Kiedy PolAndRock Festival 2019 (Woodstock): DATA imprezy....

  Kiedy PolAndRock Festival 2019 (Woodstock): DATA imprezy. Jaki jest TERMIN festiwalu i gdzie się odbędzie

  Zdjęcie autora materiału

  Jakub Pikulik

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  PolAndRock Festival 2019 - termin festiwalu. Jaka jest data i miejsce najpiękniejszego festiwalu świata?
  1/15

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Mariusz Kapała

  Termin PolAndRock Festivalu poznaliśmy w czasie jednej z audycji prowadzonych przez Jurka Owsiaka na antenie Antyradia. Fani festiwalu muszą wiedzieć kiedy odbędzie się PolAndRock Festival 2019 (dawniej Przystanek Woodstock), aby w tym czasie zaplanować sobie wolne. Mamy dobre wiadomości: znamy termin imprezy.
  Zobacz też wideo: 24. PolAndRock Festival zakończony. Kostrzyna nad Odrą jest sparaliżowany. Policja robi co może, ale zatoru nie unikniemy


  PolAndRock Festival 2019 – termin, data, miejsce


  Jurek Owsiak ogłosił, że PolAndRock Festival 2019 (dawniej Przystanek Woodstock) odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 r. Takiej daty można było się spodziewać, ponieważ najbardziej kolorowa impreza na świecie corocznie odbywa się w weekend na przełomie lipca i sierpnia.
  Festiwal potrwa tradycyjnie od czwartku do soboty. To dlatego, żeby uczestnicy imprezy mieli całą niedzielę na spokojny i bezpieczny powrót do domów. Miejsce w którym odbędzie się PolAndRock Festival 2019 to prawdopodobnie tradycyjnie Kostrzyn nad Odrą. Ale Jurek Owsiak kilkukrotnie dał do zrozumienia, że myśli nad zmianą lokalizacji festiwalu lub nad tym, żeby to władze miasta wzięły na siebie organizację PolAndRock Festivalu. Kostrzyńscy urzędnicy mówią nam na razie nieoficjalnie, że nic nie słyszeli o planach przeniesienia imprezy w inne miejsce.
  Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego 25. edycja odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 roku
  Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2019 (Przystanku Woodstock 2019) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2019): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

  PolAndrock Festival 2019 – kto zagra, jacy artyści, wykonawcy


  Organizatorzy PolAndRock Festivalu co roku dawkują informacje o tej imprezie. Na razie poznaliśmy termin edycji 2019 i pierwszą gwiazdę, którą zobaczymy na Dużej Scenie. Będzie to Ziggy Marley. Artysta otworzy PolAndRock Festival 2019. „W 2012 roku na Przystanku Woodstock zagrał Damian Marley, dwa lat później Ky-Mani Marley, w końcu przyszedł czas na najstarszego i zarazem najsłynniejszego spośród synów Boba Marleya, który, w co trudno uwierzyć, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! To najpiękniejszy prezent dla najpiękniejszej publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata!” – czytamy w komunikacie organizatorów imprezy.

  PolAndRock Festival 2019 obchodzi swoje 25. lecie


  Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego 25. edycja odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie) Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata.

  Sonda

  Czy zamierzasz wybrać się w 2019 r. na Pol'and'Rock Festiwal do Kostrzyna nad Odrą?


  W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu, którzy będą mogli spotkać się z festiwalowiczami. Uczestnicy Festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatówartystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. Jak co roku zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowanych będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych.

  Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.
  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Mapa PolAndRock 2018

  Mapa 24. PolAndRock Festiwalu (Przystanku Woodstock 2018)

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia