40-letnia kobieta potrąciła dziecko idące do szkoły

beb
fot. archiwum
Dziś, tuż przed 8.00, na ulicy Słowackiego w Rzepinie, na przejściu dla pieszych została potrącona 13-letnia dziewczynka, która szła do szkoły.

Na razie stwierdzono u niej tylko ogólne potłuczenia. Mimo to została przewieziona do szpitala w Gorzowie Wlkp., na specjalistyczne badania.

Jak dowiedzieliśmy się przed chwilą od rzeczniczki prasowej Komendy Powiatowej Policji w Słubicach sierż. Magdaleny Tubaj, dziewczynkę potrąciła 40-letnia kobieta, która jechała fiatem.

- Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczają ślady i trwają czynności wyjaśniające - dodała rzeczniczka.

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Komentarze 54

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

F
Fred
W dniu 13.05.2010 o 12:03, OSKA napisał:

chory czlowieku to jesteś tutaj ty,kierowca to kierowca,bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna,szkoda dziecka wiadomo ,każdy jednak popełnia błędy nikt fenomenem nie jest,ani komputerem tylko czlowiekiem,a baby to ty masz w nosie,wredny męski szowinisto....


"...Babie trzeba założyć chomonto- tak robili do XII-go wieku polscy chłopi. Zakładali babą chomonto i orali nimi pole!A nie dawac auto
G
Gość

Liceum w Rzepinie? Za dużo nie nauczá, za to zostawia kompleksy na całe życie!
Likwidować!!!

n
natka-pietruszka
W dniu 22.05.2010 o 10:45, natka selera napisał:

Rzepińscy nauczyciele na lekcjach też potrafia dziecko poniżyć. Nawet w liceum. Za ten krzyk w miejscu wypadku do tego dziecka i dodatkowy stres, ta kobieta powinna zapłacić temu dziecku odszkodowanie.



To fakt, że niektórzy rzepińscy nauczyciele nie są idealni i że szkolnictwo wymaga reform, mądrych reform, nie tylko w naszych rzepińskich szkołach ale w ogóle.
Nasze rzepińskie liceum jest na najniższym możliwym poziomie - dlaczego? Może dlatego, że od lat nic się nie zmienia, nawet Pani dyrektor dostaje nominację bez przeprowadzenia konkursu, dzięki, któremu można by było wyłonić bardziej kreatywną osobę na to stanowisko, bez układów, układzików etc.

Tak jak już pisałam wcześniej nie znam ani kierowcy, ani poszkodowanej tego przykrego zdarzenia. Nie byłam na miejscu wypadku i nie wiem czy kierowca, który potracił dziewczynkę krzyczał na nią tuż po wypadku czy nie, jeżeli tak było to rzeczywiście zachowanie tej Pani nie było właściwe, ale należy wziąć pod uwagę to, że być może po raz pierwszy znalazła się w takiej sytuacji i w tym momencie "nie była sobą".
Nie chcę bronić kierowcy, ale nie można oceniać tej kobiety po Jej zachowaniu tuż po wypadku, gdyż ona sama mogła być w szoku po tym zdarzeniu.
n
natka selera

Rzepińscy nauczyciele na lekcjach też potrafia dziecko poniżyć. Nawet w liceum. Za ten krzyk w miejscu wypadku do tego dziecka i dodatkowy stres, ta kobieta powinna zapłacić temu dziecku odszkodowanie.

T
Truth

Dziękuje panu Panie Michale za pana postawe na miejscu wypadku i relacje na tym forum jako świadka tego zdarzenia.

n
natka-pietruszka
W dniu 18.05.2010 o 13:34, ~gosc~ napisał:

Dziewczyno powiem Ci krótko dyskusja z Tobą jest poniżej poziomu, idź się leczy na nogi bo na głowę to jest już za późno. P.S. Poczytaj sobie słownik wyrazów obcych. Jak jesteś naiwna i dajesz się oszukać to Twój problem,



Jak się nie ma argumentów i nie umie się dyskutować to najlepiej obrażać innych np. cyt.: ..."idź się leczy na nogi bo na głowę to jest już za późno."
Rzeczywiście nie reprezentuję Twojego poziomu dyskusji jeżeli w ogóle Ty jakiś poziom reprezentujesz . . .

Nie jestem naiwna.
Nie daję się oszukać.

Gdybym była naiwna to zapewne polecałabym innym korzystanie z "pomocy" osób ogłaszających się w ten sposób na forach pod tego typu artykułami.
~gosc~

Dziewczyno powiem Ci krótko dyskusja z Tobą jest poniżej poziomu, idź się leczy na nogi bo na głowę to jest już za późno.
P.S. Poczytaj sobie słownik wyrazów obcych. Jak jesteś naiwna i dajesz się oszukać to Twój problem,

n
natka-pietruszka

Jest jakiś problem z linkiem do artykułu, który opisuje właśnie jak działają tego typu "życzliwi".

Artykuł: Anny Gorczyca "Klienta dopadną na szpitalnym łóżku" - polecam.

O
ONA65
W dniu 15.05.2010 o 14:54, ~michal~ napisał:

natka pietruszka nie piszemy na forum o mojej ortografi tylko o wypadku a szczegulow czepia sie ten co niema racji a wpotracenie bylo na pasach tylko sila udezenia dziewczyne wyzucilo dwa metry dalej i co ty nato pozdrawiam



Facet, jeżeli zabierasz głos na forum, to rób to zgodnie z zasadami POLSKIEJ ortografii. Jesteś Polakiem, więc dbaj o polszczyznę. Zwracanie Ci uwagi, to nie czepianie się. A tak nawiasem mówiąc, Twoja ortografia, to MASAKRA, współczuję Twojemu nauczycielowi, ale to zapewne jego wina, bo Ciebie NIE NAUCZYŁ.
~~gość~~
W dniu 17.05.2010 o 17:23, natka-pietruszka napisał:

Ludzie na litość Boską czytajcie ze zrozumieniem ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Chyba, że to Ty jesteś tym werbownikiem z początku forum Czy ja napisałam, że nie polecam rodzicom poszkodowanej by się udali do kancelarii prawniczej ? - Nie.Napisałam, by nie korzystali z usług osób, które ogłaszają się pod tego typu artykułami podając tylko nr telefonu i słowa: proszę o kontakt. Są to pośrednicy, którzy współpracują z kancelariami ale nie są w nich zatrudnieni. Poszkodowanym będą obiecywać kokosowe odszkodowanie, a tak w rzeczywistości po pierwsze:- oni tej sprawy prowadzić nie będą,po drugie: - nie powinni gwarantować czegoś czego nie są w stanie uzyskać. Kancelaria adwokacka - tak, ale bez pośredników z forum internetowego tylko pójście osobiście do prawnika.Osoby ogłaszające się na forum - stanowcze NIE. Poza tym koszty rzeczywiste są znacznie większe 25 - 30% od wygranej + reprezentacyjne (np. w Sądzie) + koszt dojazdu (np. do Sądu)



Jeśli nie jesteś poinformowana do końca to bzdur nie pisz, jeśli chciałabym kogoś zwerbować to zrobiła bym to dawno, mój pierwszy wpis był wczoraj więc też lipa a ewidentnie masz coś na sumieniu, w poruwnaniu do kancelarii prawnej takiej firmie nie trzeba płacić za wszystkie dodatkowe koszta, jeśli ktoś obiecuje kokosy to jest głupcem ponieważ ja wyprost usłyszałam, że są szanse ale mam się również liczyć z porażką bo w tej branży tak jest, dlatego napisałam, że znam taką i że mogę polecić. taki przedstawiciel jedzie do Ciebie na własny koszt, więc KANCELARII CHOLERNIE ZALEŻY ŻEBY uzyskać jak najwięcej odszkodowania bo też z tego żyją, po odebraniu dokumentów sprawa trafia do kancelarii i jest przez prawników rozpatrywana, a więc...
n
natka-pietruszka
W dniu 17.05.2010 o 13:40, Gość napisał:

Ludzie kochani nie wszystkie kancelarie prawne to hieny....!!! osobiście też miała wypadek i skorzystałam z usług jednej, zapłaciłam stosunkowo mało bo jedyne 25% po zakończonej sprawie. takie odszkodowania się należą i WALCZCIE O NIE!!!!!!!!!!! jeśli kotś zainteresowany namiarami to dajcie znać



Ludzie na litość Boską czytajcie ze zrozumieniem ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Chyba, że to Ty jesteś tym werbownikiem z początku forum

Czy ja napisałam, że nie polecam rodzicom poszkodowanej by się udali do kancelarii prawniczej ? - Nie.

Napisałam, by nie korzystali z usług osób, które ogłaszają się pod tego typu artykułami podając tylko nr telefonu i słowa: proszę o kontakt.

Są to pośrednicy, którzy współpracują z kancelariami ale nie są w nich zatrudnieni. Poszkodowanym będą obiecywać kokosowe odszkodowanie, a tak w rzeczywistości po pierwsze:
- oni tej sprawy prowadzić nie będą,
po drugie:
- nie powinni gwarantować czegoś czego nie są w stanie uzyskać.

Kancelaria adwokacka - tak, ale bez pośredników z forum internetowego tylko pójście osobiście do prawnika.
Osoby ogłaszające się na forum - stanowcze NIE.

Poza tym koszty rzeczywiste są znacznie większe 25 - 30% od wygranej + reprezentacyjne (np. w Sądzie) + koszt dojazdu (np. do Sądu)
G
Gość
W dniu 15.05.2010 o 22:58, natka-pietruszka napisał:

Nie, nie jestem kobietą, która potraciła tą dziewczynkę. W tym czasie byłam w pracy. O wypadku dowiedziałam się z artykułu. Nie znam ani kierowcy, ani poszkodowanej. Rodziców dziewczynki nie odwlekam od udania się do kancelarii adwokackiej tylko przestrzegam przed hienami, które za każdym razem pojawiają się i reklamują się na forach pod artykułami związanymi z wypadkami, błędami medycznymi etc.Bardzo proszę forumowiczów o czytanie ze zrozumieniem.Stosowanie socjotechnik i przeinaczanie słów forumowiczów jest nie etyczne.


Ludzie kochani nie wszystkie kancelarie prawne to hieny....!!! osobiście też miała wypadek i skorzystałam z usług jednej, zapłaciłam stosunkowo mało bo jedyne 25% po zakończonej sprawie. takie odszkodowania się należą i WALCZCIE O NIE!!!!!!!!!!! jeśli kotś zainteresowany namiarami to dajcie znać
G
Gość

A może Skłodowska - Ciure też była kobietą co???

F
Feministka

To nie prawda! Ten artykul to klamstwo! Ona nie byla kobieta!

n
natka-pietruszka
W dniu 15.05.2010 o 20:01, Arek napisał:

Czytając wypowiedzi "natki pietruszki" to odnosze wrażenie że to mogła byc sprawca zdarzenia.nic dziwnego że tak broni się przed kancelaria odszkodowawczą. w końcu to z jej polisy pociagną kasę i straci zniżki.Rodzice dziewczynki-starajcie się o odszkodowanie.



Nie, nie jestem kobietą, która potraciła tą dziewczynkę. W tym czasie byłam w pracy. O wypadku dowiedziałam się z artykułu. Nie znam ani kierowcy, ani poszkodowanej.

Rodziców dziewczynki nie odwlekam od udania się do kancelarii adwokackiej tylko przestrzegam przed hienami, które za każdym razem pojawiają się i reklamują się na forach pod artykułami związanymi z wypadkami, błędami medycznymi etc.

Bardzo proszę forumowiczów o czytanie ze zrozumieniem.

Stosowanie socjotechnik i przeinaczanie słów forumowiczów jest nie etyczne.
Dodaj ogłoszenie