Chciał skoczyć do Warty, bo stracił rentę

(abi)
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
51-letni mężczyzna z Drezdenka chciał skoczyć z mostu do Warty. Uratowali go policjanci. Teraz przebywa na obserwacji w szpitalu.

- Dyżurny otrzymał informację, że na moście stoi człowiek i najprawdopodobniej chce z niego skoczyć - mówi sierż. Ewa Biegańska. - Policjanci natychmiast zjawili się na miejscu.

Jak zapewniaja świadkowie zdarzenia, mężczyzna był zdesperowany i gotowy do skoku. Policjanci zaszli go od tyłu, gdy już był poza barierką mostu.

Mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Został odwieziony do gorzowskiego szpitala, gdzie przebywa na obserwacji.
- Policjantom tłumaczył, że powodem jego desperackiej decyzji było to, że po kilkunastu latach odebrano mu rentę - dodaje policjantka. - Jest teraz bez środków do życia.

Wideo

Komentarze 81

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

s
szalony0511
W dniu 18.03.2010 o 16:07, ~ktoś~ napisał:

Szalony, a może to stałeś na barierkach nad tą Warto/Notecią skoro tyle wiesz? Nick pasuje haha



Oszalałeś,po czym tak sądzisz?Proszę o szczegółowe uzasadnienie.
~ktoś~
Szalony, a może to stałeś na barierkach nad tą Warto/Notecią skoro tyle wiesz? Nick pasuje haha
s
szalony0511
W dniu 16.03.2010 o 20:21, bartosz_25 napisał:

No, prezes Ochódzki powraca, cała ubecja go ściga a on im pod nosem taaaki numer.... klawesyn!!!



Kto to jest i czy ma związek z tematem.
s
szalony0511
W dniu 16.03.2010 o 17:22, Gość napisał:

I jeszcze ta sprawa z tym klawesynem. Ot się narobiło w Drezniu!



Opisz szczegółowiej.
s
szalony0511
W dniu 16.03.2010 o 06:27, bartosz_25 napisał:

Hmm, mówi Ci coś piermik i wiatrak?Nie pisałem o tym, że brakuje imiennych podpisów, ale o tym pod czym one widnieją, a dokładniej pod czym nie widnieją. Pisałem o tym, że komisja orzekajaca powinna wystawic "papier", że klient jest zdrowy, co daje jemu możliwość dochodzenia swoich praw kiedy udowodni, że zdrowy jednak nie jest.



Jest w stanie odwolać się od Komisji-ZUS-u do Sądu w terminie 30-dniowym od doręczenia decyzji,a wię droga jest otwarta.
s
szalony0511
W dniu 15.03.2010 o 23:39, ~Mieskaniec~ napisał:

NA SZACUNEK TRZEBA SOBIE ZASŁUŻYĆ!!!



Dziękjuję,ale nie wiedziałem,proszę o poradę w sposób logiczny i wyczerpujący.Ok.
s
szalony0511
W dniu 16.03.2010 o 15:57, aicha napisał:

DLACZEGO CZEPIACIE SIĘ TEGO CZY TO BYŁA WARTA CZY NOTEĆ,A NIE INTERESUJE WAS FAKT, ŻE FACET CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO BO STRACIŁ ŚRODKI DO ŻYCIA ?PO CO TE DURNE DYSKUSJE I WYWODY FILOZOFICZNE ?



Przebywa na obserwacji,a na system orzecznictwa lekarskiego-ZUS-u,jaki mamy wpływ,a więc teraz proszę o wyczerpującą wypowiedź.
b
bartosz_25
W dniu 16.03.2010 o 17:22, Gość napisał:

I jeszcze ta sprawa z tym klawesynem. Ot się narobiło w Drezniu!


No, prezes Ochódzki powraca, cała ubecja go ściga a on im pod nosem taaaki numer.... klawesyn!!!
G
Gość
I jeszcze ta sprawa z tym klawesynem. Ot się narobiło w Drezniu!
a
aicha
DLACZEGO CZEPIACIE SIĘ TEGO CZY TO BYŁA WARTA CZY NOTEĆ,A NIE INTERESUJE WAS FAKT, ŻE FACET CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO BO STRACIŁ ŚRODKI DO ŻYCIA ?PO CO TE DURNE DYSKUSJE I WYWODY FILOZOFICZNE ?
s
szalony0511
W dniu 16.03.2010 o 13:44, eks-matros fłota CCCP napisał:

Sam piszesz bzdury.Nawalony gość CHCIAŁ skoczyć do Warty.Przypadkowo nie było innej pod ręką.W szalonej swej świadomości myślał o Warcie ,a nie o jakiejś tam Noteci.Przejdziem Wisłę ,przejdziem Wartę.Mówi to Tobie coś?



Będziemy Polakami.
e
eks-matros fłota CCCP
W dniu 15.03.2010 o 18:21, szalony0511 napisał:

Co za bzdury przytaczasz,co w Drezdenku płynie Noteć,a nie Warta.Ok.



Sam piszesz bzdury.Nawalony gość CHCIAŁ skoczyć do Warty.Przypadkowo nie było innej pod ręką.W szalonej swej świadomości myślał o Warcie ,a nie o jakiejś tam Noteci.Przejdziem Wisłę ,przejdziem Wartę.Mówi to Tobie coś?
s
szalony0511
W dniu 15.03.2010 o 21:51, trol bagienny napisał:

aha, i nie zaczynaj ze mną więcej, bo cię ZTROLLUJĘ



Chyba domyślam się-humorystycznie.
s
szalony0511
W dniu 15.03.2010 o 21:50, trol bagienny napisał:

Twój post świadczy o braku znajomości sprawy - bohater tego wątku chciał skoczyć z mostu na Nowy Drezdenku, a Lubuskiej napisano, że do Warty mały egzamin ze znajomości tematu - nie zdałeś, a zajmujesz większość "pasma"i kto pisze bzdury? i mała podpowiedź techniczna - w jednym poście możesz przytoczyć 3 (słownie: trzy) cytaty, co oznacza, że nie musisz używać do komentowania jednego zdania jednego postuw praktyce wychodzi tak - możesz zmniejszyć ilość swych postów o prawie 1/3 (jedną trzecią)trochę mnie momentami wkurzasz, ale też w pewnych kwestiach podoba mi się Twoje specyficzne, nie zawsze szalone podejście do rzeczywistościpozdrawiam



Dziękuję za pouczenie i cenne uwagi,gdzie na tutejszym forum,o to jest trudno.Pozdrawiam.
b
bartosz_25
W dniu 15.03.2010 o 17:20, patriota napisał:

Na pytanie trola bagiennego o różnicę miedzy ofiarą a pasożytem próbował odpowiedzieć Bartosz w swoim poście noszącym znamiona prawie naukowego wywodu charakterystyki takich postaci.Ale sugestie podziału zasugerowane przez Bartosza są mało klarowne, stąd proponuje mój autorski światopogląd w tej sprawie oparty na niezbitych dowodach.Najpierw o dowodach;Jak wiadomo, do budżetu państwa wpływa corocznie kwota ponad 35 miliardów złotych z tytułu podatków i akcyz od konsumentów wyrobów tytoniowych i alkoholowych. To pokaźna kwota, bez której trudno sobie wyobrazić utrzymanie np. naszej armii, szkolnictwa czy opieki socjalnej.Czy w związku z powyższym, będzie uprawnionym nazwanie konsumentów alkoholu i palaczy prawdziwymi patriotami? Oczywiście, ze tak!Są też, niestety, w naszym środowisku abstynenci. Abstynenci, którzy w żaden sposób nie ubogacają budżetu państwa – a wręcz przeciwnie - są często jego beneficjentami.Czy takich ludzi można nazwać pasożytami?Oczywiście – bez wątpienia!Czy, w związku z powyższym, należy się wcześniejsza renta dla aktywnych patriotów?Policzmy ich kapitał składkowy upoważniający do wypłaty rent:Przeciętny patriota wydaje dziennie około 20 złotych na fajki i alkohol, co daje rocznie około 7 tyś. zł. Patriota, średniej kondycji, wydaje taką kwotę przez około 30 lat, co daje ponad 200 tyś złotych. Czy, w związku z powyższym, należy mu się jakaś skromna renta po ukończeniu 50 roku, z tytułu utraty zdrowia na skutek aktywności patriotycznej?Należy! Wystarczyłoby, by przed komisją lekarska przedstawił jakieś dokumenty potwierdzające postawę patriotyczną, np. mandaty za jazdę na gazie, wyroki sądowe na burdy, karcenie małżonki itp.Moim zdaniem, renta w wysokości 600 zł zaspokoiłaby jego potrawy życiowe, tym bardziej, że jego życie zwykle trwa krótko.To, ze patrioci wyrażają oburzenie na tym forum, na jakąś działalność kulturalną i oświatową w Drezdenku, nie powinno dziwić. Wszak z tych dóbr korzystają zwykle drezdeneckie pasożyty – którzy są co prawda już grupa nieliczną, ale jakże kosztowną w budżecie gminy.Sądząc po obecności na niektórych imprezach kulturalnych, ostało ich niecała setka!Oczywiście – jestem daleki od potępiania postaw patriotycznych. Strach bierze na samą myśl, co by się stało, gdyby nastała moda na bycie pasożytem.Nastałoby wielkie bezrobocie w policji, służbie więziennej, sądownictwie, drogówce, opiece socjalnej i oczywiście w służbie zdrowia.Tak trzymać – jestem za rentami dla patriotów!


Drogi Patrioto, obawiam się że Twój autorski światopoglad w tej sprawie wydaje się również (mój jest mało klarowny ) stać na słomianych nogach.