Już niebawem kolejne śniadanie biznesowe Golf Business Clubu. Każdy, kto chce zdobyć nowych klientów i rozwinąć swój biznes powinien na nie przyjść. Klub pomaga przedsiębiorcom w wielu kwestiach. Jakich? Dowiecie się na naszym spotkaniu.

Już w 19 października odbędzie się śniadanie biznesowe Golf Business Clubu, który działa przy polu golfowym w Przytoku. Śniadania biznesowe mają na celu zrzeszenie przedsiębiorców z różnych branż i ułatwianie im zawierania między sobą znajomości. Wszystko po to, by w przyszłości różne firmy mogły ze sobą współpracować. Dzięki temu, że w śniadaniach mogą brać udział firmy spoza Zielonej Góry, właściciele firm mają możliwość zwierania nowych kontaktów biznesowych nie tylko z przedsiębiorcami z okolicy, ale również z tymi, którzy działają w innych miastach.

Spotkanie Golf Business Clubu odbędzie się w Restauracji Anatra, a rozpocznie się o godzinie 9:00. Udział w nim może wziąć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na jej branżę, wielkość czy zasięg. Klub Biznesu pomoże każdemu, kto tylko zdecyduje się do niego dołączyć. W spotkaniach organizowanych w ramach Partnerskich Klubów Biznesu biorą również udział członkowie innych Klubów, a owych Klubów jest aż 22. Działają one na terenie całej Polski oraz w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu każdy już podczas jednego spotkania w Golf Business Club będzie mógł nawiązać kontakty, które pozwolą mu znacznie rozszerzyć zasięg firmy.

Wydarzenie zaplanowane na 19 października rozpocznie się od prezentacji celów i założeń Klubu Biznesu. Następnie każda z firm, która przybędzie na śniadanie będzie mogła zaprezentować się podczas prezentacji ustnej. Można opowiedzieć wtedy o tym, czym zajmuje się reprezentowana firma, co może zaoferować oraz jakich kontaktów poszukuje. Warto także przysłuchiwać się wypowiedziom innych osób i szukać wśród nich takich, które są odpowiednie do nawiązania współpracy. Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych przedsiębiorstw nadejdzie czas na rozmowy biznesowe. Właśnie wtedy będzie można zawrzeć nowe znajomości z przedstawicielami firm oraz wymienić się wizytówkami. W ten sposób po jakimś czasie łatwiej będzie się do nich zwrócić z propozycją kooperacji.

Poza szansą na nawiązanie kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z całej Polski podczas spotkania przedstawione zostaną również narzędzia, z których mogą korzystać klubowicze w celu rozwinięcia swoich firm. Do tych narzędzi należą m.in. platforma, a której zgromadzeni są członkowie ze wszystkich Klubów Biznesu oraz ogólnopolski newsletter,  którym klubowicze mogą reklamować swoje produkty i usługi. Ponadto członkowie Klubów Biznesu mają również możliwość brania udziału we wspólnych wyjazdach na mecze lig: angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i włoskiej oraz udziału w zamkniętych spotkaniach integracyjno-biznesowych. A to jeszcze nie wszystkie korzyści wynikające z członkostwa w Klubie.

Przyjście na śniadanie biznesowe może wiązać się z wieloma korzyściami dla firm. Warto więc poświęcić kilka godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem. Osoby, które chcą uzyskać dodatkowe informacje o funkcjonowaniu Golf Business Clubu mogą przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się 19 października 2018 roku w Restauracji Anatra, wejść na stronę: www.gbc1910.evenea.pl lub skontaktować się z koordynatorem.

Irena Billewicz-Wysocka
Tel. 661 326 649
e-mail: irena@golfbc.pl
www.facebook.com/gbc2017/