Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tak się buduje dobry wizerunek firmy

Redakcja
- Chcemy aby nasza firma była rozpoznawalna, zależy nam na dobrym wizerunku, chcemy pokazać naszym partnerom, że jesteśmy wiarygodni – tak zgodnie mówią uczestnicy Lubuskiego Lidera Biznesu.

To wyjątkowy konkurs, którego głównym celem jest promowanie dobrych naszych przedsiębiorstw. O tytuł mogą walczyć wszystkie lubuskie firmy, które dobrze prosperują. Te najmniejsze nie muszą obawiać się konkurencji ze strony dużych przedsiębiorstw, bo kapitała oceni uczestników w czterech kategoriach, w zależności od liczny zatrudnionych osób. W każdej z osobna przyzna statuetki i certyfikaty lidera biznesu.

Zdobycie nagrody znacznie ułatwia prowadzenie biznesu. Firma staje się bardziej wiarygodna, zyskuje medialny rozgłos, przez rok może używać tytułu lidera w kontaktach z kontrahentami.

Ogromnym plusem konkursu jest możliwość spotkania się uczestników na gali. Tam nawiązuje się wiele cennych  kontaktów, można posłuchać opinii na tematy gospodarcze.

To najbardziej cenią sobie przedstawiciele zielonogórskiego Infaru, gdzie projektuje się informatyczne systemy ułatwiające prowadzenie firmy. – Jesteśmy ciekawi opinii na temat tego typu produktów – mówi Daria Lisiecka, przedstawicielka firmy. – Rozmawiając z przedsiębiorcami o ich oczekiwaniach, liczymy, że podpowiedzą nam, jak ulepszyć nasze programy.

Z kolei Marek Rzeźczek, dyrektor firmy Mikomax Meble Biurowe Z Gorzowa, laureat poprzedniej edycji nie ukrywa, że w ciągu ostatniego roku wyraźnie zwiększyło się zainteresowanie klientów oferowanymi usługami. W tym roku zamierza ponownie wystartować w konkursie.

Zresztą takich przedsiębiorstw, którzy w kolejnych edycjach powracają jest więcej. Najtrudniej zrobić pierwszy krok. Wiele menadżerów ma wątpliwości, jak wypadnie ich firma, obawiają się formalności i w efekcie tracą okazje do promocji. Tymczasem Lubuski Lider Biznesu jest dla solidnych, stabilnych firm, które na czas regulują należności. Jeżeli przy tym rozwijają się, dbają o swoich pracowników czy inwestują, certyfikat mają  prawie pewny.
Organizatorzy maksymalnie uprościli dokumenty konkursowe, zaświadczenia z urzędów mogą zastąpić stosowne oświadczenie.

- Na przygotowanie dokumentacji konkursowej wystarczy dzień lub dwa – zapewnia Agata Puszko z Lubuskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych, która formalności ma już za sobą.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 czerwca. Czasu zostało wie niewiele, ale spokojnie można zdążyć z wypełnieniem ankiety konkursowej.

Organizatorem czwartej już edycji jest Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa, a partnerem strategicznym ,,Gazeta Lubuska”. Marszałek województwa, Elżbieta Polak objęła patronat nad konkursem.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska