Bogata sportowa oferta na trzy najbliższe wolne dni. Jest w...

    Bogata sportowa oferta na trzy najbliższe wolne dni. Jest w czym wybierać. Zobacz, gdzie i kiedy możesz pójść na mecz

    Zdjęcie autora materiału
    Andrzej Flügel

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    Może futbol?To już ostatnia jesienna kolejka

    Może futbol?To już ostatnia jesienna kolejka ©Archiwuim

    Przed nami długi świąteczny weekend. Znów wiele będzie się działo na lubuskich stadionach i w halach. Oto co można wybrać z bogatej oferty.
    Może futbol?To już ostatnia jesienna kolejka

    Może futbol?To już ostatnia jesienna kolejka ©Archiwuim

    Piłka nożna
    III liga, sobota: Stilon Gorzów - Pniówek Pawłowice Śl.: stadion przy ul. Olimpijskiej; sobota - 13.00.

    IV liga, sobota: Czarni Browar Witnica – ZAP Syrena Zbąszynek – 13.00; Falubaz Gran Bud Zielona Góra – Polonia Słubice, Arka Nowa Sól – Spójnia Ośno Lub., Carina Gubin – Tęcza Homanit Krosno Odrz., Dąb Sła-wa Przybyszów - Lubuszanin Drezdenko, Korona Kożuchów – Steinpol Ilanka Rzepin, MTS Pogoń Świebodzin – Sprotavia Szprotawa, Odra Bytom Odrz. – TS Masterchem Przylep – wszystkie o 14.00.

    Klasa okręgowa, Zielona Góra, sobota: Budowlani Lubsko – Zryw Rzeczyca, Delta Sieniawa Żarska –UKS Czarni Żagań, Piast Iłowa – Lech Sulechów, Schnug Chociule – Iskra Małomice, Unia Kunice Żary –Promień Żary – wszystkie o 13.30; Dar-Bol Alfa Jaromirowice – Błękitni Ołobok, Odra Nietków- Pogoń Przyborów, Mieszko Konotop – Piast Czerwieńsk – wszystkie o 14.00. Gorzów, sobota: LZS Bobrowko – Orzeł Międzyrzecz – 13.00; Piast Karnin – Meprozet Stare Kurowo, Pogoń Skwierzyna – Warta Słońsk, Polonia Lipki Wielkie - Odra Górzyca, Spartak Deszczno – Łucznik Strzelce Kraj. – wszystkie o 14.00; Kasztelania Santok – Zjednoczeni Przytoczna – 14.30; niedziela: Błękitni Lubno – Radowiak Drezdenko, Zieloni Lubiechnia Wielka – Stal Sulęcin – oba o 12.00. CLJ U17: Stilon Gorzów – Śląsk Wrocław, stadion przy ul. Olimpijskiej , niedziela – 12.00.

    Halowy turniej lubuskich orlików: hala gimnazjum przy ul. Wojska Polskiego w Słubicach; niedziela – 11.11.

    Koszykówka
    Ekstraklasa kobiet
    InvestInTheWest Enea Gorzów – Wisła Can Pack Kraków: hala przy ul. Chopina; niedziela – 18.00.

    Ekstraklasa mężczyn
    Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia: hala przy ul. Prof. Szafrana; sobota - 12.35.

    II liga mężczyzn
    Intermarche II Zielona Góra - Zetkama Doral Nysa Kłodzko: hala przy ul. Amelii; sobota - 18.00.

    Siatkówka
    II liga

    Astra Nowa Sól - Bielawianka Bielawa: hala przy. ul. Botanicznej; sobota - 15.00; Sobieski Arena Żagań - Ikar Legnica: hala przy ul. Kochanowskiego; sobota - godz. 18.00.

    Piłka ręczna
    I liga mężczyn

    AZS UZ Zielona Góra - ŚKPR Świdnica, hala przy ul. Prof. Szafrana; sobota - 18.00.

    II liga mężczyzn
    Zew Świebodzin - EUCO-UKS Dziewiątka Legnica: hala przy ul. Zwycięzców; sobota - 18.00. UKS Trójka Nowa Sól - Bór Oborniki Śląskie: hala przy ul. Botanicznej; sobota - 19.00.

    II liga kobiet
    Sparta Gubin - Pantery Dopiewo: hala przy ul. Krakowskiej; sobota - 18.00.

    Tenis stołowy
    I liga

    Warta Kostrzyn - Poltarex Pogoń Lębork, hala MOSiR-u, ul. Wojska Polskiego, sobota - 16.00.

    II liga
    AZS UZ Zielona Góra – Wolavia Wołów, mała sala Uniwersytetu, ul. Podgórna 50, sobota – 17.00; ZKS Korner IV Drzonków – AZS UE Wrocław, hala WOSiR-u w Drzonkowie, sobota – 16.00; Warta II Kostrzyn – LZS TS Zaręba, hala MOSiR-u, ul. Wojska Polskiego, sobota – 16.00; ZKS Nordis III – Orion Branda Bukowice, hala WOSiR-u, sobota – 12.30.

    Mistrzostwa Polski niepełnosprawnych: hala WOSiR-u w Drzonkowie sobota i niedziela – 9.00.

    Turniej rodzinny z okazji „100-lecia Odzyskania Niepodległości”: Zespół Szkół w Otyniu, sobota – 9.00. Turniej kwalifikacyjny juniorów: hala MOSiR-u w Kost-rzynie, ul. Wojska Polskiego, niedziela – 10.0

    Lekkoatletyka
    Bieg na 9,6 km: start i meta przy ul. Stanisława Wyspiańskiego w pobliżu Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Zielonej Górze; sobota - 17.00.
    Bieg na 10 km: start i meta na placu cyrkowym w Parku Słowiańskim w Gorzowie; niedziela – 15.00.
    Bieg na 10 km: start przy pomniku 1.000-lecia przy moście na Odrze, a meta na stadionie w Międzyrzeczu; niedziela – niedziela: 11.11. Bieg na 10 km: start i meta na stadionie olimpijskim w Słubicach; niedziela – 11.00.
    Bieg na 5 km: start i meta obok ratusza w Ośnie Lubuskim; sobota – 12.00, XX Memoriał Stanisława Ożóga na 10 km: start i meta plac Czarnieckiego w Sulęcinie; niedziela – 11.11.

    Piłka wodna
    Ekstraklasa

    Alfa Gorzów – WTS Polonia Bytom: basen CRS Słowianka ; sobota – 19.00 i niedziela – 10.00.

    Szachy
    Turniej z okazji Święta Niepodległości: sala kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze; niedziela - 10.30.

    Motocross
    Zawody na torze w Lemierzycach; niedziela – 11.11.

    Strzelectwo
    Zawody Pretor Challenge: strzelnica między Racławiem a Łupowem; niedziela – 10.00.

    Zobacz też: Ojciec i syn w jednym klubie piłkarskim

    Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63