MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pepco wycofuje te produkty ze sprzedaży w całej Polsce! - Prosimy o zwrot - sieć Pepco ostrzega klientów

OPRAC.:
Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Pepco w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej poinformowała klientów o wycofaniu kilku popularnych produktów, które były dostępne w ofercie sklepów w całej Polsce. W ostrzeżeniu Pepco podaje, że produkty nie spełniały standardów bezpieczeństwa firmy, dlatego podjęto decyzję o ich wycofaniu. Klienci są proszeni o zwrot produktów i odbiór pieniędzy, paragon nie jest wymagany. Czytaj więcej!

Pepco wycofuje produkty i ostrzega klientów

Sieć Pepco opublikowała ważny komunikat dla klientów o wycofaniu ze sklepów produktów, które były dostępne w ofercie w całej Polsce.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz w związku z niespełnieniem standardów bezpieczeństwa firmy Pepco, podjęliśmy decyzję o wycofaniu następujących produktów - czytamy w ostrzeżeniu na stronie internetowej Pepco.

O jakie produkty chodzi?

Sprawdź także

Te produkty zostały wycofane z Pepco - ważny komunikat dla klientów sklepów Pepco

Jak czytamy w ostrzeżeniu, sieć sklepów Pepco podjęła decyzję o wycofaniu kilku produktów. Na liście jest:

 • Keksówka premium - PLU 348845,
 • Koło garncarskie - PLU 596629,
 • Kredki ołówkowe w tubie.

Keksówka premium została wycofana ze sprzedaży ponieważ - jak czytamy w ostrzeżeniu na stronie Pepco - w wyniku przeprowadzonych badań zewnętrznych stwierdzono, że powłoka nieprzywieralna może odchodzić od blachy.

Kolejny wycofany produkt z Pepco to koło garncarskie. - W wyniku przeprowadzonych badań stwierdzono, że produkt jest niezgodny z wymaganiami normy EN 71-3:2019+A1:2021 z uwagi na przekroczoną zawartość ołowiu w glinie - napisano w komunikacie na stronie Pepco.

Trzeci wycofany produkt, przed którym ostrzega sieć Pepco, to kredki ołówkowe w tubie z serii:

 • PLU 344664,
 • PLU 347467,
 • PLU 349916,
 • PLU 351997,
 • PLU 596332,
 • PLU 599150,
 • PLU 599152,
 • PLU 599153.

- W wyniku przeprowadzonych badań stwierdzono, że produkty nie spełniają wymogów Rozporządzenia (WE) 1907/2006 z dnia 18 grudnia 2006 r. w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów (REACH) z uwagi na przekroczoną zawartość ftalanów - wyjaśnia sieć Pepco.

Prosimy o zwrot wspomnianych produktów oraz odbiór pełnej kwoty za ich zakup. Zwrotu można dokonać w dowolnym sklepie Pepco. Paragon nie jest wymagany - zapewnia Pepco swoich klientów w ostrzeżeniu na stronie internetowej.

Pełny komunikat o wycofanych produktach na stronie Pepco - KLIKNIJ TUTAJ

Te produkty zostały wycofane też ze sklepów Biedronka i Lidl. Oto lista ogłoszona przez GiS

Główny Inspektorat Sanitarny wydaje kolejne ostrzeżenia dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Uważaj, niektóre towary nie nadają się do spożycia! Jeśli masz je już w swoim domu, to zwróć je do sklepu. Na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego opublikowano listę produktów, które nie nadają się do spożycia i użytkowania. Zobacz teraz w naszej galerii, czego lepiej nie kupować:

Oto najnowsza lista produktów spożywczych, które mogą być szkodliwe dla zdrowia, a nawet życia. Zobacz najnowsze ostrzeżenia GIS! ►

Alarm dla klientów - te towary wycofano ze sklepów. Wirus WZ...

Takie sztuczki stosują teraz supermarkety. Tak sklepy oszukują klientów, by kupowali więcej - zobacz koniecznie:

Supermarkety stosują liczne sztuczki psychologiczne, żeby klienci kupowali więcej i chętniej a dzięki temu żeby zostawiali w sklepach więcej pieniędzy.Jakie triki marketingowe stosują sklepy? Oto lista najczęściej wykorzystywanych sztuczek w sklepach. Poznaj je teraz w naszej galerii >>>>>

Takie sztuczki stosują teraz supermarkety. Tak sklepy oszuku...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Pepco wycofuje te produkty ze sprzedaży w całej Polsce! - Prosimy o zwrot - sieć Pepco ostrzega klientów - Gazeta Pomorska

Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska