Polonia Warszawa vs Zastal Zielona Góra 86:66 - zapis relacji live (zdjęcia)

W akcji Chris Burgess, który do przerwy zdobył 15 punktów
W akcji Chris Burgess, który do przerwy zdobył 15 punktów fot. Tomasz Gawałkiewicz
W sobotę, 20 listopada, wicelider ekstraklasy Zastal Zielona Góra, grał na wyjeździe z Polonią Warszawa. Zielonogórzanie przegrali drugi mecz w tym sezonie. Zobacz zapis relacji na żywo z tego spotkania.
Koszykówka. Polonia Warszawa vs Zastal 86 : 66Koszykówka. Polonia Warszawa vs Zastal 86 : 66

Koszykówka. Polonia Warszawa vs Zastal 86:66

Tutaj możesz zobaczyć zapis relacji live z meczu **Polonia Warszawa - Zastal Zielona Góra - relacja live (Tauron Basket Liga)**

Po meczu powiedzieli:

Tomasz Herkt, trener Zastalu: - Dotychczas wygrywaliśmy obroną, a dziś do przerwy straciliśmy 51 punktów, gdzie do tej pory w całym meczu traciliśmy średnio mniej niż 70 punktów. Liczyliśmy się z tym, że to nie będzie łatwe spotkanie, tym bardziej, że nie mogliśmy skorzystać z dwóch podstawowych zawodników. Polonia dominowała pod koszami, na trzech ciemnoskórych, dobrze zbierających graczy jeden Burgess nie wystarczył. Przegraliśmy na desce. Zawodnicy muszą przeżyć takie porażki na własnej skórze, żeby wyciągnąć wnioski.

Żarko Comagić: - To było bardzo ciężkie spotkanie. Rozpoczęliśmy źle, w złym tempie. Potem doszło to, że mamy krótszą ławkę rezerwowych…

Wojciech Kamiński, trener Polonii Warszawa: - Gratuluję swoim koszykarzem świetnej obrony. Zagraliśmy tak, jak wcześniej Zastal, czyli szybko, z kontry i z dobrą obroną indywidualną i zespołową.

Darnell Hinson: - Chcieliśmy być drużyną i to się udało. Wszyscy zagrali na bardzo wysokim poziomie, wypełniliśmy założenia taktyczne i to przełożyło się na sukces.