MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kargowa. Piknik Zdrowia przy ratuszu. Darmowe badania, konsultacje lekarskie i mnóstwo atrakcji - tak właśnie było!

Aleksandra Sierżant
Aleksandra Sierżant
Przyszedł również czas na Kargową. Miasteczko zdrowia rozstawiło się na rynku. Mieszkańcy chętnie korzystali z darmowych badań, jak np. pomiar cukru we krwi i pomiar ciśnienia oraz rozmawiali ze specjalistami na temat swojego zdrowia. W ramach projektu przeprowadzane zostały też darmowe badania kolonoskopowe, a pacjentom, którzy dojechali na badanie – zwraca się koszty dojazdu.Wśród wystawców byli: [lista][*]Lubuszanie skutecznie przeciw nowotworom – promocja profilaktyki nowotworów szyjki macicy, piersi i jelita grubego[*]Ośrodek dla Osób Uzależnionych w Nowym Dworku[*]Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze sp. z o.o.[*]Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu[*]Medkol Zielona Góra[*]Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w ZIelonej Górze[*]Szpital Rehabilitacyjno-Leczniczy dla Dzieci w Wojnowie[*]Fundacja DMKS – rejestracja dawców szpiku[/lista]Piknik był też okazją do świetnej zabawy. Na scenie pojawiły się lokalne zespoły śpiewacze oraz zespoły taneczne. Mieszkańcy sprzedawali malowane przez siebie obrazy oraz inne ręczne wyroby.__________________________________________WIDEO: Grzyby. Co warto o nich wiedzieć?
Przyszedł również czas na Kargową. Miasteczko zdrowia rozstawiło się na rynku. Mieszkańcy chętnie korzystali z darmowych badań, jak np. pomiar cukru we krwi i pomiar ciśnienia oraz rozmawiali ze specjalistami na temat swojego zdrowia. W ramach projektu przeprowadzane zostały też darmowe badania kolonoskopowe, a pacjentom, którzy dojechali na badanie – zwraca się koszty dojazdu.Wśród wystawców byli: [lista][*]Lubuszanie skutecznie przeciw nowotworom – promocja profilaktyki nowotworów szyjki macicy, piersi i jelita grubego[*]Ośrodek dla Osób Uzależnionych w Nowym Dworku[*]Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze sp. z o.o.[*]Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu[*]Medkol Zielona Góra[*]Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w ZIelonej Górze[*]Szpital Rehabilitacyjno-Leczniczy dla Dzieci w Wojnowie[*]Fundacja DMKS – rejestracja dawców szpiku[/lista]Piknik był też okazją do świetnej zabawy. Na scenie pojawiły się lokalne zespoły śpiewacze oraz zespoły taneczne. Mieszkańcy sprzedawali malowane przez siebie obrazy oraz inne ręczne wyroby.__________________________________________WIDEO: Grzyby. Co warto o nich wiedzieć? Andrzej Apolinarski
Lubuski Piknik Zdrowia i Profilaktyki to jedna z cyklu imprez związanych z promocją projektu "Lubuszanie skutecznie przeciw nowotworom", która odbywa się pod patronatem marszałek Elżbiety Anny Polak w różnych miastach naszego województwa. Przyszedł również czas na Kargową. Miasteczko zdrowia rozstawiło się na rynku. Mieszkańcy chętnie korzystali z darmowych badań, jak np. pomiar cukru we krwi i pomiar ciśnienia oraz rozmawiali ze specjalistami na temat swojego zdrowia. W ramach projektu przeprowadzane zostały też darmowe badania kolonoskopowe, a pacjentom, którzy dojechali na badanie – zwraca się koszty dojazdu. Wśród wystawców byli: [lista] [*]Lubuszanie skutecznie przeciw nowotworom – promocja profilaktyki nowotworów szyjki macicy, piersi i jelita grubego [*]Ośrodek dla Osób Uzależnionych w Nowym Dworku [*]Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze sp. z o.o. [*]Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu [*]Medkol Zielona Góra [*]Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w ZIelonej Górze [*]Szpital Rehabilitacyjno-Leczniczy dla Dzieci w Wojnowie [*]Fundacja DMKS – rejestracja dawców szpiku [/lista] Piknik był też okazją do świetnej zabawy. Na scenie pojawiły się lokalne zespoły śpiewacze oraz zespoły taneczne. Mieszkańcy sprzedawali malowane przez siebie obrazy oraz inne ręczne wyroby.
od 7 lat
Wideo

Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska