PRZEDSZKOLE NA MEDAL Ważne informacje dla nominowanych...

  PRZEDSZKOLE NA MEDAL Ważne informacje dla nominowanych przedszkoli

  DM

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Gratulujemy nominacji dla przedszkola w plebiscycie PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019. Już na wstępie życzymy wielu głosów i zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji, które pomogą zdobyć więcej głosów dla przedszkola.
  Aktualne wyniki głosowania, informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresm:

  www.gazetalubuska.pl/przedszkole-na-medal


  LOGO lub ZDJĘCIE przedszkola przy wynikach

  Na liście aktualnych wyników głosowania, przy nazwie przedszkola, może być umieszczone logo lub zdjęcie przedszkola. Dzięki dołączonej ilustracji przedszkole będzie się wyróżniać na liście wyników, co będzie sprzyjać zdobywaniu głosów.

  KLIKNIJ i prześlij logo lub zdjęcie


  NOWOŚĆ! ROZSZERZONA PREZENTACJA PRZEDSZKOLA

  Klikając na nazwę przedszkola na liście wyników głosowania można przejść do rozszerzonej prezentacji przedszkola. Warto o nią zadbać! Można przesłać zdjęcia, opisać sukcesy przedszkola, napisać, jak pracownicy przedszkola dbają o to, aby było przyjazne dla przedszkolaków i ich rodziców. W prezentacji można także umieścić linki od strony internetowej przedszkola i strony na Facebooku.

  KLIKNIJ i edytuj prezentację przedszkola


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o udziale przedszkola w plebiscycie warto poinformować przedszkolaków i ich rodziców! Z pewnością rodzice chętnie oddadzą głosy. Informację warto przekazać za pomocą wielu dostępnych i wykorzystywanych na co dzień kanałów komunikacji.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku warto:
  • opublikować na profilu lub fanpage'u przedszkola post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania i napisać, o jakie nagrody walczy przedszkole.
  • opublikowany post z pewnością zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u przedszkola
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępnić posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Echa Dnia
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu.


  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA PRZEDSZKOLI

  Dla przedszkoli biorących udział w plebiscycie przygotowaliśmy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty zachęcające do głosowania.

  KLIKNIJ i pobierz


  Można też zamówić materiały promocyjne w wersji drukowanej.

  KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne


  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  W czasie trwania plebiscytu liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.gazetalubuska.pl oraz www.naszemiasto.pl i na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanych wydaniach gazet.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość bezpłatnego przesyłania wiadomość SMS do wszystkich, którzy oddali głosy na przedszkole. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Anna Wańczko
  tel. 512 212 960 (pon-pt: od 9 do 16)
  e-mail: plebiscyt@gazetalubuska.pl

  Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo