Notowana na giełdzie spółka Seco/Warwick ze Świebodzina wyróżniona po raz kolejny.

Podsumowano XVI edycję Gazeli Biznesu czyli firm, które charakteryzują się stałym wzrostem obrotów, sprzedaży oraz stabilnością finansową. Seco/Warwick, spółka ze Świebodzina została wyróżniony po raz dziewiąty, a po raz kolejny zdobyła statuetkę Gazeli Biznesu. ,,Bardzo się cieszymy z kolejnego tytułu Gazeli Biznesu, który potwierdza stabilna sytuację finansową oraz silna pozzycję rynkowa firmy” - powiedział Bartosz Klinowski prezes Seco/Warwick Europe.

,,Od lat prowadzimy transparentną politykę finansową co sprawia, że jej stabilność finansowa analizowana jest na bieżąco nie tylko przez akcjonariuszy ale również niezależna wywiadownie gospodarcze “ - zaznaczył Paweł Wyrzykowski, prezes grupy Seco/Warwick.

Przypomnijmy, że Seco/Warwick jest wiodącym, globalnym producentem pieców i urządzeń do obróbki cieplnej metali. Firma specjalizuje się w piecach i urządzeniach do: obróbki cieplnej w próżni, obróbki cieplnej w atmosferach, lutowanie wymienników ciepła, obróbki cieplnej aluminium oraz metalurgii próżniowej.