DOLNOŚLĄSKIE. „Wieszaj się!”. „Zdychaj ty k..o!”. Tak więźniowie przywitali Jakuba A., oskarżonego o morderstwo 10-latki z Mrowin [WIDEO]

(red)Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (2 zdjęcia)
„Zdychaj ty k..o!”, „Wieszaj się!”. Takie okrzyki z okien aresztu śledczego w Świdnicy witały Jakuba A., oskarżonego o morderstwo 10-letniej Kristiny w Mrowin.

We wtorek, 18 czerwca, w Sądzie Okręgowym w Świdnicy odbyło się posiedzenie dotyczące 22-letniego Jakuba A., który brutalnie zamordował 10-letnią Kristinę w Mrowin. Zdecydowano o tymczasowym aresztowaniu Jakuba A. na trzy miesiące.

Po posiedzeniu, gdy wywożono 22-latka z sądu, z mieszczącego się obok aresztu słychać było wulgarne krzyki i groźby osadzonych skierowane do Jakuba A. „Zdychaj ty k..o!”, „Wieszaj się!” – krzyczeli.

22-latek usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem 10-letniej Kristiny z Mrowin oraz do pożegnania do zabójstwa. Mężczyzna kilka tygodni temu miał do popełnia zbrodni namawiać kolegę.

Jakub A. przyznał się brutalnego mordu 10-latki i podtrzymał złożone w prokuraturze wyjaśnienia.

Z pewnością będzie izolowany od innych osadzonych.

Trzy miesiące aresztu dla podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny. Postawiono mu dwa zarzuty

Podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny, usłyszał zarzut morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 14

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

B
Brzeszczot
2019-06-19T11:44:14 02:00, olga:

Jak wiadomo PO wygrywa każde wybory w zakładach karnych, dlatego obrzydliwość, wulgarność i agresja języka osadzonych mnie nie zaskakuje:)

2019-06-20T10:15:01 02:00, Gość:

Tak się składa że w polskich więzieniach zawsze wygrywał PIS a na PO lub inne partie szły pojedyncze głosy. Pracowałem kiedyś przy wyborach to z życia wiem.

Nic nie wiesz i dlatego piszesz głupoty. W zakładach karnych i w aresztach śledczych osadzeni w przytłaczającej większości glosują na partie o esbeckiej genezie i partie postkomunistyczne, a nie na partie założone przez Wolnych Polaków Patriotów, którzy nie mieli nic wspólnego z komuną. Natomiast w kontekście komentowanego artykułu warto zauważyć, że do takich przerażających zbrodni dochodzi w konkubinatach lub w innych tego typu "wolnych związkach", gdzie sprawcami są w zazwyczaj dzieci zrodzone i wychowane w takich "wolnych związkach", które nie znają swojego ojca, ponieważ nie wiedzą kim on jest, czy nawet jak się nazywa.

G
Gość
2019-06-19T11:44:14 02:00, olga:

Jak wiadomo PO wygrywa każde wybory w zakładach karnych, dlatego obrzydliwość, wulgarność i agresja języka osadzonych mnie nie zaskakuje:)

Tak się składa że w polskich więzieniach zawsze wygrywał PIS a na PO lub inne partie szły pojedyncze głosy. Pracowałem kiedyś przy wyborach to z życia wiem.

G
Gość
2019-06-19T10:25:32 02:00, Gość:

tak jeszcze go izolujcie od innych więźniów debile .a może tv z internetem mu do celi dajcie

Tylko śmierć i by siedział wraz osadzonymi to by miał nauczkę

i
informujacy

frajer przebywa w wiezieniu w WOŁOWIE :) nie wiem czemu to ukrywaja

g
gość
2019-06-19T16:52:26 02:00, ZZ:

krzyczą niewinni

zz@ czy ty słyszysz samego siebie chłopie?zastanów się,dwa,trzy razy pomyśl swoje myśli,zanim palniesz wypociny

Z
ZZ

krzyczą niewinni

U
Unikam PISu jak syfilisu
2019-06-19T11:44:14 02:00, olga:

Jak wiadomo PO wygrywa każde wybory w zakładach karnych, dlatego obrzydliwość, wulgarność i agresja języka osadzonych mnie nie zaskakuje:)

Za to "spieprzaj dziadu" było takie urocze, prawda?

T
Trzeźwy
2019-06-19T11:13:18 02:00, Gość:

nie powinien byc izolowany , zreszta uważam że mieszkancy powinni mu najsurowszą kare wymierzyć , w tak brutalnym morderstwie powinna byc KARA ŚMIERCIE a nie wiezienie i bedzie sobie siedział za nasze pieniadze...

No, mieszkańcy już jedną niewinną rodzinę prawie puścili z dymem. Zajefajna ta sprawiedliwość mieszkańców.

G
Gość
2019-06-19T11:13:18 02:00, Gość:

nie powinien byc izolowany , zreszta uważam że mieszkancy powinni mu najsurowszą kare wymierzyć , w tak brutalnym morderstwie powinna byc KARA ŚMIERCIE a nie wiezienie i bedzie sobie siedział za nasze pieniadze...

Utylizowac bydlę

P
PL

Proponuje dla Jakuba Play Station 4, tv65" 4K, komputer oczywiście internet jedzenie z menu dodatkowo a wręcz obowiązkowo 2 przepustki na miesiąc przeciez musi sie chłopak pobawić na mieście. POLSKIE GŁUPIE PAŃSTWO... dla niego dał bym kule w łeb, po co utrzymywać chwasta, wrecz nie wyrażam zgody aby on żył z moich podatków.

o
olga

Jak wiadomo PO wygrywa każde wybory w zakładach karnych, dlatego obrzydliwość, wulgarność i agresja języka osadzonych mnie nie zaskakuje:)

G
Gość

Nie przeżyłby dwóch minut.

G
Gość

nie powinien byc izolowany , zreszta uważam że mieszkancy powinni mu najsurowszą kare wymierzyć , w tak brutalnym morderstwie powinna byc KARA ŚMIERCIE a nie wiezienie i bedzie sobie siedział za nasze pieniadze...

G
Gość

tak jeszcze go izolujcie od innych więźniów debile .a może tv z internetem mu do celi dajcie

Dodaj ogłoszenie