W Bledzwie powstanie sezonowe biuro informacji turystycznej

DAB
Siedzibą biura będzie dawny urząd gminy przy bledzewskim rynku
Siedzibą biura będzie dawny urząd gminy przy bledzewskim rynku fot. Dariusz Brożek
Punkt otwarty zostanie w dawnej siedzibie gminnych władz przy rynku. Będzie czynny w czasie wakacji.

Placówka będzie sąsiadować ze świetlicą internetową. Otwarta zostanie na początku wakacji, ma być czynna do końca sierpnia. Wójt Leszek Zimny zapewnia, że letnicy będą tam mogli uzyskać informacje na temat lokalnych atrakcji i bazy turystyczno-rekreacyjnej.

W punkcie informacji turystycznej będą też dostępne wydawnictwa promujące gminę i jej walory turystyczne. M.in. widokówki, foldery i mapy.

Czytaj e-wydanie »

Wideo

Komentarze 22

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

h
henek
W dniu 22.05.2010 o 19:38, Gość napisał:

Pewnie i tak teraz będzie znów startować


A pan profesor SG nie będzie startował???
F
FIFEK
W dniu 22.05.2010 o 19:38, Gość napisał:

Pewnie i tak teraz będzie znów startować


KAŻDY ORZE JAK MORZE:)
G
Gość
W dniu 17.05.2010 o 15:16, bledzewianka od urodzenia napisał:

Wójt ruszył sie w promocją przed wyborami:) A co pan wcześniej robił przez prawie 4 lata, panie wójcie? Kto da się na to nabrać? ŻENŁA:)


Pewnie i tak teraz będzie znów startować
G
Gość

We Frankfurcie nad Odrą, nad jeziorem po kopalni odkrywkowej jest taka plaża. Oddzielona od plaży ogólnodostępnej, tzn. nie jest od razu obok, lecz oddzielona lasem. Jest tam napisane FKK, czyli dla naturystów. Nikt nikomu nie przeszkadza i nikt się nie gapi, ani nie ocenia. Mogą tam przebywać też i tekstylni, ale nie mogą mieć pretensji, że ktoś inny jest nago. Czy to takie trudne zrobić u nas coś takiego?

G
Gość
W dniu 19.05.2010 o 10:13, docha napisał:

Sami się rozbierzcie i na plaży leżcie - może tak staniecie się atrakcją turystyczną i ściągniecie jeszcze jakiś inwestorów na swój teren:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


kiedy jak nie ma wyznaczonej oficjalnie plaży, będziemy narażeni na nękanie ze strony policji
d
docha

Sami się rozbierzcie i na plaży leżcie - może tak staniecie się atrakcją turystyczną i ściągniecie jeszcze jakiś inwestorów na swój teren:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))

G
Gość

Chcemy plaży nudystów. W końcu może będziemy coś mieli, czego wszyscy będą nam zazdrościć.

~gosc~
W dniu 18.05.2010 o 13:38, bledzewiak napisał:

.....Ps. Może ktoś wie jak się skontaktować z tymi Panami od paintbala? jakiś numer telefonu lub adres email ktoś zna?



a skąd ta ekipa była?
G
Gość
W dniu 18.05.2010 o 14:24, olo napisał:

bylo nie szukac tylko wejsc na strone gminy i bys znalazl czasem to czego szukamy jest pod naszym nosem. impreze zorganoizowalo stowarzyszenie ze skwierzyny. w bledzewie jakos nikomu nic sie nie chce organizowac to cieszmmy sie ze chociaz czasem cos nam urzad zrobi. aha i moim zdaniem to wojt niczego nie organizuje tylko robia to pracownicy urzedu wojt nie jest od organizacji tylko od reprezentacji


Wójt jest od reprezentacji? tylko? To może niech pensja będzie odpowiednio do pracy i zasług:))
o
olo
W dniu 18.05.2010 o 13:38, bledzewiak napisał:

Wszystko pięknie pomysł przedni, tyle że jak coś się dzieje to nic o tym nie słychać. Przykładem jestMajówka na Lisiej Górzeprzeszukałem internet i słowa w nie znalazłem. Byłem tam, widziałem i powiem szczerze że BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO! Było nawet lepiej niż dwa tygodnie wcześniej w Starym Dworku! Najciekawszy był zlot pojazdów militarnych! Podobała mi się też inscenizacja grup paintbalowych! Naprawdę fajna zabawa. Niestety nie dowiedziałem się kto był organizatorem tej majówki, ale wierzę iż to nie był jednorazowy incydent! Oby więcej takich spotkań i oby pogoda dopisała. Ps. Może ktoś wie jak się skontaktować z tymi Panami od paintbala? jakiś numer telefonu lub adres email ktoś zna?


bylo nie szukac tylko wejsc na strone gminy i bys znalazl czasem to czego szukamy jest pod naszym nosem. impreze zorganoizowalo stowarzyszenie ze skwierzyny. w bledzewie jakos nikomu nic sie nie chce organizowac to cieszmmy sie ze chociaz czasem cos nam urzad zrobi. aha i moim zdaniem to wojt niczego nie organizuje tylko robia to pracownicy urzedu wojt nie jest od organizacji tylko od reprezentacji
W
WIKA
W dniu 18.05.2010 o 13:38, bledzewiak napisał:

Wszystko pięknie pomysł przedni, tyle że jak coś się dzieje to nic o tym nie słychać. Przykładem jestMajówka na Lisiej Górzeprzeszukałem internet i słowa w nie znalazłem. Byłem tam, widziałem i powiem szczerze że BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO! Było nawet lepiej niż dwa tygodnie wcześniej w Starym Dworku! Najciekawszy był zlot pojazdów militarnych! Podobała mi się też inscenizacja grup paintbalowych! Naprawdę fajna zabawa. Niestety nie dowiedziałem się kto był organizatorem tej majówki, ale wierzę iż to nie był jednorazowy incydent! Oby więcej takich spotkań i oby pogoda dopisała. Ps. Może ktoś wie jak się skontaktować z tymi Panami od paintbala? jakiś numer telefonu lub adres email ktoś zna?


TAK PIĘKNIE ALE TĄ IMPREZĘ ORGANIZOWALI LUDZIE ZE SKWIERZYNY A NIE WŁADZE GMINY BLEDZEW Z TEGO CO WIEM
b
bledzewiak

Wszystko pięknie pomysł przedni, tyle że jak coś się dzieje to nic o tym nie słychać. Przykładem jest

Majówka na Lisiej Górze

przeszukałem internet i słowa w nie znalazłem. Byłem tam, widziałem i powiem szczerze że BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO! Było nawet lepiej niż dwa tygodnie wcześniej w Starym Dworku! Najciekawszy był zlot pojazdów militarnych! Podobała mi się też inscenizacja grup paintbalowych! Naprawdę fajna zabawa. Niestety nie dowiedziałem się kto był organizatorem tej majówki, ale wierzę iż to nie był jednorazowy incydent! Oby więcej takich spotkań i oby pogoda dopisała.

Ps. Może ktoś wie jak się skontaktować z tymi Panami od paintbala? jakiś numer telefonu lub adres email ktoś zna?

p
popieram

Chyba internauci powinni się zająć promocją gminy skoro wojtowi nie wyszło:)
Plaża naturystów - dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
Gość

No, nie wiem. Hasło byłoby dobre. Ale pewnie ksiądz by to skrytykował. Chociaż ja w tym nic złego nie widzę, bo dla mnie każde miejsce na ciele jest ważne i godne, i nie w głowie mi, żeby kogoś tym gorszyć. Sam nie oceniam jak kto wygląda. Ale słyszałem, że takie zachowanie to grzech śmiertelny i hańba i jeszcze nie wiadomo co, jak ktoś chce być bez majtek. Że wielu uważa, że lepiej to już coś ukraść, niż przy ludziach być nago, bo to pierwsze to mniejszy wstyd. Za dużo się rozpisałem, ale cieszę się, że Ty nie miałabyś nic przeciwko.

~ela~
W dniu 17.05.2010 o 15:52, Gość napisał:

Dobra, jak zajadę to spróbuję. Nie pójdę oczywiście na ogólną plażę. Ale możecie też i o takich potencjalnych klientach kiedyś pomyśleć. W wielu krajach to normalka.


No racja trzeba to podpowiedzieć potencjalnym kandydatom na wójta i radnych - to byłoby dobre hasło wyborcze:)
Dodaj ogłoszenie