W Przyborowie był wicepremier Jarosław Gowin

Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak
- Dzisiejsze spotkanie w Przyborowie to tknięcie fali optymizmu - ocenił wicepremier Jarosław Gowin, który odwiedził gminę wiejską Nowa Sól.- Okazuje się, że tutaj można nie zamykać szkół, ale budować. To sytuacja unikalna nie tylko w województwie lubuskim, ale również na skalę Polski. Można wybudować piękne przedszkole, można rozwijać rozmaite inicjatywy. Dlatego gratuluję pani wójt, bez takiej przywódczyni tyle rzeczy dobrych by się nie wydarzyło - mówił wicepremier Jarosław Gowin w Przyborowie.Minister nauki i szkolnictwa wyższego wziął udział w uroczystości wmurowania akty erekcyjnego pod rozbudowę Zespołu Szkół w tej miejscowości. - Oby cała Polska wyglądała tak jak Przyborów - mówił wicepremier.- Pani wójt bardzo dobrze wybiera priorytety i zadania. Nie ma lepszych inwestycji niż w człowieka - oceniła obecna na uroczystości wicemarszałek Elżbieta Anna Polak. - Poprzez edukację będziemy lepiej rozwijać region lubuski.Wizyta wicepremiera w niewielkiej miejscowości w gminie wiejskiej Nowa Sól stała się okazją do plotek, jakoby wójt Izabela Bojko miała wstąpić do nowej partii tworzonej przez wicepremiera na bazie Polski Razem. Na początku listopada w Warszawie odbył się kongres nowej partii o nazwie Porozumienie, na czele której stanął Jarosław Gowin. Izabela Bojko w kongresie wzięła udział, ale stanowczo zaprzeczyła jakoby miała wejść w struktury ugrupowania. Sam wicepremier podczas kongresu mówił, że do współpracy zaprosił wielu samorządowców,  takich, którzy należą już do jego ugrupowania, ale również tych, dla których jedyną "partią" jest i będzie ich mała ojczyzna, miasto czy wieś - mówił.Czytelnicy, którzy w tej sprawie kontaktowali się z redakcją podkreślali, że w każdej plotce jest coś z prawdy.Przeczytaj również: Wybuch gazu w Drezdenku. Jedna osoba poszkodowana
- Dzisiejsze spotkanie w Przyborowie to tknięcie fali optymizmu - ocenił wicepremier Jarosław Gowin, który odwiedził gminę wiejską Nowa Sól.- Okazuje się, że tutaj można nie zamykać szkół, ale budować. To sytuacja unikalna nie tylko w województwie lubuskim, ale również na skalę Polski. Można wybudować piękne przedszkole, można rozwijać rozmaite inicjatywy. Dlatego gratuluję pani wójt, bez takiej przywódczyni tyle rzeczy dobrych by się nie wydarzyło - mówił wicepremier Jarosław Gowin w Przyborowie.Minister nauki i szkolnictwa wyższego wziął udział w uroczystości wmurowania akty erekcyjnego pod rozbudowę Zespołu Szkół w tej miejscowości. - Oby cała Polska wyglądała tak jak Przyborów - mówił wicepremier.- Pani wójt bardzo dobrze wybiera priorytety i zadania. Nie ma lepszych inwestycji niż w człowieka - oceniła obecna na uroczystości wicemarszałek Elżbieta Anna Polak. - Poprzez edukację będziemy lepiej rozwijać region lubuski.Wizyta wicepremiera w niewielkiej miejscowości w gminie wiejskiej Nowa Sól stała się okazją do plotek, jakoby wójt Izabela Bojko miała wstąpić do nowej partii tworzonej przez wicepremiera na bazie Polski Razem. Na początku listopada w Warszawie odbył się kongres nowej partii o nazwie Porozumienie, na czele której stanął Jarosław Gowin. Izabela Bojko w kongresie wzięła udział, ale stanowczo zaprzeczyła jakoby miała wejść w struktury ugrupowania. Sam wicepremier podczas kongresu mówił, że do współpracy zaprosił wielu samorządowców, takich, którzy należą już do jego ugrupowania, ale również tych, dla których jedyną "partią" jest i będzie ich mała ojczyzna, miasto czy wieś - mówił.Czytelnicy, którzy w tej sprawie kontaktowali się z redakcją podkreślali, że w każdej plotce jest coś z prawdy.Przeczytaj również: Wybuch gazu w Drezdenku. Jedna osoba poszkodowana Eliza Gniewek-Juszczak
Udostępnij:
- Dzisiejsze spotkanie w Przyborowie to tknięcie fali optymizmu - ocenił wicepremier Jarosław Gowin, który odwiedził gminę wiejską Nowa Sól.

- Dzisiejsze spotkanie w Przyborowie to tknięcie fali optymizmu - ocenił wicepremier Jarosław Gowin, który odwiedził gminę wiejską Nowa Sól.

- Okazuje się, że tutaj można nie zamykać szkół, ale budować. To sytuacja unikalna nie tylko w województwie lubuskim, ale również na skalę Polski. Można wybudować piękne przedszkole, można rozwijać rozmaite inicjatywy. Dlatego gratuluję pani wójt, bez takiej przywódczyni tyle rzeczy dobrych by się nie wydarzyło - mówił wicepremier Jarosław Gowin w Przyborowie.

Minister nauki i szkolnictwa wyższego wziął udział w uroczystości wmurowania akty erekcyjnego pod rozbudowę Zespołu Szkół w tej miejscowości. - Oby cała Polska wyglądała tak jak Przyborów - mówił wicepremier.
- Pani wójt bardzo dobrze wybiera priorytety i zadania. Nie ma lepszych inwestycji niż w człowieka - oceniła obecna na uroczystości wicemarszałek Elżbieta Anna Polak. - Poprzez edukację będziemy lepiej rozwijać region lubuski.

Wizyta wicepremiera w niewielkiej miejscowości w gminie wiejskiej Nowa Sól stała się okazją do plotek, jakoby wójt Izabela Bojko miała wstąpić do nowej partii tworzonej przez wicepremiera na bazie Polski Razem. Na początku listopada w Warszawie odbył się kongres nowej partii o nazwie Porozumienie, na czele której stanął Jarosław Gowin. Izabela Bojko w kongresie wzięła udział, ale stanowczo zaprzeczyła jakoby miała wejść w struktury ugrupowania. Sam wicepremier podczas kongresu mówił, że do współpracy zaprosił wielu samorządowców, takich, którzy należą już do jego ugrupowania, ale również tych, dla których jedyną "partią" jest i będzie ich mała ojczyzna, miasto czy wieś - mówił.

Czytelnicy, którzy w tej sprawie kontaktowali się z redakcją podkreślali, że w każdej plotce jest coś z prawdy.

Przeczytaj również:Wybuch gazu w Drezdenku. Jedna osoba poszkodowana

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie