III liga
- Lechia Zielona Góra - Carina Gubin 1:1
- Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów 0:0
IV liga
- Lechia II Zielona Góra - Stilon Gorzów 0:1
- Czarni Browar Witnica - Budowlani Murzynowo 0:2
- Polonia Słubice - Dąb Sława - Przybyszów 1:2
- Czarni Żagań - Promień Żary 2:2
- Odra Nietków - Ilanka Rzepin 2:2
- Syrena Zbąszynek - Meprozet Stare Kurowo 5:1
- Piast Iłowa - Piast Czerwieńsk 1:0
- Korona Kożuchów - Celuloza Kostrzyn 1:0
- Pogoń Świebodzin - Spójnia Ośno Lubuskie 3:0
Klasa okręgowa
Gorzów
- Róża Różanki - Radowiak Drezdenko 3:0
- GKP Pszczew - Pogoń Skwierzyna 0:5
- Zieloni Lubiechnia Wielka - Stal Sulęcin 1:1
- Toroma Torzym - Warta II Gorzów 3:0
- Polonia Lipki Wielkie - Warta Słońsk 1:6
- Kosmos 78 Rudnica - Orzeł Międzyrzecz 3:4
- Spartak Deszczno - Lubuszanin Drezdenko 4:0
- GKS Bledzew - Piast Karnin 2:1
Zielona Góra
- Start Płoty - Pogoń Przyborów 2:3
- ŁKS Łęknica - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:3
- Unia Kunice - Chynowianka Zielona Góra 6:1
- Dozamet Nowa Sól - Moczynianka Żagań 5:0
- Pogoń Wschowa - Odra Bytom Odrzański 0:2
- Alfa Jaromirowice - Budowlani Lubsko 0:4
- Błękitni Ołobok - Sprotavia Szprotawa 1:1
- Kado Górzyn - Zorza Ochla 2:2
Klasa A
Gorzów
Grupa I
- Warta Wawrów - Fenix Ściechów 7:7
- Kasztelania Santok - Iskra Gorzów 8:0
- Iskra Janczewo - Błękitni Lubno 5:0
- Orzeł Trzcinna - SHR Wojcieszyce 3:1
- Stilon II Gorzów - KS Nowiny Wielkie 7:1
Grupa II
- Zorza Kowalów - SKP Słubice 1:0
- Lubniewiczanka Lubniewice - Znicz Trzemeszno 3:1
- Odra Górzyca - FC Kursko 3:1
- Leśnik Lemierzyce - Juwenia Boczów 3:1
- Chrobry Drzeńsko - Iskra Głuchowo 1:1
- Zew Dąbroszyn - Mościenko Sienno 1:5
Grupa III
- LZS Bobrówko - KS Rąpin 3:0
- Uran Trzebicz - Zjednoczeni Przytoczna 3:2
- Noteć Górecko - Sokół Gościm 2:5
- Łucznik Strzelce Kraj. - Lubuszanin II Drezdenko 0:3
- Noteć Stare Bielice - Błękitni Dobiegniew 1:2
- Delta Stare Polichno - Pionier Zwierzyn 3:5
Klasa A
Zielona Góra
Grupa I
- Zryw Rzeczyca - Victoria Szczaniec 0:4
- Sokół Kalsk - Pogoń II Świebodzin 0:5
- Medyk Cibórz - Schnug Chociule 5:2
- Lech Sulechów - Obra Trzciel 1:3
- Polonia Nowe Kramsko - Delta Smardzewo 2:3
- Jedność Podmokle - Sokół Dąbrówka Wlkp. 14:0
- Sparta Nietkowice - Zorza Port 2000 Mostki 2:3
Obejrzyj wideo: Pogoń II Świebodzin - Victoria Szczaniec 3:2 (2:1). Bramka dla Pogoni II
Grupa II
- Zjednoczeni Brody - Czarni Drągowina 2:2
- Sparta Mierków - Fadom Nowogród Bobrz. 2:1
- KP Świdnica - Budowlani II Lubsko 1:3
- Bóbr Bobrowice - Nafta Rybaki 3:1
- Błękitni Zabłocie - Spartak Budachów 4:5
- Drzonkowianka Racula - Pogoń Wężyska 2:4
- Relax Grabice - Znicz Leśniów Wielki 2:1
Grupa III
- Cuprum Czciradz - Dąb II Sława - Przybyszów 2:2
- Błękitni Lubięcin - Avia Siedlnica 2:2
- GKS Siedlisko - Cargovia Kargowa 3:4
- MKS Nowe Miasteczko - Sparta Łężyca 0:1
- Odra Klenica - Piast Trzebiechów 0:1
- Orzeł Szlichtyngowa - Czarni Rudno 1:3
- Mieszko Konotop - Ikar Zawada 3:1
Grupa IV
- Czarni Jelenin - Delta Sieniawa Żarska 0:4
- Granica Żarki Wielkie - Łużyczanka Lipinki Łużyckie 1:3
- KS Tomaszowo - Orzeł Konin Żagański 8:2
- Kwisa Trzebów - Zorza Brzeźnica 2:3
- Czarni Przybymierz - Stal Jasień 1:5
- Sparta Grabik - Płomień Czerna 3:0
Wideo
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera