LAUR BUDOWNICTWA 2016 | Głosowanie zakończone, znamy zwycięzcę!

red
Udostępnij:
16 obiektów walczyło o Laur Budownictwa 2016, czyli nagrodę Czytelników "Gazety Lubuskiej" dla najpopularniejszego budynku w województwie.

W piątek, 15 września o godz. 21 zakończyło się głosowanie w plebiscycie, który GL zorganizowała we współpracy z Lubuską Izbą Budownictwa. Głosami Czytelników wybrane zostały trzy najpopularniejsze budynki województwa lubuskiego oddane do użytku w roku ubiegłym.
Kandydatami w plebiscycie są obiekty zgłoszone do udziału w konkursie "Lubuski Mister Budowy" organizowanym przez Lubuską Izbę Budownictwa.

Zwycięzcy plebiscytu otrzymają nagrody:
I miejsce – tytuł „Budynek Roku 2016 Czytelników Gazety Lubuskiej”, pamiątkowy dyplom oraz publikacja (wielkość 24 moduły) w wydaniu papierowym „Gazety Lubuskiej” "Gratka nieruchomości".
II miejsce – pamiątkowy dyplom oraz publikacja (wielkość 18 modułów) w wydaniu papierowym „Gazety Lubuskiej” "Gratka nieruchomości".
III miejsce – pamiątkowy dyplom oraz publikacja (wielkość 12 modułów) w wydaniu papierowym „Gazety Lubuskiej” "Gratka nieruchomości".
Nagrody zostaną wręczone podczas Gali Budownictwa organizowanej przez Współorganizatora Plebiscytu, która odbędzie się 22.09.2017 r.

Współorganizatorem Plebiscytu jest Lubuska Izba Budownictwa
Czytaj więcej o Współorganizatorze

LAUR BUDOWNICTWA 2016 | Głosowanie zakończone, znamy zwycięzcę!

Regulamin

Wideo