1/5
26 i 27 października w Luboniu odbyły się Ogólnopolskie...

Żagań. Tancerze Artura Niezgody przywieźli worek medali z Lubonia [ZDJĘCIA]

26 i 27 października w Luboniu odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tańcu Nowoczesnym Disco Dance, Hip Hop, Performing Art “Mark ‘N’ Move, w których udział wzięło 1200 zawodników. Wśród uczestników nie zabrakło wychowanków instruktora Artura Niezgody, czyli tancerzy trenujących w sekcji tańca Freestyle Żagańskiego Pałacu Kultury. Żagańscy zawodnicy przywieźli z mistrzostw worek medali.

Wyniki:
Maja Żołyńska w kategorii Hip hop solo średnio zaawansowani do lat 7 zajęła drugie miejsce, Wiktoria Fronczek była najlepsza, a Klaudia Pawlicka "wytańczyła" 12. miejsce w kategorii Hip hop solo średnio zaawansowani 12-15 lat.

W kategorii Hip hop solo zaawansowani, drugie miejsce zajęła Julia Żołyńska, która na tym samym turnieju, tyle że w w kategorii Hip hop duety 12-15 lat, zajęła czwarte miejsce z Klaudią Pawlicką.