NAUCZYCIEL NA MEDAL | Chciałbyś przedstawić się naszym Czytelnikom? Prześlij nam krótki film, na którym opowiesz o sobie!

red.
Jak pewnie zauważyliście, w miarę możliwości staramy się przedstawiać uczestników naszej akcji, by Czytelnicy „Gazety Lubuskiej” oraz wszyscy głosujący, mieli możliwość dowiedzieć się czegoś więcej na temat nauczycieli. Niestety, papierowe wydanie gazety, ze względu na objętość, daje nam możliwość przedstawienia zaledwie kilku kandydatów. Dlatego wpadliśmy na pomysł, że to Wy sami, za pośrednictwem krótkiego wideo, moglibyście przedstawić się naszym Czytelnikom. Filmiki możecie przesyłać do nas na adres [email protected]

Wystarczy, że nagracie swoje odpowiedzi na trzy krótkie pytania:
1. Została Pani/został Pan nominowana/nominowany do tytułu Nauczyciel na Medal. Jakie to uczucie?
2. Jak Pani/Pan myśli, za co cenią Panią/Pana najbardziej?
3. Co Pani/Pan najbardziej lubi w swojej pracy?

Filmik nie powinien być długi, niech trwa maksymalnie 2-3 minuty, to i tak wystarczająco dużo czasu, by w pełni odpowiedzieć na pytania. Możecie go nagrać telefonem lub na kamerkę w laptopie. Gotowy filmik prześlijcie na nasz adres [email protected] podpisując z imienia, nazwiska oraz podają kategorię, w której bierzecie udział.

Przykładowy filmik poniżej

Filmiki będziemy publikować na naszej stronie internetowej.

Szczegółowe informacje na temat plebiscytu Nauczyciel na medal, wraz z aktualnym rankingiem głosowania, znajdziecie TUTAJ.

Wideo

Dodaj ogłoszenie