O takim meczu gorzowianek trzeba tylko... jak najszybciej zapomnieć

O takim meczu gorzowianek trzeba jak najszybciej zapomnieć
O takim meczu gorzowianek trzeba jak najszybciej zapomnieć sxc.hu
W kobiecej ekstraklasie gorzowianki zostały rozbite na własnym stole przez Warmię.

GORZOVIA GORZÓW WLKP. - WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 0:3

Maluszczak - Chen Man 0:3 (4:11, 0:11, 2:11), Wyrwicka - Pietkiewicz 0:3 (5:11, 3:11, 2:11), Kijok - Krzewicka 0:3 (5:11, 3:11, 8:11)

Już w pierwszym pojedynku Agnieszka Maluszczak sromotnie przegrała z Chinką Jing Chen Man, zdobywając w trzech setach... zaledwie sześć oczek. W kolejnej grze Beata Wyrwicka dostała bolesną lekcję od reprezentantki kraju Moniki Pietkiewicz. A Emilia Kijok tylko momentami tylko dorównywała czołowej polskiej juniorce Maji Krzewickiej. Gospodynie pobiły w tym meczu wszystkie niechlubne rekordy: przegrały w ciągu niespełna 45 minut, nie zdobyły ani jednego seta, a Maluszczak zanotowała... 23 kolejne nieudane zagrania!

9. Gorzovia 10 0 7:30

Pozostałe wyniki: AZS AJD Częstochowa - SKTS Sochaczew 0:3, KU AZS UE Wrocław - AZS DWSPiT Polkowice 1:3. Mecz AZS PWSiP Wałkuscy Łomża - KTS Zamek OWG Tarnobrzeg został przełożony na 8 lutego. Pauzował Wanzl Scania Nadarzyn. Zaległe spotkania: SKTS - AZS PWSiP Wałkuscy 3:0, AZS DWSPiT - AZS AJD 1:3.