Po świetnym meczu w Deszcznie wydarliśmy punkt warszawianom

Kontuzje wyeliminowały ze składu gorzowian wiceliderów strzelców pierwszej ligi - Jarosława Suskiego i Bartosza Starzyńskiego. Znakomicie zastąpili ich jednak Bartosz Ruszkiewicz i Robert Kieliba.

GSPR GORZÓW WLKP. - ZEPTER AZS UW WARSZAWA 22:22 (11:11)

GSPR: Janik, Szczęsny - Ruszkiewicz i Kieliba po 5, Krzyżanowski 4, Stupiński, Bartnik i Jagła po 2, Śramkiewicz i Jankowski po 1, Pieksza, Baraniak, Nieradko.
ZEPTER AZS UW: Malanowski, Słodownik - Wolski 8, Nowak 6, Marciniak, Puszkarski, Szpejna i Brinovec po 2, Rębalski, Lis, Prokop, Monikowski.
Kary: 8 min - 6 min. Sędziowali: Łukasz Nieradka (Szczecin) i Jakub Szwedo (Osina). Widzów: 150.

Po 44 minutach gry dwaj rozgrywający GSPR wyprowadzili swój zespół na prowadzenie 20:17. Przez kolejnych osiem minut gospodarze nie trafili ani razu, za to goście... aż pięciokrotnie! Kolejny remis - 22:22 - był zasługą goli, zdobytych przez Mateusza Krzyżanowskiego i Tomasza Jagłę. Wynik, ,,wiszący’’ na świetlnej tablicy w 54 min, okazał się niespodziewanie końcowym. Ataki przyjezdnych kilkakrotnie zastopował świetnie dysponowany bramkarz GSPR Daniel Janik, zaś po drugiej stronie boiska pudła przydarzyły się Mateuszowi Stupińskiemu, Jagle i Ruszkiewiczowi. Ten ostatni przestrzelił z prawego skrzydła trzy sekundy przed ostatnią syreną.