9/13
Chojniczanie zwyciężyli niezwykle istotny mecz w Grudziądzu...

Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice)

Chojniczanie zwyciężyli niezwykle istotny mecz w Grudziądzu i wrócili do gry o awans. Nie byłoby tej wiktorii bez kapitana - Zawistowskiego, który zdobył zwycięską bramkę i pokazał wiele ciekawych zagrań w środku pola.

10/13
Znaczy kapitan. W Suwałkach Nowak założył opaskę i...

Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec)

Znaczy kapitan. W Suwałkach Nowak założył opaskę i poprowadził Zagłębie do zwycięstwa. Wywalczył rzut karny, który bez problemu zamienił na bramkę. Po przerwie idealnym prostopadłym podaniem obsłużył Martina Pribulę, po którym padła bramka na 2:0.

11/13
Rosły Bułgar sprowadzony z Beroe Stara Zagora stał się...

Aleksandar Kolew (Stal Mielec)

Rosły Bułgar sprowadzony z Beroe Stara Zagora stał się istotnym elementem drużyny beniaminka. Kolew strzelił swojego czwartego gola na wiosnę, na wagę zwycięstwa z Miedzią w Legnicy. A co najważniejsze - dającą utrzymanie Stali (i awans Sandecji).

12/13
Postraszył Sandecję. Strzelił gola na 1:0 dla Znicza, a kto...

Adrian Paluchowski (Znicz Pruszków)

Postraszył Sandecję. Strzelił gola na 1:0 dla Znicza, a kto wie, jakim wynikiem zakończyłoby się spotkanie z liderem, gdyby popularny "Paluch" podwyższył prowadzenie pruszkowian. Bo sytuację miał. Nie pomylił się za to w... ostatniej minucie, dorzucając drugą bramkę.