9/12
Więcej niż połowa dystansu za nami, a beniaminek wskoczył w...

Łukasz Trałka (Warta Poznań)

Więcej niż połowa dystansu za nami, a beniaminek wskoczył w tabeli przed... Lecha. I to dzięki komu! "Trała" pięknym wolejem ustalił wynik na 1:0 z Zagłębiem Lubin. To jego drugie trafienie w lidze, a trzeci w sezonie.

W naszej jedenastce znalazł się po raz drugi.

10/12
Wreszcie się pokazał. W meczu na przełamanie z Rakowem...

Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk)

Wreszcie się pokazał. W meczu na przełamanie z Rakowem Częstochowa szybko zdobył bramkę: pierwszą w sezonie. Później sporo się nabiegał i nawalczył, bo taki urok miało to widowisko.

W naszej jedenastce znalazł się po raz pierwszy.

11/12
Jeden z bohaterów przełamania (zwycięstwo po czterech...

Piotr Krawczyk (Górnik Zabrze)

Jeden z bohaterów przełamania (zwycięstwo po czterech spotkaniach posuchy). Wszedł w drugiej połowie meczu ze Stalą Mielec i zapewnił trzy punkty. Trafił w ostatniej akcji, a wcześniej z przewrotki minimalnie się pomylił.

12/12
Aktywny w Lubinie, aktywny również w meczu z Lechem Poznań....

Patryk Tuszyński (Wisła Płock)

Aktywny w Lubinie, aktywny również w meczu z Lechem Poznań. To prawda, że zmarnował dobrą okazję. Prawdą jest jednak i zapisana asysta, dzięki której udało się wygrać, a co za tym idzie awansować na dziewiąte miejsce. Za tydzień wyjazd na derby do Legii Warszawa. Tuszyński strzelił jej dotąd trzy gole: dwa jako gracz Zagłębia Lubin, jednego w barwach Jagiellonii Białystok.