Piłkarski rozkład jazdy na weekend 25-26 września. W IV lidze mamy mecz na szczycie: Dąb Sława - Przybyszów gra z Pogonią Świebodzin

Szymon Kozica
Szymon Kozica
Dąb Sława - Przybyszów w sobotę (18 września) zremisował na wyjeździe z Odrą Nietków 3:3. Teraz podejmie bardzo silną ekipę Pogoni Świebodzin
Dąb Sława - Przybyszów w sobotę (18 września) zremisował na wyjeździe z Odrą Nietków 3:3. Teraz podejmie bardzo silną ekipę Pogoni Świebodzin Szymon Kozica
Spośród lubuskich III-ligowców przed własną publicznością zaprezentują się Carina Gubin i Warta Gorzów. Wielkie emocje szykują się w IV lidze, gdzie mamy mecz na szczycie. Dąb Sława - Przybyszów zmierzy się z Pogonią Świebodzin. Sprawdź piłkarski rozkład jazdy na weekend (25-26 września)!
Grzegorz Kopernicki, trener Cariny Gubin, tak trafił ze zmianami, że rezerwowi zdobyli wszystkie bramki! Wyjątkowej urody była zwłaszcza ta, którą strzelił Cyprian Poniedziałek

Carina Gubin zagrała najlepszy mecz w sezonie. Strzeliła czt...

III liga

  • Carina Gubin - Górnik II Zabrze (sobota, 16.00)
  • Warta Gorzów Wlkp. - Stal Brzeg (sobota, 16.00)
  • Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra (sobota, 16.00)

IV liga

  • Polonia Słubice - Czarni Żagań (sobota, 15.00)
  • Meprozet Stare Kurowo - Korona Kożuchów (sobota, 16.00)
  • Piast Czerwieńsk - Ilanka Rzepin (sobota, 16.00)
  • Promień Żary - Lechia II Zielona Góra (sobota, 16.00)
  • Syrena Zbąszynek - Piast Iłowa (sobota, 16.00)
  • Budowlani Murzynowo - Odra Nietków (sobota, 17.00)
  • Stilon Gorzów Wlkp. - Czarni Browar Witnica (niedziela, 12.00)
  • Dąb Sława - Przybyszów - Pogoń Świebodzin (niedziela, 16.00)
  • Celuloza Kostrzyn - Spójnia Ośno Lubuskie (niedziela, 16.00)
Bramki dla Odry Nietków: Dawid Leoszko, Łukasz Kaczorowski i Sławomir Danyło; dla Dębu Sława - Przybyszów: Michał Szymański, Tomasz Bieleń i Jakub Szmyt

Szalony mecz IV ligi w Nietkowie. Dąb Sława - Przybyszów pro...

Klasa okręgowa, Gorzów Wlkp.

  • Piast Karnin - Lubuszanin Drezdenko (sobota, 14.00)
  • Stal Sulęcin - Orzeł Międzyrzecz (sobota, 14.00)
  • GKP Pszczew - GKS Bledzew (sobota, 16.00)
  • Pogoń Skwierzyna - Spartak Deszczno (sobota, 16.00)
  • Polonia Lipki Wielkie - Toroma Torzym (sobota, 16.00)
  • Róża Różanki - Zieloni Lubiechnia Wielka (sobota, 16.00)
  • Warta Słońsk - Warta II Gorzów Wlkp. (sobota, 16.30)
  • Radowiak Drezdenko - Kosmos 78 Rudnica (niedziela, 15.00)

Klasa okręgowa, Zielona Góra

  • Chynowianka Zielona Góra - Budowlani Lubsko (sobota, 16.00)
  • Moczynianka Żagań - Odra Bytom Odrzański (sobota, 16.00)
  • Sprotavia Szprotawa - Start Płoty (sobota, 16.00)
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Pogoń Przyborów (sobota, 16.00)
  • Zorza Ochla - Alfa Jaromirowice (sobota, 16.00)
  • Dozamet Nowa Sól - Pogoń Wschowa (sobota, 17.00)
  • Błękitni Ołobok - ŁKS Łęknica (niedziela, 16.00)
  • Kado Górzyn - Unia Kunice (niedziela, 16.00)
11 września 2021. Chynowianka Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:3 (2:2)

Chynowianka Zielona Góra przegrywa z Tęczą Krosno Odrzańskie...

Klasa A, Gorzów Wlkp.

Grupa I

  • Złote Piaski Dzierżów - Błękitni Lubno (sobota, 15.00)
  • Iskra Gorzów Wlkp. - Fenix Ściechów (sobota, 17.00)
  • KS Nowiny Wielkie - GKP Kłodawa (sobota, 17.00)
  • Warta Wawrów - SHR Wojcieszyce (sobota, 17.30)
  • Orzeł Trzcinna - Iskra Janczewo (niedziela, 14.00)

Grupa II

  • Juwenia Boczów - Znicz Trzemeszno (sobota, 15.00)
  • Pogoń Krzeszyce - Lubniewiczanka Lubniewice (sobota, 16.00)
  • Iskra Głuchowo - Odra Górzyca (niedziela, 15.00)
  • Mościenko Sienno - Chrobry Drzeńsko (niedziela, 15.00)
  • FC Kursko - SKP Słubice (niedziela, 16.00)
  • Zew Dąbroszyn - Leśnik Lemierzyce (niedziela, 16.00)

Grupa III

  • Błękitni Dobiegniew - Muszelka Ogardy (sobota, 15.00)
  • Uran Trzebicz - Noteć Stare Bielice (sobota, 15.00)
  • Sokół Gościm - LZS Bobrówko (sobota, 16.00)
  • Zjednoczeni Przytoczna - Delta Stare Polichno (sobota, 16.00)
  • Lubuszanin II Drezdenko - KS Rąpin (niedziela, 12.00)
  • Pionier Zwierzyn - Łucznik Strzelce Kraj. (niedziela, 16.00)

Klasa A, Zielona Góra

Grupa I

  • Sokół Kalsk - Medyk Cibórz (sobota, 16.00)
  • Pogoń II Świebodzin - Zryw Rzeczyca (niedziela, 13.00)
  • Obra Trzciel - Delta Smardzewo (niedziela, 15.00)
  • Victoria Szczaniec - Lech Sulechów (niedziela, 15.00)
  • Schnug Chociule - Sokół Dąbrówka Wlkp. (niedziela, 16.00)
  • Sparta Nietkowice - Jedność Podmokle (niedziela, 16.00)
  • Zorza Port 2000 Mostki - Polonia Nowe Kramsko (niedziela, 16.00)
W niedzielne spotkanie lepiej weszła Pogoń II Świebodzin, która miała w składzie kilku zawodników z pierwszego zespołu

Dobry mecz w Świebodzinie. Pięć bramek i porażka kandydata d...

Grupa II

  • Błękitni Zabłocie - Sparta Mierków (sobota, 15.00)
  • Drzonkowianka Racula - KP Świdnica (sobota, 16.00)
  • Pogoń Wężyska - Relax Grabice (sobota, 16.00)
  • Znicz Leśniów Wielki - Bóbr Bobrowice (sobota, 16.00)
  • Budowlani II Lubsko - Fadom Nowogród Bobrz. (niedziela, 16.00)
  • Nafta Rybaki - Czarni Drągowina (niedziela, 16.00)
  • Spartak Budachów - Zjednoczeni Brody (niedziela, 16.00)

Grupa III

  • Avia Siedlnica - Sparta Łężyca (sobota, 15.00)
  • Cargovia Kargowa - Odra Klenica (sobota, 16.00)
  • Czarni Rudno - Cuprum Czciradz (sobota, 16.00)
  • GKS Siedlisko - Błękitni Lubięcin (sobota, 16.00)
  • Ikar Zawada - Dąb II Sława - Przybyszów (sobota, 16.00)
  • Orzeł Szlichtyngowa - MKS Nowe Miasteczko (sobota, 16.00)
  • Piast Trzebiechów - Mieszko Konotop (sobota, 16.00)

Grupa IV

  • Delta Sieniawa Żarska - Kwisa Trzebów (sobota, 16.00)
  • Granica Żarki Wielkie - Sparta Grabik (sobota, 16.00)
  • Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Błękitni Kotowice (sobota, 16.00)
  • Orzeł Konin Żagański - Płomień Czerna (sobota, 16.00)
  • Czarni Przybymierz - KS Tomaszowo (niedziela, 15.00)
  • Zorza Brzeźnica - Iskra Małomice (niedziela, 15.00)
  • Stal Jasień - Czarni Jelenin (niedziela, 16.00)

PZPN ukarany za zachowanie kibiców!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie