Jeśli jesteś strażakiem, koniecznie to przeczytaj

Redakcja
Udostępnij:
Oto praktyczne informacje dla osób i jednostek kandydujących w naszym plebiscycie albo takich, które lada chwila mogą kandydować.

Listę nominowanych strażaków w kategorii: zawodowcy, ochotnicy, jednostki ochotnicze stworzyliśmy we współpracy z Komendą Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie i zarządem wojewódzkim Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielonej Górze. To nie oznacza jednak, że nie można zgłaszać swoich kandydatów.

Czytelnicy zgłaszają kandydatów w trzech kategoriach: ochotnik, zawodowiec, jednostka ochotnicza - tylko na kuponach, które będziemy publikować w środy i soboty od 22 maja do 12-13 czerwca (5 kuponów przez dwa tygodnie: 22-23 maja, 26 maja, 29-30 maja, 2-3 czerwca - Boże Ciało, 5-6 czerwca). Na kupony nadesłane pocztą czekamy do 10 czerwca (nie decyduje data stempla pocztowego).

Zgłoszonych kandydatów wprowadzamy do naszego serwisu internetowego Strażak Roku 2010, przydzielamy im numer i z tą chwilą można na nich głosować.

Jeśli Pani/Pan zostali zgłoszeni, ale na stronie internetowej nie ma Pani/Pana zdjęcia ani żadnej informacji o Pani/Panu (jest tylko imię, nazwisko i sposób głosowania), to prosimy o ich przesłanie na e-mail: [email protected] Natychmiast zamieścimy je w serwisie. Jeśli ktoś z Państwa chce uzupełnić informację o sobie, również prosimy o wysłanie wiadomości na [email protected] Strażaków z jednostek zgłoszonych do plebiscytu zachęcamy do dostarczenie zdjęcia jednostki i informacji o niej.

Za zamieszczenie tych informacji na naszej stronie internetowej nic się oczywiście nie płaci.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie