Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Udogodnienie dla niesłyszących w Komendzie Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Placówka zyskała mobilną pętlę indukcyjną

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Wideo
od 12 lat
Udało się usprawnić obsługę osób niedosłyszących, poprzez wyposażenie Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim w mobilną pętlę indukcyjną. Zakup sprzętu był możliwy dzięki współpracy krośnieńskiej policji z zarządem powiatu krośnieńskiego.

W środę (27 marca) podczas spotkania w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim, członek zarządu powiat krośnieński Tomasz Miechowicz Członek zarządu powiatu krośnieńskiego, Tomasz Miechowicz przekazał komendantowi krośnieńskiej policji — nadkomisarzowi Tomaszowi Kaczyńskiemu — mobilną pętlę indukcyjną.

To urządzenie, które podniesie komfort obsługi osób z niepełnosprawnością słuchu. Poprawia ona komunikację z otoczeniem, umożliwiając słyszenie źródła dźwięku, wycinając hałas.

Członek zarządu powiatu krośnieńskiego, Tomasz Miechowicz przekazał komendantowi krośnieńskiej policji — nadkomisarzowi Tomaszowi Kaczyńskiemu — mobilną pętlę indukcyjną.

Udogodnienie dla niesłyszących w Komendzie Powiatowej Policj...

Mobilna pętla indukcyjna przy stanowisku kierowania

Osoby korzystające na co dzień z aparatu słuchowego, chcąc skorzystać z pętli indukcyjnej, muszą przełączyć aparat słuchowy na tryb indukcyjny (z trybu M na T). Osoba nieposiadająca aparatu, będzie mogła skorzystać ze słuchawki znajdującej się przy urządzeniu.

Na co dzień urządzenie to będzie stanowiło wyposażenie punktu obsługi interesantów przy stanowisku kierowania w Komendzie Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim, jednakże dzięki swojej mobilności może być wykorzystywane w każdym pomieszczeniu komendy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Policjanci z Krosna Odrzańskiego zorganizowali turniej "Bezpieczna Zerówka". Które przedszkole z powiatu krośnieńskiego było najlepsze?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska