Żołnierze z Międzyrzecza pokonali faworytów i wygrali rozgrywki siatkówki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dariusz Brożek
W pierwszym secie wojskowi szybko wyszli na kilkupunktowe prowadzenie. Rywale jednak nie odpuszczali i wyrównali na 15:15. Oba zespoły szły punkt w punkt. Finał należał jednak do międzyrzeczan, którzy wygrali 25:23 po ataku Łukasza Humeniuka. Dariusz Brożek
Siatkarze zespołu Rosomak wygrali rozgrywki Skwierzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W finałowym, bardzo widowiskowym meczu pokonali ubiegłorocznych zwycięzców z UM Drezdenko.

Trwające pół roku rozgrywki Skwierzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej zakończył pojedynek zespołów Rosomak Międzyrzecz i UM Drezdenko, który rozegrany został w czwartek wieczorem w hali skwierzyńskiego gimnazjum. Faworytami byli zawodnicy UM Drezdenko, którzy zakończyli rundę zasadniczą na pozycji lidera i w dodatku wygrali dwie ostatnie edycje rozgrywek. Żołnierze z międzyrzeckiego Rosomaka nie kryli jednak apetytu na zwycięstwo.

- W rundzie zasadniczej przegraliśmy wprawdzie oba spotkania z Drezdenkiem, ale dziś jesteśmy w znakomitej formie i walczymy o wszystko - zapowiadał przed spotkaniem ich kapitan Wojciech Najderek.