Allegro - idealne miejsce do zakupu części samochodowych!

Materiał powstał we współpracy z Allegro
Klienci indywidualni ale też i mechanicy samochodowi bardzo często obawiają się kupna części motoryzacyjnych online. Przede wszystkim odstrasza ich niepewność czy dana część będzie pasować do konkretnego auta. Allegro wyszło im właśnie naprzeciw oferując bardzo dokładną dobierarkę, dzięki której z łatwością można znaleźć część motoryzacyjną pasującą do konkretnego modelu pojazdu.

Dla wielu klientów kupowanie części samochodowych w Internecie to prawdziwy koszmar!

40% kupujących części samochodowe obawia się niedopasowania produktu do ich samochodu i problemów wynikających z nabycia niewłaściwej części.

Idealnie byłoby gdyby podczas internetowych zakupów można było skorzystać z odpowiedniego systemu filtrowania oraz możliwości wyświetlania tylko tych produktów, które są dopasowane nie tylko do konkretnego modelu samochodu, ale także jego wersji silnikowej czy wyposażeniowej. Gdyby jeszcze do tego można było zobaczyć zdjęcia produktów oddające ich rzeczywisty wygląd, a w opisie pojawiły się szczegółowe parametry, dane o zamiennikach oraz opinie o sprzedającym, to rozwiązanie takie byłoby wręcz modelowe.

I taka właśnie jest nowa wyszukiwarka części oferowana przez portal Allegro.

Dobierarka Allegro. Duży krok przed innymi

Allegro uruchomiło właśnie dla klientów zainteresowanych nabyciem części motoryzacyjnych nową funkcję - dobierarkę. Dzięki niej klienci Allegro mogą z łatwością znaleźć części, które pasują do konkretnego modelu pojazdu - ich pojazdu! Dzięki dobierarce Allegro w kategorii motoryzacja, każdy z nas może nie wychodząc z domu lub warsztatu kupić niezbędne nam części, mogąc przy tym porównywać oferty różnych producentów i wybrać tą, która najbardziej nam pasuje. Co ważne, opócz oszczędzania pieniędzy, oszczędzamy także swój czas, bowiem nie musimy już jeździć po sklepach z częściami samochodowymi, a w jednym miejscu mamy największą ofertę dostępną na rynku.

Dobierarka Allegro. Szeroka oferta na każdą kieszeń

W dobierarce Allegro wystarczy za pomocą kilku prostych filtrów wybrać właściwe dla naszego pojazdu informacje, tj. model czy wersja silnikowa. Umożliwia to na prawdę szybkie znalezienie interesujących nas produktów i prosty ich zakup.

Kategoria "CarParts" na Allegro zawiera aż 35 milionów ofert, oferowanych przez 1000 producentów, zarówno z rynku aftermarketowego, jak i producentów części oryginalnych (OE).

Co ciekawe, w kategorii "Motoryzacja", Allegro dla części nowych korzysta z bazy produktowej części i akcesoriów - TecDoc, która zawiera dane około 6 milionów produktów, do ponad 54 tysięcy pojazdów od ponad 700 marek, co dodatkowo podnosi jakość danych na ofertach.

Dobierarka Allegro. Niskie ceny wraz z możliwością zakupu na raty i dostawą bez dodatkowych kosztów
Jednak to, co przemawia za skorzystaniem z dobierarki Allegro to przede wszystkim możliwość dużych oszczędności przy dokonaniu zakupu na platformie. Dobierarka prezentuje bowiem nie tylko wiarygodną informację o dopasowaniu części do wybranego auta, ale także możliwości i ofertę zamienników. Dzieki temu sami możemy zadecydować, od jakiego producenta część chcemy nabyć.

Atutem jest także fakt, że na platformie motoryzacyjnej Allegro sprzedają najwięksi i zaufani sprzedawcy, a także autoryzowani dystrybutorzy. A dzięki opinii inych użytkowników portalu możliwe jest prześledzenie "mocnych" i "słabych" stron sprzedawcy i oferowanych przez niego części.

Co ważne za zakupioną część możemy od razu zapłacić np. przelewem bankowym, lub też nabyć ją na raty albo z odroczonym terminem płatności. Mamy też minimum 14 dni na zwrot nieużywanej części. A jeśli jesteśmy uczestnikami programu Allegro SMART, to przesyłka dotrze do nas bez dodatkowych kosztów związanych z jej wysyłką.

Advertisement

Materiał oryginalny: Allegro - idealne miejsce do zakupu części samochodowych! - Głos Wielkopolski

Dodaj ogłoszenie