Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Kup sobie mieszkanie, dom, albo działkę od PKP w Lubuskiem. Ceny są atrakcyjne!

(sn)
Od PKP można w Lubuskiem kupić obecnie 13 nieruchomości w atrakcyjnych cenach. Na sprzedaż wystawiono mieszkania, domy i grunty.Przejdź dalej i sprawdź wszystkie oferty >>>
Od PKP można w Lubuskiem kupić obecnie 13 nieruchomości w atrakcyjnych cenach. Na sprzedaż wystawiono mieszkania, domy i grunty.Przejdź dalej i sprawdź wszystkie oferty >>>PKP
PKP to nie tylko pociągi, ale też nieruchomości. Spółka sprzedaje je w atrakcyjnych cenach, również w Lubuskiem. Obecnie na sprzedaż wystawionych jest ich 13. Kupić można domy, mieszkania oraz grunty.

Jeżeli jesteście zainteresowani nabyciem nieruchomości, sprawdźcie, jakie oferty sprzedaży ma właśnie PKP S.A. Na sprzedaż są domy, mieszkania oraz grunty. Znajdują się one w różnych lokalizacjach naszego województwa: tak samo na północy, jak i na południu regionu.

Jak kupić nieruchomość od PKP?

PKP S.A. sprzedaje nieruchomości w trybie:

  • przetargu,
  • bezprzetargowym,
  • rokowań,
  • zamiany nieruchomości.

Oferty publikowane przez PKP dostępne są (albo na dniach będą) w trybie przetargu.

- PKP S.A. przeprowadza przetarg ustny nieograniczony w formie licytacji oraz pisemny nieograniczony (ofertowy). Mogą wziąć w nim udział osoby fizyczne, prawne oraz podmioty nieposiadające osobowości prawnej - informuje spółka.

Ile kosztują nieruchomości sprzedawane przez PKP?

Wystawiane przez PKP nieruchomości mają cenę atrakcyjną, ale jest ona oczywiście podyktowana warunkami panującymi na danym rynku nieruchomości. Ich cenę wywoławczą ustala się na podstawie opinii licencjonowanych rzeczoznawców majątkowych.

Jeżeli wskazana przez PKP cena zdaniem zainteresowanych nabyciem nieruchomości jest zbyt wysoka, można ją negocjować. Odbywa się to jednak na określonych zasadach.

Cenę negocjować można wówczas, gdy odbyły się już dwa przetargi na sprzedaż danej nieruchomości, ale nie zakończyły się one sprzedażą.

- Wówczas PKP S.A. może sprzedać nieruchomości w trybie rokowań za nie mniej niż 2/3 ceny wywoławczej. Sprzedaż w tym trybie wymaga jednak specjalnych zezwoleń - dodaje PKP S.A.

Wszystkie dostępne w Lubuskiem oferty umieściliśmy w galerii zdjęć. Każde zdjęcie to odrębna oferta sprzedaży.

Przeczytaj też:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czas na tańsze budowanie? W styczniu br. taniały materiały budowlane

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska