MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jerzy Brzęczek i Robert Lewandowski posprzeczali się po meczu z Włochami. Reprezentacja Polski w Lidze Narodów przegrała 0:1

oprac. (pik)
Jerzy Brzęczek odpowiedział za zarzuty Roberta Lewandowskiego. Jego zdaniem zawodnicy powinni skupić się na grze, a nie na komentowaniu decyzji selekcjonera. archiwum Polskapress
Robert Lewandowski komentuje, że porażka w meczu z Włochami spowodowana jest eksperymentami z ustawieniem zawodników. - Z tego powodu było nam ciężej na boisku - mówi Lewandowski. Jego słowa komentuje trener Jerzy Brzęczek.

Jerzy Brzęczek odpowiada na zarzuty

Jerzy Brzęczek odpowiedział za zarzuty Lewandowskiego. - Myślę, że piłkarze powinni przede wszystkim skoncentrować się na tym, żeby wykonywać swoje zadania, narzucone przez trenera - mówi selekcjoner reprezentacji Polski. - Mamy świadomość, że w tym systemie mamy problem, ale jak się na coś decydujemy, to zawodnicy nie powinni szukać wymówek w postaci systemu - dodał trener.

Robert Lewandowski krytykuje decyzje trenera Jerzego Brzęczka

Przypomnijmy, Robert Lewandowski po przegranym meczu z Włochami powiedział, że przez eksperymentalny skład zawodnikom dużo trudnej było stworzyć sytuacje bramkowe. W efekcie Polacy stracili gola w ostatnich minutach spotkania. Lewandowski zaapelował, aby powrócić do sprawdzonego ustawienia, ze skrzydłowymi.

Kadra pod wodzą Jerzego Brzęczka wciąż bez zwycięstwa

Jerzy Brzęczek przyznał, że spotkanie z Włochami było najsłabszym meczem reprezentacji pod jego kierunkiem. To już czwarty mecz Polaków bez zwycięstwa.

Reprezentacja Polski w niedzielnym meczu Ligi Narodów przegrała z Włochami 0:1. Porażka była to równie pechowa - bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry - co zasłużona. W pierwszej połowie rywale zdominowali drużynę Jerzego Brzęczka, mieli mnóstwo okazji, dwa razy obijali poprzeczkę. Po przerwie grę Biało-Czerwonych rozruszali rezerwowi Kuba Błaszczykowski i Kamil Grosicki, brakowało jednak skuteczności. Oto, jak oceniliśmy (w skali 1-6) naszych zawodników.

Pechowa, choć zasłużona porażka z Włochami. Grać zaczęliśmy ...