Zuzanna Bogucka finalistką ogólnopolskiego etapu plebiscytu Pokaż Talent w kategorii tanecznej!

Anna Wańczko
Anna Wańczko
Za nami wielki, ogólnopolski finał akcji Pokaż Talent. Wśród finalistów znalazła się również jedna Lubuszanka. To Zuzia Bogucka, która nie miała sobie równych w kategorii Talent Taneczny.

Zuzia Bogucka to dziewięcioletnia tancerka z Lipek Wielkich. Tańczy od piątego roku życia w Zespole Tanecznym Trans w Skwierzynie oraz Międzyrzeczu. – Ona bez tańca żyć nie może – przyznaje mama dziewczynki, Marlena Bogucka. –Trenuje pięć dni w tygodniu, ma już jasno obrany cel na przyszłość, chce studiować w Łodzi, w Wyższej Szkole Tańca – dodaje.

Nic więc dziwnego, że postanowiła spróbować swoich sił w naszym plebiscycie, w kategorii talent taneczny. Zuzanna bez problemu przeszła etap kwalifikacji, następnie niemal od samego początku głosowania wysunęła się na prowadzenie. Jej występy na gali regionalnej w Zielonej Górze oraz gali ogólnopolskiej w Krakowie zachwyciły wszystkich. – Zuzia podczas gali finałowej w Krakowie bardzo się denerwowała – wspomina jej mama. – Musiałyśmy zadzwonić do jej trenerki, po słowa otuchy i wsparcia. No i, jak widać, poskutkowały, bo Zuzia wygrała. Po ogłoszeniu wyników córka chyba przez dwie godziny odbierała telefony z gratulacjami – śmieje się pani Marlena i przyznaje, że córka po cichu liczyła na to, że wygra.

Menedżer sportowy - zbawienie czy zło konieczne?

Wideo

Dodaj ogłoszenie