramki: Sa 50, Duda 90, Radović 90...

Wisła - Legia 0:3 (21.09.14)

Bramki: Sa 50, Duda 90, Radović 90
Widzów: 31 289

Tym razem doszło do rozstrzygnięcia. Po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej legioniści dali prawdziwy popis. Zwłaszcza w końcówce, kiedy piękne bramki zdobyli Ondrej Duda i Miroslav Radović.

7/11
Bramki: Żyro 20, Kucharczyk 36, Jodłowiec 44, Dossa Junior...

Legia - Wisła 5:0 (9.05.14)

Bramki: Żyro 20, Kucharczyk 36, Jodłowiec 44, Dossa Junior 59, Saganowski 79
Widzów: 26 442

Chyba nikt nie spodziewał się takiego wyniku. W poprzednich meczach legioniści nie grali efektownie, tymczasem przeciwko Wiśle wychodziło im prawie wszystko. Biała Gwiazda doznała najwyższej porażki od czasu przejęcia klubu przez Bogusława Cupiała w 1997 r. A Franciszek Smuda przestał chwalić się, jak dobrze gra się jego drużynom przy Łazienkowskiej.

8/11
Bramki: Radović 2, Duda 36 - Guerrier 66, Štilić 82...

Legia - Wisła 2:2 (16.03.14)

Bramki: Radović 2, Duda 36 - Guerrier 66, Štilić 82
Widzów: 0

Niespełna dwa miesiące wcześniej Legia miała wiślaków na łopatkach, a i tak nie udało jej się wygrać. Szybkie 1:0, czerwona kartka dla Arkadiusza Głowackiego, podwyższenie prowadzenia... Drużyna Henninga Berga w drugiej połowie się rozluźniła, a goście wykorzystali okazję i doprowadzili do remisu. Mecz odbył się przy pustych trybunach - była to kara za zadymę kibiców Legii na spotkaniu z Jagiellonią.