Pol'and'Rock Festival 2019. Line-up, koncerty, program, data. Jak dojechać na festiwal Kostrzynie nad Odrą? PolAndRock pociągi, mapa pola

Jakub PikulikZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (16 zdjęć)
Pol’and’Rock Festiwal 2019 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Data imprezy jest znana – to początek sierpnia. Sprawdź kto zagra i jaki będzie line-up Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Będzie to już 25., jubileuszowa, edycja tej imprezy.

Kto zagra na Pol’and’Rock Festiwalu w Kostrzynie nad Odrą

Niby wszyscy to wiedzą, ale warto przypomnieć: wszystkie koncerty na Pol'and'Rock Festiwalu 2019 są darmowe. Darmowy jest wstęp na teren festiwalu i rozbicie namiotu. Są płatne strefy, w których zapewniony jest większy komfort, ale kto nie chce z nich korzystać, nie musi.

Tak wygląda mapa Pol'and'Rock Festiwalu 2019.
Tak wygląda mapa Pol'and'Rock Festiwalu 2019. materiały organizatora

Wszystkie koncerty na Pol'and'Rock Festiwalu 2019 są darmowe. Darmowy jest wstęp na teren festiwalu i rozbicie namiotu

Wśród koncertów i artystów, którzy wystąpią na tegorocznej edycji festiwalu warto wymienić m. in. Kult, Acid Drinkers, Ziggy Marley (to syn Boba Marleya), Hunter, Avatar, czy Decapitated. Pełna lista zespołów, które wystąpią na Pol'and'Rock Festiwalu, znajduje się poniżej:
Pol'and'Rock Festival 2019 program: Czwartek, 1 sierpnia 2019

  • 15.00 - rozpoczęcie Pol'and'Rock Festiwalu 2019
  • 15.20 - Ziggy Marley
  • 16.50 - Black Stone Cherry
  • 18.20 - The Adicts
  • 19.40 - Gogol Bordello
  • 21.10 - Happysad
  • 22.50 - Avatar
  • 00.20 - Crossfaith
  • 2.00 - Parkway Drive
Pol[/apos/]and[/apos/]Rock Festival 2019. line-up, koncerty, program, data. Jak dojechać
Na Pol'and'Rock Festiwal 2019 (dawniej Przystanek Woodstock) przyjeżdża co roku kilkaset tysięcy fanów. Jakub Pikulik / archiwum

Pol'and'Rock Festival 2019 line-up, koncerty, zespoły: Piątek, 2 sierpnia

  • 15.00 - Orentte
  • 16.00 - Hunter
  • 17.30 - Krzysztof Zalewski
  • 19.00 - Testament
  • 20.40 - Lordi
  • 22.30 - Prophets of Rage
  • 00.10 - Acid Drinkers
  • 2.00 - Perturbator

Pol'and'Rock Festival 2019: Kto wystąpi? Program sobota, 3 sierpnia

  • 15.00 - Dub FX
  • 17.30 - Decapitated
  • 19.00 - Łydka Grubasa
  • 20.30 - Agnieszka Chylińska
  • 22.20 - Skunk Anansie
  • 00.10 - Kult
  • 2.10 - Crystal Fighters
  • 3.30 - Piotr Bukartyl - Zakończenie Pol'and'Rock FEstiwalu 2019
Pol[/apos/]and[/apos/]Rock Festival 2019. line-up, koncerty, program, data. Jak dojechać
Pol'and'Rock Festiwal 2019 odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 1-3 sierpnia. Jakub Pikulik / archiwum

Koncerty będą się odbywały na kilku scenach:

  • Duża Scena
  • Mała Scena
  • Scena Viva Kultura
  • Scena Lecha
  • Scena w Akademii Sztuk Przepięknych

Goście ASP na PolAndRock Festiwalu 2019

Środa, 31.07.2019 - goście ASP na Pol'and'Rock Festiwalu 2019
12.30 - Janusz Kondratiuk, Bożena Stachura
14.00 - pierwszy rockowy stand up comedy "Skiba ciągle na wolności

Czwartek, 1.08.2019 - goście ASP na Pol'and'Rock Festiwalu 2019
10.00 - Ojciec Ludwik M. Wiśniewski
11.30 - Debata na temat hejtu: Jurek Owsiak i Adam Bodnar
13.30 - Wojciech Pszoniak

Piątek, 2.08.2019 - goście ASP na Pol'and'Rock Festiwalu 2019
10.00 - Mariusz Szczygieł / Filip Sringer
11.30 - Igor Tuleya / Justyna Kopińska
13.30 - Kasia Nosowska
15.00 - debata mBank Podróże

Sobota, 3.08.2019 - goście ASP na Pol'and'Rock Festiwalu 2019
10.00 - Zbigniew Zamachowski
11.30 - Wojciech Smarzowski
13.30 - Olga Tokarczuk

Pol'and'Rock pociągi. Jak dojechać na Pol'and'Rock Festival 2019 w Kostrzynie?

Pociągi na Pol'and'Rock Festiwal 2019 jednak będą! W sumie do Kostrzyna nad Odrą dojedzie 70 dodatkowych składów, z czego 46 pociągów zostało przygotowanych przez samorządy wojewódzkie i urzędy marszałkowskie. 16 składów pociągów zapewnionych zostały dzięki zmianom decyzji spółek Przewozy Regionalne i PKP Intercity.

Cieszymy się, że po zaskakującej decyzji Przewozów Regionalnych o odmowie zadysponowania pociągów, pierwsi pomocną dłoń do uczestników Festiwalu wyciągnęli marszałkowie województw, zapewniając aż 46 połączeń kolejowych

- To, że na takie wydarzenia, jak wielki, letni festiwal muzyczny, najlepiej jest dojeżdżać środkami komunikacji zbiorowej, wydawałoby się oczywiste dla wszystkich. Podróż pociągiem jest bezpieczniejsza i tańsza niż dojazd na przykład samochodem. Dlatego cieszymy się, że po zaskakującej decyzji Przewozów Regionalnych o odmowie zadysponowania pociągów, pierwsi pomocną dłoń do uczestników Festiwalu wyciągnęli marszałkowie województw, zapewniając aż 46 połączeń kolejowych – powiedział Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy Pol’and’Rock Festival.

Pol'and'Rock Festival 2019 online

Wszyscy, którzy nie mogą być w Kostrzynie w czasie Pol'and'Rock Festiwalu mogą uczestniczyć w nim online. Organizatorzy już kolejny rok z rzędu zapewniają dostęp do wszystkich wydarzeń i koncertów online. Wystarczy wejść na stronę i wybrać interesujące nas wydarzenie. Pol'and'Rock Festiwal online to ciekawa propozycja dla tych, np. którzy musieli zostać z różnych względów w domu lub którzy znajdują się akurat za granicami Polski. W poprzednich latach Jurek Owsiak w czasie festiwalu wielokrotnie podkreślał, że internauci śledzą imprezę w przeróżnych zakątkach świata.

Pol’and’Rock Festiwal 2019 – data i termin imprezy

Pol’and’Rock Festiwal to jak mówią sami organizatorzy Najpiękniejszy Festiwal Świata. Co roku do Kostrzyna nad Odrą zjeżdżają na niego tysiące fanów różnych gatunków muzyki i nie tylko. Znamy termin imprezy. Wiadomo, że w 2019 r. Pol’and’Rock Festiwal potrwa od 1 do 3 sierpnia (od czwartku do soboty). Podobny schemat organizatorzy stosowali w latach poprzednich. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy w Kostrzynie nad Odrą mieli całą niedzielę na spokojny powrót do domów.

Tegoroczna edycja Pol'and'Rock Festiwalu będzie już 25. w ogóle i 16 z rzędu zorganizowaną w Kostrzynie nad Odrą.

Zobacz też wideo: PolAndRock Festiwal 2019 (Woodstock) w Kostrzynie nad Odrą

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

T
Tomek

Kąpiele w błocie czyli coś co świnie lubią najbardziej

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3