Kto zasługuje na prestiżowy tytuł? Trwa głosowanie

  Kto zasługuje na prestiżowy tytuł? Trwa głosowanie

  Akcja specjalna OSOBOWOŚĆ ROKU 2018

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Kto zasługuje na prestiżowy tytuł? Trwa głosowanie
  Trwa tegoroczna edycja akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły OSOBOWOŚĆ ROKU 2018. Dodatkowo zostanie przyznana nagroda specjalna CZŁOWIEK ROKU KRONO 2018. Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła, która weźmie pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszone przez naszych Czytelników.
  Kto zasługuje na prestiżowy tytuł? Trwa głosowanie

  Zobacz listy nominowanych
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes  Noworoczny czas to okres podsumowań i rankingów. Od piątku,11 stycznia mieszkańcy naszego województwa mogą oddawać swoje głosy w wielkim plebiscycie Osobowość Roku wybierając osoby, które w minionym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. W piątek, 4 stycznia zakończyliśmy przyjmowanie nominacji od Czytelników, obecnie są weryfikowane i uzupełniane, tak, aby Kapituła mogła rozpocząć swoje obrady i przyznać jedną, specjalną nagrodę.

  Głosowanie Czytelników będzie prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes. Laureaci zostaną wybrani osobno w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze oraz w każdym powiecie województwa lubuskiego.

  Zobacz jak Czytelnicy zgłaszali propozycje nominacji
  w komentarzach na Facebooku

  DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA
  KULTURA
  WSZYSTKIE KATEGORIE


  Nominacje naszych dziennikarzy

  Kandydatów do zaszczytnego tytułu nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktor naczelnej "Gazety Lubuskiej".
  - Już od początku grudnia nasi dziennikarze, którzy codziennie opisują życie w lubuskich miastach i powiatach, dokonują przeglądu swoich publikacji z całego roku - mówi Iwona Zielińska redaktor naczelna "Gazety Lubuskiej". - Przygotowują swoje propozycje nominacji. Przyjmujemy też zgłoszenia od Czytelników, które kapituła weźmie pod uwagę udzielając nominacji. Ten plebiscyt bezpośrednio nawiązuje do misji naszej gazety. Prezentowanie na łamach i w internecie osób zaangażowanych w życie lokalnych społeczności to nasz dziennikarski obowiązek.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i będzie trwać do środy, 6 lutego 2019 r. do godz. 21.

  Laureaci w każdej kategorii, w każdym mieście i powiecie, zdobędą tytuły Osobowości Roku 2018 w swoim mieście lub powiecie. Dodatkowo wezmą oni udział w wojewódzkim finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Osobowości Województwa Lubuskiego 2018. Awansując do finału laureaci z miast i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  Głosowanie w finale rozpocznie się w piątek, 8 lutego i potrwa do środy, 20 lutego przyszłego roku. Na zwycięzców czekać będą dodatkowe statuetki i dyplomy.

  Nagroda specjalna Człowieka Roku KRONO


  Plebiscyt OSOBOWOŚĆ ROKU 2018 jest kontynuacją prowadzonej od lat, wspólnie z firmą SWISS KRONO z Żar akcji "Człowiek Roku KRONO". W tym roku po raz kolejny firma jest partnerem naszej akcji i przyzna nagrodę specjalną laureatowi wybranemu spośród wszystkich zgłoszonych do udziału w plebiscycie kandydatów. Nagroda - tytuł Człowieka Roku KRONO 2018 oraz dyplom zostaną wręczone podczas koncertu noworocznego, który każdego roku firma organizuje w Żarach. W 2019 roku koncert odbędzie się w piątek, 25 stycznia.

  Zobacz relację z koncertu noworocznego firmy SWISS KRONO 2018  Uroczysta gala plebiscytu

  Na przełomie lutego/marca 2019 roku odbędzie się uroczysta gala plebiscytu OSOBOWOŚĆ ROKU 2018, podczas której laureaci ze wszystkich miast i powiatów, odbiorą piękne statuetki, dyplomy i nagrody.
  Kilka dni później w "Gazecie Lubuskiej" ukaże się podsumowanie plebiscytu oraz relacja z uroczystej gali plebiscytu.

  Zobacz relację z gali plebiscytu Człowiek Roku KRONO 2017
  Informacji o akcji udziela
  Anna Wańczko
  tel. 512 212 960 (w godz. 9-16 od poniedziałku do piątku)
  e-mail: plebiscyt@gazetalubuska.pl

  Regulamin plebiscytu  Współorganizator

  logotyp kronopol

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia