Nasza Loteria

Dzika Ochla to miejsce idealne na spacery. Już teraz przyciąga wielu mieszkańców Zielonej Góry

Maciej Dobrowolski
Maciej Dobrowolski
Teren Dzikiej Ochli
Teren Dzikiej Ochli Maciej Dobrowolski
Po zniesieniu obostrzeń dotyczących koronawirusa rzesza mieszkańców Zielonej Góry ruszyła na wycieczki do parków i lasów. Jednym z popularniejszych miejsc takich wypadów jest teren tzw. Dzikiej Ochli. Zieleń, woda, ławeczki a nawet parki linowy dla najmłodszych. Czy trzeba czegoś więcej w piękny słoneczny dzień?

Teren Dzikiej Ochli w Zielonej Górze

Epidemia koronawirusa dała się wszystkim we znaki. Wielu mieszkańców szczególnie krytykowało zakaz wejścia do lasów. Teraz, kiedy został już zniesiony, zielonogórzanie zaczęli odwiedzać kolejne tereny rekreacyjne. Jednym z nich jest tzw. Dzika Ochla. W zeszłą niedzielę, na miejscu spotkaliśmy wiele osób, które postanowiły wypocząć na świeżym powietrzu. Były tu zarówno rodziny z dziećmi, wędkarze, biegacze czy też po prostu spacerowicze. W wodzie udało nam się dostrzec nawet jednego odważnego pływaka!

Co warto podkreślić, w ostatnich dniach swoją działalność wznowił także park linowy wraz z innymi atrakcjami, które zlokalizowane są w tym miejscu, m.in barem, statkiem pirackim dla najmłodszych czy też rowerami wodnymi.

Wideo: Koronowirus w Zielonej Górze. Zielonogórzanie cieszą się z otworzenia ogródków restauracyjnych

od 16 lat
Wideo

W jakim kierunku powinna się zmieniać UE?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska