Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zielonogórskiej grają dla nas w domach. Posłuchajcie nagrań ich wykonań!

Zdzisław Haczek
Zdzisław Haczek
Można posłuchać jak między innymi Kamila Susłowicz gra Medytację z op. „Thais” Julesa Masseneta, Jakub Kotowski – muzykę z filmu „Lista Schindlera” albo Karolina Maszk-Mogiła i Michał Mogiła – Przybycie królowej Saby z oratorium „Solomon” G. F. Haendla…
Można posłuchać jak między innymi Kamila Susłowicz gra Medytację z op. „Thais” Julesa Masseneta, Jakub Kotowski – muzykę z filmu „Lista Schindlera” albo Karolina Maszk-Mogiła i Michał Mogiła – Przybycie królowej Saby z oratorium „Solomon” G. F. Haendla… Scany kanału YouTube FZ
W cyklu „Koncert kameralny w Twoim domu” przybywa nagrań. - Po raz pierwszy dzięki współczesnym mediom gościmy w państwa domach – podkreśla dyrektor Filharmonii Zielonogórskiej Czesław Grabowski.

Epidemia koronawirusa przerwała sezon artystyczny w instytucjach kultury. Również w Filharmonii Zielonogórskiej, która musiała zamknąć swoje podwoje, a akurat trwała tutaj jej sztandarowa impreza - Festiwal Dni Muzyki nad Odrą 2020.

Ale artyści nie poddają się. Wypatrując ponownego otwarcia Filharmonii Zielonogórskiej, nagrywają w swoich domach wykonania utworów w ramach cyklu „Koncert kameralny w Twoim domu”.

Koncert kameralny w Twoim domu

Na nadzwyczajne koncerty filharmoników zielonogórskich zaprasza dyrektor Filharmonii Zielonogórskiej prof. Czesław Grabowski.
– To koncerty nadzwyczajne, bo po raz pierwszy dzięki współczesnym mediom gościmy w państwa domach i za to przyjęcie serdecznie dziękujemy – zachęca dyr. FZ Czesław Grabowski. – Myślę, że ta chwila z nami, z naszą muzyką, sprawi państwu odrobinę radości i uśmiechu.

Na stronie internetowej Filharmonii Zielonogórskiej przybywa linków do kolejnych wykonań. Można posłuchać jak Kamila Susłowicz gra Medytację z op. „Thais” Julesa Masseneta, Jakub Kotowski – muzykę z filmu „Lista Schindlera” albo Karolina Maszk-Mogiła i Michał Mogiła – Przybycie królowej Saby z oratorium „Solomon” G. F. Haendla. I wiele innych recitali!

Filharmonia Zielonogórska - inauguracja Festiwalu Dni Muzyki nad Odrą 2020

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska