Nieletni włamywacze w rękach słubickiej policji

(BOCH)
Kryminalni razem ze specjalistami do spraw nieletnich w słubickiej komendzie ustalili i zatrzymali trzech chłopców w wieku od 15 do 16 lat, którzy kradli na potęgę.

Nastolatkowie działali na terenie Rzepina. Włamywali się tam do samochodów i do mieszkań. Na początku tego tygodnia dostali się do jednego z garaży, wyprowadzili z niego auto, które po przejażdżce spalili w lesie. Cała trójka to mieszkańcy Rzepina z kiepską reputacją. Wszyscy już byli notowani za kradzieże i włamania.

Wczoraj zostali przesłuchani i przyznali się do winy. - Sprawa zostanie przekazana do sądu rodzinnego, który zadecyduje o dalszym losie tych nieletnich - informuje rzeczniczka slubickich policjantów sierż. Magdalena Tubaj.

Wideo

Komentarze 13

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

n
natka-pietruszka
W dniu 11.07.2010 o 21:03, baltazar napisał:

Pewnie przyjdą do mnie lub kogoś innego.Masz rację Powinni być ukarani i na 100%będą.A co z owymi urzędnikami?Przykład idzie z góry,jakie wykrztałcenie taki łup



Skąd ta pewność, że przyjdą (?)
Jak nie zostaną szybko złapani, osądzeni i ukarani to zapewne dalej będą grasować po okolicy. Zaczęli od kradzieży, a kto wie na czym skończą.

Ten artykuł jest o konkretnych złodziejach, a nie o błędnych decyzjach urzędników. Jak takowy artykuł się ukarze na łamach gazety nie wątpliwie włączę się do dyskusji.

Reasumując: Uważam, że każdy powinien za swoje czyny odpowiadać bez względu na to jaką funkcję piastuje.
b
baltazar
W dniu 11.07.2010 o 19:13, natka-pietruszka napisał:

Czyli mogą przyjść teraz do Ciebie. Ukraść Ci auto, pojeździć nim trochę i później je spalić. Dla zabawy. Tak ? ? ?Zastanów się nad tym co piszesz.To, że przez błędne decyzję urzędników dochodzi do upadku firmy, w której są zatrudnieni ludzie nie oznacza, że należy tolerować ZŁODZIEJSTWO. Brak kary będzie utwierdzało tych młodych złodziei, że skoro ich postępowanie jest tolerowane to znaczy, że nadal można to robić bezkarnie.


Pewnie przyjdą do mnie lub kogoś innego.Masz rację Powinni być ukarani i na 100%będą.A co z owymi urzędnikami?Przykład idzie z góry,jakie wykrztałcenie taki łup
n
natka-pietruszka
W dniu 11.07.2010 o 13:23, baltazar napisał:

W sumie ne zrobili nic złego. Urzędnicy potrafią zniszczyć potężne przedsiębiorstwo zatrudniające setki ludzi,nie ponosząc jakiej kolwiek odpowiedzialności.



Czyli mogą przyjść teraz do Ciebie. Ukraść Ci auto, pojeździć nim trochę i później je spalić. Dla zabawy. Tak ? ? ?
Zastanów się nad tym co piszesz.
To, że przez błędne decyzję urzędników dochodzi do upadku firmy, w której są zatrudnieni ludzie nie oznacza, że należy tolerować ZŁODZIEJSTWO. Brak kary będzie utwierdzało tych młodych złodziei, że skoro ich postępowanie jest tolerowane to znaczy, że nadal można to robić bezkarnie.
G
Gość
W dniu 11.07.2010 o 13:23, baltazar napisał:

W sumie ne zrobili nic złego. Urzędnicy potrafią zniszczyć potężne przedsiębiorstwo zatrudniające setki ludzi,nie ponosząc jakiej kolwiek odpowiedzialności.


To prawda, zgadzam się.
b
baltazar

W sumie ne zrobili nic złego. Urzędnicy potrafią zniszczyć potężne przedsiębiorstwo zatrudniające setki ludzi,nie ponosząc jakiej kolwiek odpowiedzialności.

k
koteczek

***

puknij się w łeb zanim napiszesz coś pseudo nacjonalistycznego... a może ty należysz do którejś z subkultur które w swoich (nie)pisanych założeniach mają właśnie nienawiść do tego co inne? co, może jeszcze w gębę powinni dostać może ci co nie są blondynami o niebieskich oczach, o szczupłej budowie ciała? a weź ty wylej sobie kubeł lodowatej wody na głowę

~Agnieszka~
W dniu 09.07.2010 o 22:47, ~gość~ napisał:

ale ty głupia i pusta jesteś



sma jestes glupi i pusty odrazu widac buraka
n
natka-pietruszka

Nie którzy ludzie są rzeczywiście w krytycznej sytuacji finansowej. Nie mają na podstawowe potrzeby i być może dramatyczna sytuacja finansowa sprowadza ich na drogę przestępstwa, ale w tym wypadku Ci młodzi ludzie ukradli samochód dla zabawy po czym by nie zostało żadnych śladów - odcisków palców ect. podpalili auto.
Trudno szukać usprawiedliwienia dla ich występku.
Uważam, że Sąd powinien wydać zgodę na upublicznienie wizerunku tych konkretnych złodziei.

c
clasic
W dniu 09.07.2010 o 18:27, ~Agnieszka~ napisał:

Najpierw naucz sie pisac po polsku! Prawdopodobie! Ludzie kradna bo zmusza ich do tego bieda! Nie wierze ze nigdy nic nie ukradles! Wiekszosc Polakow kradnie bo musi! Mlodziez tez chce sie zabawic i niby skad ma sobie zorganizowac kase?



A nie macie tam w Rzepinie jakiejś Galerii ?? Tam mogłabyś "organizowac" sobie kasę !!! Mogłabyś dawac coś od siebie innym a nie innych okradac
~gość~
W dniu 09.07.2010 o 18:27, ~Agnieszka~ napisał:

Najpierw naucz sie pisac po polsku! Prawdopodobie! Ludzie kradna bo zmusza ich do tego bieda! Nie wierze ze nigdy nic nie ukradles! Wiekszosc Polakow kradnie bo musi! Mlodziez tez chce sie zabawic i niby skad ma sobie zorganizowac kase?



ale ty głupia i pusta jesteś
G
Gość
W dniu 09.07.2010 o 18:27, ~Agnieszka~ napisał:

Nie wierze ze nigdy nic nie ukradles! Wiekszosc Polakow kradnie bo musi!


Znasz to z autopsji?

Mlodziez tez chce sie zabawic i niby skad ma sobie zorganizowac kase?
Znaleźć sobie pracę?
~Agnieszka~

***
Najpierw naucz sie pisac po polsku! Prawdopodobie! Ludzie kradna bo zmusza ich do tego bieda! Nie wierze ze nigdy nic nie ukradles! Wiekszosc Polakow kradnie bo musi! Mlodziez tez chce sie zabawic i niby skad ma sobie zorganizowac kase?

p
prawdziwypolak1979@vp.pl

***

Dodaj ogłoszenie