Ruszyły zapisy na szkolenia Pokojowego Patrolu

U
Jakub Pikulik
Kolejny sezon szkoleń Pokojowego Patrolu (czyli wolontariuszy, którzy działają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy przez cały rok) rozpoczyna się już niebawem.

Pierwsze szkolenie odbędzie się w terminie 19-21 lutego. Aby wziąć w nim udział należy być pełnoletnim i zarejestrować się na: www.patrol.wosp.org.pl.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest działalność w Pokojowym Patrolu w charakterze wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i obecność na Przystanku Woodstock, który w tym roku odbędzie się od 14 do 16 lipca.

Wideo

Komentarze 20

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

a
agroturystyka

No nieee... ja i nerwy? A jednak weź zaktualizuj informacje, imię często tu padało a że jesteś starym wygą na tym forum znasz je i machasz tą "szabelką" jak kurduplowaty kartofel swoją raciczką myśląc że coś zdziałasz, a o moją starość się nie martw, mam na to czas w przeciwieństwie do Ciebie, ale pracuję nad tym i z pewnością nie pomaga mi w tym ani pole woodstokowe ani żaden klecha biegający po nim... ale skoro Ty pozwoliłeś sobie mnie pouczać to ja również dam Ci radę, skończ z osobistymi wycieczkami bo to świadczy tylko o Twojej bezsilności.

K
Krzysztof62
W dniu 15.02.2016 o 14:49, agroturystyka napisał:

Brodaty czarny Krzysiu, po pierwsze zaktualizuj informacje o mnie a po drugie nie ucz ojca dzieci robić, napiszę jak moja "siostra, kuzynka, koleżanka" - trzymaj się chłopie, kolejny Woodstok przed nami. :)

Pani Marto - przed "nami" raczej przyszłości brak. Przykro mi jedynie, że tak łatwo puszczają Pani nerwy. Proszę jedynie o to, aby się Pani pięknie starzała. Wyjazdy na kostrzyńskie pola niczemu nie zapobiegną...Tymczasem pozwoli Pani, że zakończę tę jałową dyskusję i tyczy to również Pani ze Słońska.

a
agroturystyka

Brodaty czarny Krzysiu, po pierwsze zaktualizuj informacje o mnie a po drugie nie ucz ojca dzieci robić, napiszę jak moja "siostra, kuzynka, koleżanka" - trzymaj się chłopie, kolejny Woodstok przed nami. :)

K
Krzysztof62
W dniu 15.02.2016 o 10:43, agroturystyka napisał:

Ha ha, jak brakuje argumentów to robimy wycieczki osobiste? Myślałam że stać Cię na więcej, przynajmniej kiedyś byłeś w lepszej formie, fajnie było poczytać i podyskutować, czy to właśnie wspomniany przez Ciebie wiek spowodował ten spadek aktywności? No bo skądś musisz czerpać przykłady... ;)

Kłopot w tym, Pani Marto, że to Pani oraz siostra?, kuzynka, koleżanka? miast merytorycznej dyskusji prowadzicie szalony atak na księdza(?) posługując się zdartymi do bólu protestancko - lewackimi kliszami - frazesami. Mają Panie problemy emocjonalne trzeciego wieku? Babcie zawsze kojarzyły mi się z ciepłem oraz dystansem do życia....a Panie zachowują się tak, jakby żałowały młodości. Więc proszę wziąć dubeltówkę i strzelać. Choćby i na oślep. Nieraz się zdarza, że człowiek starzeje się i umiera głupio - patrz niejaki Francois- Marie Arouet...proszę więc dla własnego zdrowia uspokoić się, nadal uczęszczać do "kościółka" choćby i turystycznie a na własnym podwórku - raczej - na emigracji witać jak należy - "uchodźców". 

m
mura

Krzysiu, gdybym miała ustosunkować się do tego co piszesz to za daleko odbiegłabym od tematu. Trzymaj się chłopie...pozdrowionka

s
sieuch

Naprawdę coś w tym jest.

a
agroturystyka
W dniu 15.02.2016 o 09:51, Krzysztof62 napisał:

Ewa i Marta. Takie chrześcijańskie imiona. Niegdyś - takie nafaszerowane ideologicznie panienki z ZMP zwano ciotkami rewolucji. Ale to była mlodość....jak nazwać starsze, nobliwe panie, które zamiast zajmować się wnukami walczą z wyimaginowanym w swych rozgorączkowanych umysłach księdzem?- cioty gender? A więc pozdrawiam - cioteczki.

 

Ha ha, jak brakuje argumentów to robimy wycieczki osobiste? Myślałam że stać Cię na więcej, przynajmniej kiedyś byłeś w lepszej formie, fajnie było poczytać i podyskutować, czy to właśnie wspomniany przez Ciebie wiek spowodował ten spadek aktywności? No bo skądś musisz czerpać przykłady... ;)

K
Krzysztof62
W dniu 15.02.2016 o 08:23, mura napisał:

Zastanawiam się dlaczego jak jestem w Niemczech to chętnie idę na mszę do kościoła... a u siebie  odwiedzam je w każdej miejscowości lecz tylko turystycznie.Myślę, że duży wpływ na to ma agroturystyka.Niech dalej  trwa nasza miłość....bo emigracja jest nie tylko z powodów ekonomicznych ale również religijnych.

Ewa i Marta. Takie chrześcijańskie imiona. Niegdyś - takie nafaszerowane ideologicznie panienki z ZMP zwano ciotkami rewolucji. Ale to była mlodość....jak nazwać starsze, nobliwe panie, które zamiast zajmować się wnukami walczą z wyimaginowanym w swych rozgorączkowanych umysłach księdzem?- cioty gender? A więc pozdrawiam - cioteczki.

a
agroturystyka
W dniu 15.02.2016 o 09:36, Franc napisał:

Ależ w tym wszystkim nigdy nie chodziło o nawracanie, tylko o skubanie owieczek.

 

To stare dzieje Franc, już ten klecha wie o czym piszę... a skubanie swoją drogą, to już mają we krwi ;)

F
Franc

Ależ w tym wszystkim nigdy nie chodziło o nawracanie, tylko o skubanie owieczek.

a
agroturystyka
W dniu 15.02.2016 o 00:30, Krzysztof62 napisał:

Pani Mura i   Agroturystyka - jakoś tak ślicznie się uzupełniają....może to taka polsko - niemiecka miłość?

 

A Tobie nigdy się nie udało mnie nawrócić, niestety to Twoja największa porażka, nie wypełniłeś swojej misji a tak się starałeś, widocznie nie nadajesz się do tego. :D

m
mura
W dniu 15.02.2016 o 00:30, Krzysztof62 napisał:

Pani Mura i   Agroturystyka - jakoś tak ślicznie się uzupełniają....może to taka polsko - niemiecka miłość?

Zastanawiam się dlaczego jak jestem w Niemczech to chętnie idę na mszę do kościoła... a u siebie  odwiedzam je w każdej miejscowości lecz tylko turystycznie.

Myślę, że duży wpływ na to ma agroturystyka.

Niech dalej  trwa nasza miłość....bo emigracja jest nie tylko z powodów ekonomicznych ale również religijnych.

F
Franc
W dniu 14.02.2016 o 13:58, mura napisał:

Tego hochsztaplera nikt nie jest w stanie pobić...

Jest jeszcze Baszabora czy jakoś tak mu było :ph34r:

j
joanna666
W dniu 14.02.2016 o 23:37, doemetrio napisał:

Pogański spęd? Zagra Behemoth?Oni są po stronie złego, więc nie robią nic za free . Sam również jestem raczej złym  człowiekiem, samolubnym, złośliwym, pazernym na wszystko. Rozważałem nawet karierę kościelną :D . Owsiak dla mnie jest par excellence cwaniakiem, bo swój zawsze rozpozna swego.

Więcej złego można znaleźć na każdej plebanii( no prawie) niż na koncercie Behemonth.

A ludzie i tak wiedzą co robić. Poszli na Orkiestrę i pójdą na Patrol.

K
Krzysztof62
W dniu 14.02.2016 o 20:15, agroturystyka napisał:

   Oj, a ja myślałam, że ja jedyna go rozpracowałam, chyba za często chodzimy do kościoła...yyy ale ja nie chodzę!!! 

Pani Mura i   Agroturystyka - jakoś tak ślicznie się uzupełniają....może to taka polsko - niemiecka miłość?

Dodaj ogłoszenie