Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Marzysz o wydaniu książki? Napisz o Zielonej Górze. Zobacz zdjęcia miasta, jak się zmieniało przez lata

Leszek Kalinowski
Leszek Kalinowski
Zielona Góra z małego miasta wyrosła na duży ośrodek wojewódzki. Tak zmieniał się Winny Gród
Zielona Góra z małego miasta wyrosła na duży ośrodek wojewódzki. Tak zmieniał się Winny Gród Archiwum fot. Z. Rajche, MZL, archiwum GL, Mariusz Kapała
Czasu zostało niewiele, bo do 15 września, ale jak się przyłożysz... A może masz już swoje wiersze, opowiadania w szufladzie. Wystarczy je wyciągnąć i przesłać na konkurs literacki Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry „Winnica”.
  • Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry „Winnica” ogłasza szóstą edycję konkursu na utwór prozatorski lub poetycki o tematyce zielonogórskiej. Laureat może liczyć na wydanie książki.

Utwory nie mogą przekroczyć 10 stron

Współzawodnictwo dotyczy prac nowych, nigdzie niepublikowanych. Teksty zgłaszane do konkursu powinny dotyczyć Zielonej Góry.
Praca powinna mieć formę prozatorską (opowiadanie, legenda, esej) lub poetycką. Utwory nieprzekraczające 10 stron w trzech egzemplarzach należy przesyłać tradycyjną pocztą pod adresem: Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry „Winnica”, ul. Lisia 37, 65-093 Zielona Góra. Każda praca powinna być podpisana godłem. W kopercie opatrzonej tym samym godłem należy umieścić dane autora (imię i nazwisko, adres, e-mail, telefon). Przesyłkę należy podpisać „Konkurs na utwór zielonogórski”. Ponadto utwór zapisany w formacie doc/docx lub pdf należy przesłać pocztą elektroniczną pod adresem: [email protected]. W tytule maila należy napisać „Konkurs na utwór zielonogórski”.

Masz czas tylko do połowy września

Na napisanie tekstu o Zielonej Górze masz czas do 15 września Nagrodą główną jest wydanie książki laureata. Więcej informacji oraz regulamin: http://tmzg.org.pl

ZOBACZ TEŻ

ul. Sikorskiego 33 (wspólnota mieszkaniowa) – dach – 85 tys. zł

Te kamienice w Zielonej Górze odzyskają dawny blask. Miasto ...

O czym marzyła przez lata Zielona Góra? Wcale nie o tramwajach, jak chcą złośliwi. Wiele się o tych inwestycjach mówiło. Wywoływały one wiele emocji. Jedni bardzo chcieli, by te marzenia się spełniły, inni pukali się w czoło. Jaka byłaby dziś Zielona Góra, gdyby te planowane zadania stały się rzeczywistością?  Czy te niespełnione marzenia, kiedyś zostaną kiedyś zrealizowane?

To miało powstać w Zielonej Górze, ale się nie udało. O czym...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska