Zobacz wideo z zatrzymania Lubuszanina, który werbował kobiety i sprzedawał je do francuskich domów publicznych

PAW
fot. Archiwum
Lubuscy policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o udział w międzynarodowej grupie zajmującej się handlem ludźmi. Gangsterzy werbowali kobiety z Białorusi, Ukrainy i Mołdawii i sprzedawali je do domów publicznych we Francji. Mężczyźnie grozi nawet 20 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego gorzowskiej KWP poszukiwali 33-latka z funkcjonariuszami Straży Granicznej i Służby Celnej. Działał z nimi przedstawiciel francuskiej policji.

Dorwali go w jednym z lubuskich night clubów. Śledztwo toczyło się od roku. Z naszymi policjantami skontaktowali się Francuzi ze specjalnej grupy zajmującej się zwalczaniem przestępczości handlu ludźmi. Sprawa dotyczyła międzynarodowej grupy, która była podejrzana o werbowanie kobiet ze Wschodu i dostarczanie ich do domów publicznych.

W skład gangu wchodzili Włosi, Francuzi, Mołdawianie, Ukraińcy i Polak. Wszystkie czynności nadzorowała gorzowska Prokuratura Okręgowa. Europejski Nakaz Aresztowania wydali Francuzi. Zatrzymany mężczyzna za przestępstwa, o których popełnienie jest podejrzany odpowie w sądzie nad Sekwaną. Za handel ludźmi grozi mu tam nawet 20 lat więzienia i grzywnę w wysokości 3 mln euro.

Policja i prokuratura odmawiaja podania informacji, skąd pochodził sprawca ani gdzie go zatrzymano. - Zatrzymano go w night clubie na terenie byłego woj. gorzowskiego - powiedział nam Dariusz Domarecki, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Wideo

Komentarze 14

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

z
zeze
W dniu 18.05.2010 o 21:34, szalony0511 napisał:

Powód do ubliżania?


Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną ! Dlatego powstrzymam się od wypowiedzi na twój temat bo również nie skumasz o co chodzi i dlaczego tak cię nazwałem !!! TROLLU - to chyba kumasz i potrafisz się domyslić o co chodzi ?!
Z
ZEZE
W dniu 18.05.2010 o 15:29, toedi53 napisał:

DOWN to też ''w dole'',''w oddaleniu'',a także-''puch'',''puszek,meszek'',a także'' nagi pagórek''.Ot co!!!!!!!!!


Ale trzeba być kompletnym debilem - takim jak ty aby w ten sposób sobie tłumaczyć ten wyraz skoro w zdaniu jest zadane pytanie o konkretną osobę i sugerowanie jej upośledzenia !!!!
A może sam jesteś ,,lekko upośledzony " (czytając twoje posty myślę że nawet poważnie !) i nie przyznajesz się do tego jak alkochoolik do swego nałogu ?!
K
Krzywym okiem
W dniu 18.05.2010 o 14:26, ok*** napisał:

SUPER FILM! JAK CAŁA GL - DNO


Dno , dno - a jednak czytasz i się ekscytujesz ! Niema znaczenia czy poprawnością artykułów (zdarzają się ) czy wpadkami - ważne że czytasz !!!
s
szalony0511
W dniu 18.05.2010 o 16:18, thief napisał:

I niech mi ktoś powie, że tych artykułów nie redagują ignoranci?Normalnie ręce opadają. Wszyscy chyba wiedzą gdzie płynie Tamiza więc jaki związek ma z Francją?A jeśli "dorwany" koleś był "dorwany" na polecenie Francuzów a przed sądem stanie w Wielkiej Brytanii to informacja jest podana bez składu bez ładu. Banda ignorantów z Lubuskiej.



Powód do ubliżania?
s
szalony0511
W dniu 18.05.2010 o 18:34, import aut napisał:

GRUBA SWINIA--teraz leje w majty ze strachu na komendzie frajer mendacwaniaki biedne dziewczyny oszukali ze niby kelnerkami beda potem paszporty zabierali i biciem do nierzadu zmuszalito juz najgorszy typ frajera w celi bedzie walony przez kzdego bity bedzie mial dojechane na maxa ma przechlastane



Skąd wiesz,napisz.
s
szalony0511
W dniu 18.05.2010 o 14:19, ok*** napisał:

DORWALI GO !!!!???? CO ZA DOWN TO PISAŁ????



Nieme nagranie.
i
import aut

GRUBA SWINIA--teraz leje w majty ze strachu na komendzie frajer menda
cwaniaki biedne dziewczyny oszukali ze niby kelnerkami beda potem paszporty zabierali i biciem do nierzadu zmuszali
to juz najgorszy typ frajera w celi bedzie walony przez kzdego bity
bedzie mial dojechane na maxa ma przechlastane

t
thief

I niech mi ktoś powie, że tych artykułów nie redagują ignoranci?
Normalnie ręce opadają.
Europejski Nakaz Aresztowania wydali Francuzi. Zatrzymany mężczyzna za przestępstwa, o których popełnienie jest podejrzany odpowie w sądzie nad Tamizą.

Wszyscy chyba wiedzą gdzie płynie Tamiza więc jaki związek ma z Francją?
A jeśli "dorwany" koleś był "dorwany" na polecenie Francuzów a przed sądem stanie w Wielkiej Brytanii to informacja jest podana bez składu bez ładu.
Banda ignorantów z Lubuskiej.

t
toedi53
W dniu 18.05.2010 o 14:51, D napisał:

Czy ty wiesz co to znaczy "Down" ? Zastanów się co piszesz, taką głupkowatą wypowiedzią obrażasz ludzi dotkniętych tą chorobą i ich bliskich.Kawał gnojka z ciebie



DOWN to też ''w dole'',''w oddaleniu'',a także-''puch'',''puszek,meszek'',a także'' nagi pagórek''.Ot co!!!!!!!!!
D
D
W dniu 18.05.2010 o 14:19, ok*** napisał:

DORWALI GO !!!!???? CO ZA DOWN TO PISAŁ????



Czy ty wiesz co to znaczy "Down" ? Zastanów się co piszesz, taką głupkowatą wypowiedzią obrażasz ludzi dotkniętych tą chorobą i ich bliskich.
Kawał gnojka z ciebie
~karol~

Co by nie mówić dobrze że ch.uja złapali.
tacy jak on nie cieszą sie w pierdlu wielka popularnością. oj poboli dup.ka, poboli

o
okurwa

SUPER FILM! JAK CAŁA GL - DNO

G
Geograf

To nad Tamizą czy Sekwaną.....

o
okurwa

DORWALI GO !!!!???? CO ZA DOWN TO PISAŁ????

Dodaj ogłoszenie