6 km i 38 przeszkód. Nowosolscy policjanci zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej

Eliza Gniewek-Juszczak
Policjanci z Nowej Soli pokonali trudną, sześciokilometrową trasę z 38 przeszkodami i zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej.Woodstock 2017: Mieszkańcy festiwalowego pola wzięli udział w RunmageddoniePolicjanci z Nowej Soli w miniony weekend zmierzyli się z niecodziennym, "morderczym" biegiem terenowym. Pokonali trudną, sześciokilometrową trasę z 38 przeszkodami zwyciężając w klasyfikacji drużynowej. Uwieńczeniem ciężkiej pracy i wymagających treningów było pokonanie wszystkich rywali i wejście na najwyższy stopnień podium.Trzech policjantów prewencji z nowosolskiej jednostki w sobotę, 30 września, wystartowało w „Morderczym Biegu LOFT Fitness” w Mosinie koło Poznania. Drużyna w składzie: st. post. Krystian Stolarz, st. post. Sebastian Sobol, st. post. Rafał Wawrzusiszyn oraz Rafał Dzioch, który przechodzi właśnie proces rekrutacyjny do Policji najszybciej pokonała 6 km terenowego biegu, w którym organizatorzy przygotowali dla uczestników aż 38 trudnych przeszkód. Było to m.in. wspinanie się po linie, przepłynięcie rzeki, bieg z oponami i workami z piaskiem, nurkowanie w jeziorze, przerzucanie opon oraz pytania z wiedzy ogólnej w trakcie biegu. W klasyfikacji drużynowej nowosolscy policjanci okazali się bezkonkurencyjni i zajęli pierwsze miejsce. W nagrodę otrzymali pamiątkowe statuetki, medale oraz nagrody. To efekt końcowy intensywnych przygotowań do zawodów i wymagających treningów. Nowosolscy policjanci chcą się dalej rozwijać sportowo i planują udział w kolejnych, terenowych zawodach.Materiał Lubuskiej PolicjiPrzeczytaj też:   Komendant gorzowskiej policji Stanisław Panek odchodzi ze służby?Zobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej:
Policjanci z Nowej Soli pokonali trudną, sześciokilometrową trasę z 38 przeszkodami i zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej.Woodstock 2017: Mieszkańcy festiwalowego pola wzięli udział w RunmageddoniePolicjanci z Nowej Soli w miniony weekend zmierzyli się z niecodziennym, "morderczym" biegiem terenowym. Pokonali trudną, sześciokilometrową trasę z 38 przeszkodami zwyciężając w klasyfikacji drużynowej. Uwieńczeniem ciężkiej pracy i wymagających treningów było pokonanie wszystkich rywali i wejście na najwyższy stopnień podium.Trzech policjantów prewencji z nowosolskiej jednostki w sobotę, 30 września, wystartowało w „Morderczym Biegu LOFT Fitness” w Mosinie koło Poznania. Drużyna w składzie: st. post. Krystian Stolarz, st. post. Sebastian Sobol, st. post. Rafał Wawrzusiszyn oraz Rafał Dzioch, który przechodzi właśnie proces rekrutacyjny do Policji najszybciej pokonała 6 km terenowego biegu, w którym organizatorzy przygotowali dla uczestników aż 38 trudnych przeszkód. Było to m.in. wspinanie się po linie, przepłynięcie rzeki, bieg z oponami i workami z piaskiem, nurkowanie w jeziorze, przerzucanie opon oraz pytania z wiedzy ogólnej w trakcie biegu. W klasyfikacji drużynowej nowosolscy policjanci okazali się bezkonkurencyjni i zajęli pierwsze miejsce. W nagrodę otrzymali pamiątkowe statuetki, medale oraz nagrody. To efekt końcowy intensywnych przygotowań do zawodów i wymagających treningów. Nowosolscy policjanci chcą się dalej rozwijać sportowo i planują udział w kolejnych, terenowych zawodach.Materiał Lubuskiej PolicjiPrzeczytaj też: Komendant gorzowskiej policji Stanisław Panek odchodzi ze służby?Zobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej: A. Chudzińska
Policjanci z Nowej Soli pokonali trudną, sześciokilometrową trasę z 38 przeszkodami i zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej.

Policjanci z Nowej Soli w miniony weekend zmierzyli się z niecodziennym, "morderczym" biegiem terenowym. Pokonali trudną, sześciokilometrową trasę z 38 przeszkodami zwyciężając w klasyfikacji drużynowej. Uwieńczeniem ciężkiej pracy i wymagających treningów było pokonanie wszystkich rywali i wejście na najwyższy stopnień podium.

Trzech policjantów prewencji z nowosolskiej jednostki w sobotę, 30 września, wystartowało w „Morderczym Biegu LOFT Fitness” w Mosinie koło Poznania. Drużyna w składzie: st. post. Krystian Stolarz, st. post. Sebastian Sobol, st. post. Rafał Wawrzusiszyn oraz Rafał Dzioch, który przechodzi właśnie proces rekrutacyjny do Policji najszybciej pokonała 6 km terenowego biegu, w którym organizatorzy przygotowali dla uczestników aż 38 trudnych przeszkód. Było to m.in. wspinanie się po linie, przepłynięcie rzeki, bieg z oponami i workami z piaskiem, nurkowanie w jeziorze, przerzucanie opon oraz pytania z wiedzy ogólnej w trakcie biegu. W klasyfikacji drużynowej nowosolscy policjanci okazali się bezkonkurencyjni i zajęli pierwsze miejsce. W nagrodę otrzymali pamiątkowe statuetki, medale oraz nagrody. To efekt końcowy intensywnych przygotowań do zawodów i wymagających treningów. Nowosolscy policjanci chcą się dalej rozwijać sportowo i planują udział w kolejnych, terenowych zawodach.

Zobacz rownież: Magazyn Informacyjny Gazety Lubuskiej: