Piłkarski rozkład jazdy na weekend 20-21 listopada. Lechia Zielona Góra gra u siebie. Pogoń Świebodzin - Stilon Gorzów na szczycie IV ligi

Szymon Kozica
Szymon Kozica
W IV lidze znów powinno być arcyciekawie. Pogoń Świebodzin (2. miejsce w tabeli) zagra ze Stilonem Gorzów (1.), a Dąb Sława - Przybyszów (3.) z Budowlanymi Murzynowo (4.)
W IV lidze znów powinno być arcyciekawie. Pogoń Świebodzin (2. miejsce w tabeli) zagra ze Stilonem Gorzów (1.), a Dąb Sława - Przybyszów (3.) z Budowlanymi Murzynowo (4.) Szymon Kozica
Udostępnij:
Spośród lubuskich III-ligowców na własnym boisku zagra tylko Lechia Zielona Góra. W IV lidze znów mamy mecz na szczycie: druga w tabeli Pogoń Świebodzin zmierzy się u siebie z liderującym Stilonem Gorzów. A w zielonogórskiej klasie okręgowej wszystkie kluby zagrają dla 2-letniej Nicoli Kowalewicz. Sprawdź, co będzie się działo w weekend na boiskach! To ostatnia w tym roku okazja, by obejrzeć piłkarzy w spotkaniu ligowym.
Cyprian Poniedziałek (nr 6) z Cariny Gubin pojedzie na testy do ekstraklasowej Wisły Płock

Cyprian Poniedziałek z Cariny Gubin pojedzie na testy do klu...

III liga

  • Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg (sobota, 13.00)
  • Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów (sobota, 13.30)
  • MKS Kluczbork - Carina Gubin (sobota, 16.00)

IV liga

  • Czarni Browar Witnica - Spójnia Ośno Lubuskie (sobota, 13.00)
  • Dąb Sława - Przybyszów - Budowlani Murzynowo (sobota, 13.00)
  • Korona Kożuchów - Odra Nietków (sobota, 13.00)
  • Meprozet Stare Kurowo - Promień Żary (sobota, 13.00)
  • Czarni Żagań - Ilanka Rzepin (sobota, 13.00)
  • Piast Iłowa - Lechia II Zielona Góra (sobota, 13.00)
  • Pogoń Świebodzin - Stilon Gorzów (sobota, 13.00)
  • Polonia Słubice - Celuloza Kostrzyn (sobota, 13.00)
  • Syrena Zbąszynek - Piast Czerwieńsk (sobota, 13.00)

Obejrzyj wideo: Pogoń Świebodzin - Piast Czerwieńsk 1:1 (0:0). Bramka dla Pogoni

Klasa okręgowa

Gorzów

  • Warta II Gorzów - Zieloni Lubiechnia Wielka (sobota, 11.00)
  • Lubuszanin Drezdenko - GKS Bledzew (sobota, 14.00)
  • Orzeł Międzyrzecz - Polonia Lipki Wielkie (sobota, 14.00)
  • Piast Karnin - Róża Różanki (sobota, 14.00)
  • Pogoń Skwierzyna - Toroma Torzym (sobota, 14.00)
  • Spartak Deszczno - Kosmos 78 Rudnica (sobota, 14.00)
  • Stal Sulęcin - GKP Pszczew (sobota, 14.00)
  • Warta Słońsk - Radowiak Drezdenko (sobota, 14.00)
U Nicoli Kowalewicz z Zielonej Góry zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce, oczopląs, wiotkość mięśni, zmiany padaczkowe. Dziewczynka jest pod stałą kontrolą poradni neurologicznej, kardiologa i okulisty. Ma problemy z raczkowaniem, siedzeniem. Zmaga się z silnym napięciem kończyn dolnych, wymagających codziennych zabiegów rehabilitacyjnych

Wszyscy na mecz! Kluby zielonogórskiej klasy okręgowej grają...

Zielona Góra

  • Budowlani Lubsko - Unia Kunice (sobota, 13.00)
  • Chynowianka Zielona Góra - Błękitni Ołobok (sobota, 13.00)
  • Alfa Jaromirowice - Start Płoty (sobota, 13.00)
  • Moczynianka Żagań - Sprotavia Szprotawa (sobota, 13.00)
  • Odra Bytom Odrzański - ŁKS Łęknica (sobota, 13.00)
  • Pogoń Przyborów - Dozamet Nowa Sól (sobota, 13.00)
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Kado Górzyn (sobota, 13.00)
  • Zorza Ochla - Pogoń Wschowa (sobota, 13.00)
Młodzi piłkarze Lechii Zielona Góra interweniowali w sposób odważny i niekiedy ryzykowny, by bronić dostępu do własnej bramki

Lechia Zielona Góra jedną nogą w Centralnej Lidze Juniorów U...

Klasa A

Gorzów
Grupa III

  • Noteć Górecko - Muszelka Ogardy (sobota, 13.00)
  • Noteć Stare Bielice - Łucznik Strzelce Kraj. (niedziela, 13.00)

Zielona Góra
Grupa II

  • Pogoń Wężyska - Znicz Leśniów Wielki (sobota, 13.00)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie