Informator medyczny dla mieszkańców Lubuskiego. Musisz go mieć!

Materiał informacyjny NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA
W sobotnim wydaniu "Gazety Lubuskiej" (2 września) nasi Czytelnicy zyskają więcej niż dostęp do treści z kraju i ze świata. Tym razem w formie dodatku oferujemy Państwu 32-stronicowy informator medyczny.

Lubuski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia już po raz kolejny oferuje mieszkańcom naszego regionu dostęp do papierowego i bezpłatnego informatora medycznego.

W informatorze znajdziecie Drodzy Czytelnicy wiele przydatnych i użytecznych treści na temat profilaktyki i ochrony zdrowia, a także szczegółowy wykaz wszystkich placówek medycznych działających w naszym regionie.

Informator zawiera listę m.in. poradni specjalistycznych - placówek świadczących usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (czyli za darmo). Znajdziecie tu Państwo także wskazówki, gdzie możecie wykonać w Lubuskiem takie specjalistyczne badania, jak np. rezonans magnetyczny, czy tomograf, albo gdzie zakupić medyczny sprzęt.

Ponadto zachęcamy do lektury wywiadu z p.o. dyr. lubuskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Ewą Skrbeńską, zapoznania się z programami profilaktycznymi, z jakich możecie Państwo nieodpłatnie skorzystać, a także poznania aplikacji, które przy użyciu smartfona pozwolą wam zachować dobre zdrowie poprzez wdrożenie spersonalizowanych planów żywieniowych i aktywności.

Chcesz znaleźć specjalistów online?
Obejrzyj animację i dowiedz się, jak to zrobić. Następnie odwiedź stronę www.nfz-zielonagora.pl

od 16 lat

Informator medyczny dostępny będzie także w siedzibie lubuskiego oddziału NFZ w Zielonej Górze, delegaturze w Gorzowie Wlkp. i naszym biurze ogłoszeń.
Dla tych, którzy nie otrzymali informatora, publikujemy poniżej:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Informator medyczny dla mieszkańców Lubuskiego. Musisz go mieć! - Gazeta Lubuska

Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska